28000 Btu kaset tipi klima

308
28000 Btu Kaset Tipi Klima
28000 Btu Kaset Tipi Klima

28000 Btu kaset tipi klima

28000 Btu kaset tipi klima , ofis ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen bir üretimdir. Aynı gereksinimleri karşılamak üzere meydana getirilmiş pek çok iklimlendirme cihazına nazaran, daha üst düzey bir enerji verimi sağlamaktadır. Çok daha geniş mekanlar, daha makul seviyelerde bir enerji harcanması ile ısıtılıp-soğutulabilmektedir. Sistem, birçok ihtiyacı daha yüksek bir performansla karşılayabilmek üzere tasarlanmıştır. Bu tasarruf, temelde insan yoğunluğu fazla ve daha değişken hava koşullarına maruz kalan mekanlarda bile kâfi olacak düzeyde geliştirilmiştir.

 

28000 Btu kaset tipi klima, hava akım kontrolü konusunda hassas bir iç düzeneğe sahiptir. Belirlenmiş değerlerde hava kütlelerini hem hacim hem de tüm havayı ulaştırdığı alan dikkate alındığında konforlu bir kullanıma imkân vermektedir. Hızlı hava akım kabiliyeti, özellikle geniş alanlarda oldukça avantajlıdır. Büyük mekanlara, ısı dalgalarının tamamen sirayet etmesi için geçen süre daha fazla enerji tüketimine neden olur.

Ayrıca tüm alanın eşit miktarda ve eş zamanlı ısıtılıp soğutulabilmesi kullanıcıların sağlığı ve rahatı açısından da önem taşır. Bir mekanda tüm bölümler, belli bir ısı derecesinde sabit kılınabilmelidir. İşte bu kaset tipi klimaların, mekana aktardığı hava dalgalarındaki homojen ve hızlı dağılım sistemin en dikkat çekici özellikleri arasında yer alır.

En Kaliteli 28000 Btu Kaset Tipi Klima

28000 Btu kaset tipi klima, farklı üreticilerin programında yer alan bir mekanizmadır. Cihazın kalitesini belirleyen unsurlar;

 

 • Kapasitesi
 • Görsel tasarımı
 • İç ve dış ünite seçenekleri
 • Kurulum avantajları
 • Gövde hacmi
 • Isı ve nem dengeleme özellikleri
 • Kullanım süresi
 • Sertifikaları
 • Özel fonksiyonlar
 • Kullanım seçenekleri

 

Bu bahsi geçen kriterler, genel bir bakış açısıyla cihazda ve üreticilerin yol haritasında yer alması gereken hususi maddelere işaret etmektedir. Bundan ayrı olarak, kaliteli bir klima modeli kaliteli bir yapısal tahlil süreci ile mümkün olabilmektedir. Bu tahlil aşamasında, dikkate alınacak unsurlar da yapının ve kişisel beklentilerin yönelimi olacaktır. Üstün nitelikli bir iklimlendirme cihazını en doğru çözümlerle yapılarınıza uygulamak için, şu başlıklara özen göstermek yerinde olacaktır;

 1. Binanın hücresel kesitleri
 2. İklimlendirme yapılacak alan genişliği
 3. Tavan yüksekliği
 4. Cam bölmeler
 5. Kapı açıklıkları
 6. Yapının kullanım amacı
 7. Gün içinde ortalama insan sayısı
 8. Kullanıcı tercihleri

28000 Btu Kaset Tipi Klima ile Yüksek Performans

28000 Btu kaset tipi klima, oldukça geniş bir mekanda yeterli bir çalışma düzeyi sergiler. Böyle bir cihazdan beklentileriniz ve cihazın beklentileri karşılama düzeyi yüksek bir grafik sergiler. İş yeri ve ofislerde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarının giderilmesi daha komplike bir durumdur. Bu alanların her birinde farklı kullanım amaçları ve değişken sayısal nicelikler mevcut.

Bu yüzden tekdüze standart uygulamalar yetersiz kalabiliyor. Ürün geliştiriciler bu doğrultuda yeni projeler hayata geçirmiştir. Bir sistemin temelde aynı mantık üzerine kurulu olması, fakat farklı mekanlara hitap edebilmesi tamamen üst düzey bir teknoloji ile sağlanabilir. Bu hususta en önemli adım, klimaların kapasitelerindeki değişkenliktir. 28000 Btu bir klima ile iklimlendirme yapacağınız alan ile, 48000 Btu kapasiteli bir klimadan alacağınız verim farklılık gösterir. Bahsi geçen kriterler ışığında mekana en yüksek performansı sağlayacak cihaz tercihi yapılabilir.

28000 Btu kaset tipi klima inverter modellerde kapasitesini duruma göre ayarlayacak bir iç yapılanmaya sahiptir. Bu özellik sayesinde, kompresörlerin hızı otomatik bir algı sisteminde kararlaştırılır. Gerekli bir düzeye kadar hızlı çalışan kompresörler, alan ısısına göre hızını düşürmekte ve böylece daha düşük bir enerji tüketimi gündeme gelmektedir.

