Ağrı Fluo klima

93
ağrı fluo klima
ağrı fluo klima

Ağrı Fluo klima

Ağrı Fluo klima, kişisel yaşam alanları ve kurumsal yapılar için portföyünü geliştiren bir firma. İklimlendirme çözümlerinde; ortam-sistem uyumluluğu ve çevresel duyarlılık ön planda tutulmaktadır.

Ekolojik sistem üzerinde olumsuz etki eden akışkan gaz kullanımı yerine, yüksek hassasiyetli R-410A gazı tercih edilmektedir. Modern profillerle daha kreatif sunumlar yaratan Fluo, yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen isimlerden biri.

Ağrı Fluo klima ‘larda teknik özellikler nelerdir?

Bir ortamın iklimlendirilmesinde değişen koşullar göz önüne alınmalıdır. Fluo, hem VRF hem de split serisinde geniş bir çalışma aralığı vâdediyor. Böylece yöresel sıcaklık artış ve düşüşlerinde en ideal ısı değerleri sağlanmış oluyor.

Kullanıcıların en çok dikkat ettiği hususlardan biri de tüketim ve enerji etiketi. Yüksek COP ve EER değerleriyle hem yıllık verim hem de harcama maliyeti beklentileri karşılıyor. Ağrı Fluo klima çeşitli hacimlerde yapılar için tasarlanmış bir model mevcut. Özellikle VRF serisinde gelişmiş motor, fan ve kompresör kurgusu yüksek bir verim grafiğine sahip.

Ağrı Fluo klimalarda kullanıcı avantajları nelerdir?

Fluo; konfor ve güvenlik düzeyi yüksek ürün yelpazesiyle dikkat çeken bir marka. Özel kumanda ve uzaktan kontrol seçenekleriyle bireysel optimizasyon ön planda tutuluyor. Yeni çağın gereksinimlerini karşılayan bir hava etkisinden de bahsetmek mümkün. Hem sistem içinde hem de ortamda oluşan nem ve küfü kurutan filtreler tasarlanmış.

Ayrıca yine solunan havaya karışan tüm mikro organizmalar da bu özel santraller tarafından hedef alınıyor. FLuo ürünlerinde dikkat çeken bir diğer özellik, az alan işgali ve kompakt tasarımlar. Yerden tasarruf eden ünitelerle kurulum maliyeti asgari düzeylere indirgeniyor. Ağrı Fluo klima ayrıca görsel sadelik ve uyum açısından da yenilikçi bir yaklaşım sağlanmış oluyor.

Ağrı Fluo Klima Bayii

Ağrı Fluo klima” bayii, ısıtma-soğutma ve havalandırma sistemlerinin adaptasyonunda ve ürün temininde yetkili kurumlardır. Markanın tüm ürün kategorileri ve kurulum hizmetleri bu kuruluşlar tarafından sağlanır.

Gerekli bakım ve onarım uygulamalarıyla, keşif ve projelendirme hizmetleri de Fluo bayilerden sağlanmaktadır. Gerekli hâllerde yedek parça hizmeti de yetkili servisler tarafından temin edilmektedir.

Ağrı Fluo vrf klima

Klima seçiminde bu yetkili kurumlardan destek almak, kullanılacak mekanizmalardan sağlanacak verimi belirleyecektir. VRF projelendirme ve maliyet hesaplama süreci kullanıcı adayları açısından önem taşıyor. Yetkin bir perspektifle alan optimizasyonu üst limitte sağlanabilir.

Ayrıca yine ortamlara en uygun sistemin planlanmasında çeşitli hesaplamaların da yapılması gerekiyor. Fluo klima bayii ve servisleri, her türlü talebin tasarıya dönüştürülmesinde etkili ve hızlı bir faaliyet sergilemektedir.

Ağrı Fluo Klima Fiyatları

Ağrı Fluo klima fiyatları, model-seri ve alan hacmi ile karakterizedir. Tüm gereklilikler ve bireysel talepler dikkate alınarak en ekonomik projelendirme hayata geçirilebilir.

Fluo bütçe dostu klimalar ve düşük işletme maliyeti ile sıklıkla tercih edilen markalar arasında. İhtiyaç duyulan sistem özelliklerine göre fiyatlarda da belli bir çizelgeden söz edilebilir. Yüksek kapasiteli ve çoklu klima programları, ticarî alanlar için makul rakamlara tekabül etmektedir. Kişisel çözümlerde de bütçesel kolaylık hakim.

Ağrı Fluo vrf klima’larda kullanım maliyeti ne kadar?

Bir iklimlendirme projesinde, kurulum ve satın alım maliyeti kadar işletme sürecinde harcadığı enerji de önem taşımaktadır. Özellikle kompleks yapılarda ve insan trafiği fazla alanlarda bu olgu daha da önem kazanıyor. Alandaki gereksinim arttıkça sistem kapasitesi de artış gösteriyor. Buna bağlı olarak harcanan güç ve enerji sarfiyatı da gündeme geliyor.

Yeni teknolojik imkânları üretim programına dahil eden Ağrı Fluo klima , düşük faturalarla kullanıcı bütçesini rahatlatıyor. İnverter tahrikli kompresörler, ısı dağıtım yoğunluğunu ortama göre değiştirebilen bir yazılıma sahip. Böylece fahiş tüketim oranları ortadan kaldırılmış oluyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.