18000 Btu kanal tipi klima

245
18000 Btu Kanallı Klima
18000 Btu Kanal Tipi Klima fiyat

18000 Btu kanal tipi klima

18000 Btu kanal tipi klima , merkezî sistemli klimalar arasında yer almaktadır. Genel anlamda klima sistemleri, bir ortamın dış ortam sıcaklığına paralel olarak ısıtılıp soğutulmasında kullanılan cihazlardır. Bu mekanizmalar, eskiden beri çeşitli model ve markalar tarafından üretime sunuluyor. Son yıllarda ilerleyen teknolojiye denk düşecek tarzda yeni buluşlar ve çareler piyasaya sürülmüştür.

Bu yenilikler; klimaların montaj esnekliği, ekonomik enerji sarfiyatı ve cihaz içinde yer alan diğer fonksiyonel özellikler olarak kendisini göstermiştir. Kanal tipi klimalar da bu kapsamda yer alan iklimlendirme sistemleri arasında yer alır. Hem görsel açıdan yenilikçi bir dizayn anlayışına işaret eden cihaz hem de bu işlem sırasında sağladığı ekstra kazanımlarla dikkat çekmektedir.

18000 Btu Kanal Tipi Klima Taze Hava Sirkülasyonu

18000 Btu kanal tipi klima, modern bir iklimlendirme anlayışının zarif üretimleri arasındadır. Mekanların ısı derecelerini sağlamak üzerine faaliyet gösteren sistem, bir yandan da daha temiz ve hijyenik ortamlar sağlamak amacını taşır.

Kanal ve menfezler, hava alışverişini sağlama üzere özel olarak tasarlanmıştır. Buradaki hava alışverişinden kasıt; ortama ısıtılmış ya da soğutulmuş hava akımı sağlamak ve içerideki nemi, tozu ve diğer zararlı organizmaları absorbe etmek manasına gelmektedir. Sistemin adapte edildiği ortamlarda, gerek dış gerek iç etkenlerle kirlenen hava partikülleri cihaz tarafından emilir.

Bunun yerine sterilize edilmiş, arındırılmış ve çeşitli filtre aparatlarından süzülmüş hava akımı sağlanır. Daha ferah ve konforlu alanlarda iş ve günlük yaşam gereksinimlerinizi karşılamak adına, kanal tipi klimaları tercih edebilirsiniz.

18000 Btu Kanal Tipi Klima Nerelerde Kullanılır?

18000 Btu kanal tipi klima, insan hayatına direkt etki eden ve kullanıcılara pek çok açıdan kolaylık sağlayan özel bir üretimdir. Nitelikli markaların piyasaya sürdüğü farklı model seçenekleri ve montajlama kabiliyeti ile, hemen her türlü iç yapılanmaya kurgulanabilir. Rahat ve pratik bir iklimlendirme sürecini gerçekleştirebilmek üzere donatılmış kanal tipi klimalar; evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, kamu yapılarında, toplantı salonlarında, eğitim binalarında, sağlık kuruluşlarında, hava alanlarında, fabrika ve üretim hânelerde kullanıma uygundur.

Kullanım ağının bu kadar geniş bir seçenek sunabilmesi, sağladığı temiz hava ve ekonomik kullanım avantajlarının hitap ettiği kitlesel niteliktir. Hem toplu kullanım mekanlarında hem de kişisel yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

18000 Btu kanal tipi klima, kullanılacak alanların görsel ve işlevsel niteliğine uygun modeller içerir. Ayrıca kişisel zevklere ve gereksinimlere de cevap verebilecek pek çok üretim mevcuttur. Bütçe planlaması yaparken; satın alımda ne kadar bir meblağ gerektiği ve bilhassa kullanımda ekonomik avantajlarının yönelimi önem teşkil eder.

Bu parametreler ışığında, size en uygun kanal tipi klima tercihini yapabilirsiniz. Bazı modeller on-off sçeneğiyle çalışır. Bazı modellerde ise üstün teknoloji inverter imkânı yer almaktadır. Bu iki üretimin en büyük farkı; sabit hızda çalışan kompresörler ve kapasitesi ayarlanabilen kompresörler olarak nitelenebilir. Ergonomik tasarımlar ve çözüm odaklı planlamalar için firmamızdan destek sağlayabilirsiniz.

 

18000 Btu Kanal Tipi Klima Seçerken Dikkat Edilecekler

18000 Btu kanal tipi klima, her geçen gün farklı ihtiyaçları karşılayabilecek bir düzeyde yeni modellerle karşımıza çıkmaktadır. Kapasite ve performans değerlendirmesini profesyonel bir bakış açısıyla yaparak, en doğru seçimi hayata geçirebilirsiniz. Bu modern cihazlar, her türlü ortam estetiğine uyum sağlayacak bir mahiyette üretilmektedir. Kullanıcıların ortam içinde kullanılacak cihazlardan beklentileri bir hayli yüksek.

İşte bu beklentiler arasında, iç dekorasyona ve mimarî yapılanmaya uygun cihazların üretilmesi de yer alıyor. Kanal tipi klimalar, tavan arasında ve asma tavan gibi marjinal uygulamalarda yer alan boşluklara adapte edilir. Böylece göze hitap eden tek yer, cihazın ön paneli olacaktır. Bu sebeple kanal ve menfezlerin bulunduğu bu ön yüz, şık ve estetik bir tasarım kaygısının yansımasıdır.