Avantaj ve Dezavantajlarıyla 28000 Btu Kaset Tipi Klima

28000 Btu kaset tipi klima, kapasitesinin elverdiği tüm mekanlarda olumlu bir kullanıma izin verir. Burada en önemli ayrıntı uzman ekipler tarafından verimli ve ergonomik bir tasarımın hayata geçirilmesi. Sistem birçok yenilik ve işlevsel özellik eşliğinde piyasaya sürülmektedir. Kaset tipi klima arayışınız varsa, cihazın sağladığı avantajları da incelemeniz yerinde olacaktır.

Tavan Montajı: Bazı mekanlar duvar ve yer tipi klimaların montajına elverişli değildir. Böyle durumlarda, daha yüksek bir performans için tavana montaj imkânı sağlayan kaset tipi klimalar tercih edilebilir.

Hava Üfürme Kabiliyeti: Cihaz, 360 derece hava üfürme kabiliyetine sahiptir. Böylece mekanın her bir metrekaresi eşit miktarda ısıtılıp soğutulabilir. Hızlı ve uzun fanlama istemi ile, geniş mekanlarda bile dengesiz bir iklimlendirme meydana gelmez.

Özel Filtreler: Kaset tipi klimalar sağlık ve hijyen bakımından da kaliteli bir ürün olarak nitelendirilebilir. Hem ısı sağlarken yaydığı hava dalgalarını özel bir filtrelemeye tabi tutar hem de mekandaki kirli hava partiküllerini absorbe ederek sağlık sorunlarının önüne geçer. Yapılan klinik deneyler sonucunda, ortamdaki virüs ve bakterileri yok eden bir sistem olarak beyan edilmiştir.

Farklı Modlar: Cihaz ön panelinde yer alan dijital bir gösterge ve uzaktan kumanda sayesinde farklı modlar arasında hızlı geçiş sağlanabilir. Bunlar;

 

 • Uyku Modu
 • Hızlı Mod
 • Standart Mod
 • Zamanlama Modu
 • Akıllı defrost

 

İç ve Dış Üniteler: Bir dış üniteye birkaç iç birimin adapte edildiği modeller de mevcuttur. Bunlar bölmeli yapılanmalarda oldukça tasarruf sağlar. Hem enerji tüketiminde hem de tesisat kurgusunda sağlanan bu tasarruf, pek çok yapı biriminde kullanıma olanak tanımaktadır.

 

Tasarım ve Şıklık: Yeni üretim klimalarda dikkati çeken ve kaset tipi modellerde üst düzey bir seviyee ulaşan görsel tasarım oldukça dekoratif bir ön panel ile kendini gösteriyor. Bu yönüyle, şıklık ve dekorasyon kaygısı yüksek, dışa dönük mekanlarda oldukça ahenkli bir görünüm ortaya koymaktadır.

 

28000 Btu Kaset Tipi Klima Fiyatları Ne Kadar?

28000 Btu kaset tipi klima, kullanım amacına ve faaliyet göstereceği alana göre özel üretim marka ve modellerden müteşekkildir. Ortamın genişliği ve yüksekliği gibi parametreler, cihazın verim düzeyini de gösterir. Bu nedenle, sistemin kurulum ücretleri de bu şartlar altında belirlenmektedir. Alan metrekaresi ve niteliği değiştikçe, klimadan beklenen kapasite ve özellikler de değişecektir. Üst düzey markalar her yapı tipine ve şahsi beklentilere uygun modelleri üretime dahil etmektedir. Bu üretimler arasından size en uygun olanını planlamak ve hayata geçirmek adına, firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kaset tipi klima, ilk satın alımda sağlayacağı bütçe kolaylığından ziyade ısıtma ve soğutma programlarını gerçekleştirirken kazandıracağı düşük enerji miktarı baz alınarak hesaplanmalıdır. Yeni üretim klimaların, kullanıcı ömrü de oldukça yüksek olmaktadır. Ayrıca daha az arızalanmak üzere kurgulandıkları için, uzun vadede nasıl bir kâr-zarar oranı sağlayacağı oldukça mühim. Bu oranların doğru hesaplanabilmesi ve sonuçtan en yüksek verimin sağlanabilmesi için, uzman ve deneyimli kurum çalışanlarımıza müracaat edebilirsiniz.

 

Btu kaset tipi klima satış ve montaj faaliyetleri yürüten kurumuz, müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Hem kullanımda sağladığı avantajlar bakımından hem de bütçe planlaması bağlamında hassasiyet gösteren personellerimiz, sizlere en doğru projelerden oluşan bir yelpaze sunacaktır. Talep ve görüşleriniz, merak ettikleriniz ve sürecin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmak için 7/24 müşteri destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ve düşük bütçeli cihaz kurulumları için bize danışmadan karar vermeyin.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • http://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.