Afyon Fluo klima

88
Afyon Fluo Klima
Afyon Fluo Klima

Afyon Fluo klima

Afyon Fluo klima, yeni nesil multi split ve VRF serisiyle dikkat çeken bir üretim programına sahip. Bunun yanı sıra minimal tasarımlar ve farklı ortam havalandırma gereksinimlerinde de son teknolojik serilerle kullanıcılara hitap ediyor.

İklimlendirme ve ortamların steril bir şekilde havalandırılması, gelişen teknolojik sistemlerle çok daha modern bir şekilde karşılanıyor. Piyasada yer alan çeşitli ürünler, tek bir sistemden farklı iklimsel şartların sağlanmasında oldukça etkili.

Bu son jenerasyon ürünlerde öne çıkan markalardan biri de Fluo. Hedef kitlelere optimize edilmiş bütçe dostu projelerle adından sıkça bahsettiren marka her geçen gün pazar oranlarını yükseltmeye devam ediyor.

Afyon Fluo klima Bayi

Afyon Fluo klima , bir mekânın havalandırılması ve iklimlendirilmesinde oldukça ekonomik programlar yaratıyor. Burada son trend kompresörlü sistemler ve akıllı enerji yönetim kurgusu oldukça önemli.

Ayrıca kullanılan cihazların uzun ömürlülük ilkesine uygun tasarlanması da maliyet sürecine olumlu etki etmektedir. Fluo klima ürünlerinden faydalanmak isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler mevcut. En çok tercih edilen Fluo ürünleri:

VRF: Değişken debili klima sistemleri olarak bilinen VRF’ler, üretimde deneyim ve uzmanlık gerektirir. Ayrıca konfigüratif uyarlama süreci de aynı şekilde ehliyet gerektiren bir durum.

Afyon Fluo klima servisi

Fluo VRF’ler, farklı büyüklükte yapılara uygun bir opsiyonelliğe sahip. Hem merkezî hem de bireysel kontrol olanağıyla Fluo VRF sistemler üstün teknolojik imkânlar sunuyor. Markanın bu ürün grubunda geniş bir yelpaze mevcut.

Farklı kapasitelerle konut, iş yeri, ofis, mağaza, otel, restoran vb. alanların iklimlendirilmesine uygun tasarımlar yaratılabilir. Çevre dostu akışkan, inverter kompresörler, koku ve bakteri giderici filtreler, ekonomik ısıtma ve soğutma Fluo VRF’lerde en genel karakteri oluşturuyor.

Afyon Fluo klima multi split sistemler

Afyon fluo klima Multi Split: Ticarî iklimlendirme programları arasında yer alan Fluo multi split klimalar konutlarda ve hafif ticarî mahâllerde kullanıma uygundur. Tek bir dış üniteye 5 iç ünite bağlantı imkânı bulunmaktadır.

Çeşitli kapasitelerde yüzlerce kobinasyon olanağı mevcut. Bu tip klimalarda kasetli tip, kanal tipi, yer-tavan ve konsol tipi iç ünite opsiyonu tercih edilebilir.

Çoklu kumanda kullanımı ve geniş çalışma aralığı gibi ek özelliklerle de zenginleştirilmiştir. Konfor ve güvenlik düzeyi arttırılmış son teknolojik multi klimalar çok geniş bir kullanım alanı sunuyor.

Afyon Fluo Klima Sistemleri

Afyon Fluo klima” sistemleri, hem kullanımda sağladıkları sadelik hem de işletme maliyetinde gösterdikleri performansla dikkat çekiyor. Markanın üretimde şiar edindiği ilkelerden biri de görsel tasarım. Dekoratif efekt ve şık kombinler yaratmayı hedef alan Fluo, kullanım amacına uygun ürün profilleri geliştiriyor.

Bu hem iç mekânlarda hem de dış cephelerde yüksek bir avantaj sağlıyor. Modüler sistemler, kurulumda daha basit müdahalelere ihtiyaç duyuyor. Ayrıca göz yoran hantal klima santralleri, çok daha modern ve portatif tasarımlarla ekarte edilmiş durumda. Fluo klimalarda kullanıcı konforu ve estetik sunum bir arada düşünülmüş. Bunlara ek olarak bütçe dostu bir tüketim politikasına sahip olduğunu söylemek mümkün.

Afyon Fluo Klima  vrf Servisi

Afyon Fluo klima servisi, tüm bölgelerde kurulum, bakım, montaj ve keşif hizmetleriyle aktif bir faaliyet alanına sahip. Kurumsal yapılanmasında ehliyetli personeller ve çeşitli talepleri karşılayan ürün kataloğu mevcut.

Fluo; strüktürel yapılara ve evsel projelere uyumlu bir üretim politikasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.