 

18000 Btu kanal tipi klima nereden ve nasıl alınır? Bu konuda oldukça geniş bir pazar rekabeti ve üst düzey markaların farklı model seçenekleri karşınıza çıkacak. Öncelikle, sektörel deneyimi bulunan ve satış/montaj hizmetlerini yürüten bir kuruluştan destek almanız önemli! Böyle bir firma, sizin adınıza en doğru, ekonomik ve ergonomik planlamayı hayata geçirir. Fakat bu hususta da dikkat etmeniz gereken birkaç done mevcut. Hiçbir sûrette, sanal ve merdiven altı kuruluşlardan hizmet satın almamalısınız. Böyle kuruluşlar, her şeyden önce sundukları hizmetin ve sattıkları ürünün arkasında durmazlar.

Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde muhatap bulmak da zorluk çekersiniz. Yine, hizmet alacağınız firmanın referansları ve ortaklaşa çalıştığı marka üreticileri de önemli bir kıstastır. Tüm bu sayılan niteliklere haiz olduğunu beyan eden şirketimizden, iklimlendirme çözümlerinin plan ve projesi dahil montaj ve bakım programları yönünde hizmet sağlayabilirsiniz.

 

18000 Btu Kanal Tipi Klima Yenilikçi Isıtma-Soğutma Sistemi

18000 Btu kanal tipi klima, ister şahıs ister kurum yapılarında olsun yüksek bir performans düzeyini vâdetmektedir. Birçok yenilik ve özel modlar bu üretimlerde siz kullanıcıları bekliyor. Öncelikle altı çizilmeli ki, farklı marka ve modellere göre bu özellikler değişkenlik gösterebilir.

Fakat ortak bir düzlemde, kanal tipi klimaların sağladığı genel avantajlar ve fonksiyonel özellikler bulunmaktadır. İlk etapta; cihazın görsel şıklığı ve montaj sırasında sağladığı kolaylık gelmektedir. Bunlardan başka, kanal tipi klimalarda ne gibi avantajlar sizleri bekliyor? İşte bu alt başlıklarda bazı sorularınıza cevap bulacaksınız:

Sessiz Ortamlar: Cihaz düşürülmüş ses seviyesi ve üstün yalıtım prensibi sayesinde oldukça sessiz bir çalışma sergiler. İş ve yaşam alanlarında verimi ve konforu düşüren gürültülü sistemler tamamen ekarte edilmiştir. Çalışan verimini etkileyen bu menfî durum, kanal tipi klimaların hemen her modelinde karşımıza çıkan yeni bir özelliktir.

 

Isı ve Hava Dağıtım Prensibi: Klima iç ünitesi, monte edildiği noktadan tüm bağlı merkezlere aynı hava miktarını ulaştırır. Böylece daha konforlu ve sağlıklı bir iç ortam hava dengesi sağlanmış olacaktır. Daha geniş ve uzun fan kanatları ile, daha seri ve hacimli hava debisi kullanıcıları bekleyen eşsiz kazanımlardan biri…

 

Yüksek Kapasite Düşük Enerji: Bu kavram, belki de son yılların en büyük mühendislik çözümlerinden biridir. Sistem, geniş çaplı ve yoğun kullanımlı mekanların ihtiyaç duyduğu ısı derecelerini sağlarken, bir yandan da cep yakmayan tasarrufçu bir anlayışla çağ atlamıştır. Ekonomik bir program olarak tercih edebileceğiniz cihazın inverter modelleri, daha da ekonomik bir iklimlendirme imkânı sunar.

 

Pratik Temizlik: İç ünite sadece havayı temizlemekle kalmaz, aynı zamanda iç bünyesinde oksitlenme gibi durumların da önüne geçer. Böylece daha kolay bir bakım sürecine işaret etmektedir. Ayrıca ön panel, amatör bir yaklaşımla rahatlıkla temizlenebilir.

 

18000 Btu Kanal Tipi Klima Fonksiyonları

18000 Btu kanal tipi klima, daha pek çok teknolojik imkânla üretilmektedir. Genel başlıklar hâlinde nakledilen özelliklerin yanı-sıra, kullanıcıların kumanda avantajları ve mod geçişleri de cazip bir sistem algısı oluşturmaktadır. Elbette yine marka ve model farkından bahsetmekte fayda var. Üst düzey bir klima sistemi arıyorsanız, kanal tipi klimalarda çoklu ünite kurulumuna imkân veren ve tek bir dış birime ihtiyaç duyan modellerden bahsetmemek olmaz!

Bu cihazlar dış kompozisyonlarda fazla bir dağınıklığa neden olmaz, ayrıca yapının strüktürel karakterine olumsuz etki etmez. Görünümde sağladığı bu getirilerden başka, tek bir dış birim kullanımı daha ucuz bir montajlama seansına da imkân verecektir. Hücreli yapılanmalarda tek bir sistem kurulumuna bağlı, bağımsız klima tercihlerinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Btu kanal tipi klima, yüksek modellerde yer alan fonksiyonlar ve kullanım avantajlarına örnek olarak şu liste verilebilir:

 

 • Akıllı defrost
 • Uyku modu
 • Soğuk üfleme koruması
 • Düşük sıcaklıklarda ısıtma-soğutma
 • Zamanlayıcı
 • Otomatik temizlik
 • Çocuk kilidi
 • Nem alma
 • Çoklu fan
 • Turbo modu
 • Yıkanabilir filtreler
 • Drenaj pompası vs.
 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.