Amasya Fluo klima

107
Amasya fluo klima
Amasya fluo klima

Amasya Fluo klima

Amasya Fluo klima, gündelik yaşamda geniş bir yer tutan iklimlendirme sorununa çağdaş bir yaklaşım sergiliyor. İptidaî sistemlerin yerine hem daha dinamik hem de daha ekonomik çözümler sunuyor. Bugün global piyasada sıklıkla kullanılan VRF’ler, multi split üniteler, havlandırma ve nem alma cihazları markanın üretiminde yer alan başlıklardan bazıları.

Yenilikçi anlayışıyla modern çağın beklentilerini karşılayacak bir sistem tasarımı dikkat çekiyor. Klima üretiminde daha naif ve minimal dizayn programı, markanın stratejisini ortaya koyan öncül unsurlardan. Amasya Fluo klimalarda kullanıcılara vâdedilen avantajlar aşağıdaki gibidir:

• Ferah yaşam alanları
• Estetik tasarımlar
• Enerji yönetimi
• Kolay ve esnek kurulum
• Kaliteli ürünler
• Servis destek ağı
• Uzun ömürlü model ve seriler
• Doğal ortamlar
• Geniş tercih olanağı
• Wifi bağlantılı sistemler

Amasya Fluo klima Bayi

Fluo klima  bahsi geçen özellikler ve daha fazlasını tüm üretim programlarında yansıtmaktadır. Son teknolojik imkânlarla klima deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşıyor. Bireyler için en az dokunuşla en ideal operasyonların sağlanması mümkün. Çeşitli sensörler ve otomatik modlar bu süreçte dinamik bir faaliyet gösteriyor. Hem evlerde hem de iş yerlerinde ”Amasya  Fluo klima”sistemlerinden yararlanmak mümkün.

Amasya Fluo klima’larda iç ünite modelleri nelerdir?

Evsel yapılarda sıklıkla tercih edilen duvar tipi klimalar; split ve multi split seçenekleriyle kombine edilebilir. Daha geniş ölçekli binalarda ve çok birimli projelerde ise VRF iç üniteler daha ergonomik bir kullanım sağlar. Ayrıca mini VRF çözümleri, bireysel yaşam alanları için idealize edilmiştir.

Oldukça geniş bir kapasite aralığına sahip dış üniteler sayesinde, hemen her yapı tipolojisinde egzantrik bir kombinasyon sağlanabilir. Fluo iç üniteler, çeşitli formlarda ve montaj karakteriyle de fizibilitesi yüksek bir profile sahip. Yapıların genişleme yönü, tavan yüksekliği ve tesisat kurgusu için çeşitli ürün tipolojileri mevcut. Kaset tipi, kanalı tip, duvar tipi, salon tipi ve döşeme tipi iç üniteler farklı dış ünitelerle organize edilebilir.

Amasya Fluo Klima Sistemleri

Amasya Fluo klima sistemleri, bireysel yaşam tarzına hitap eden bir tasarım ve dizayn programına sahip. Ön panellerde yer alan kanal ve menfezler, ortam dekorasyonuna uygun bir mizaçla üretiliyor. Ayrıca modern LCD paneller de bu estetik kazanıma daha efektif bir katılım sağlıyor. Kablolu ve kablosuz kumanda seçenekleri, Amasya Fluo klima ürünlerinde kullanıcı deneyimi açısından son derece avantajlı. Pek çok Fluo klima sisteminde BYS uyumlu bir yazılım bulunuyor.

Özellikle çoklu sistemlerde her bir ünitenin kontrolü ve olası arızaların saptanması pratik bir şekilde sağlanıyor. Uzaktan yönetim imkânı tanıyan bu kabiliyet sayesinde operasyon seçimi ve zamanlama gibi spesiyal ayarlamalar da gerçekleştirilebiliyor.

Amasya Fluo Klima Maliyeti

Amasya Fluo klima maliyeti, kurulumda ve kullanımda olumlu geri dönüşler almaktadır. Özellikle inverter sistemlerde ekonomik tasarruf %50’leri aşan bir grafiğe sahip. Yüksek kapasiteli ve çok üniteli sistemlerde kurulum maliyeti bir miktar daha yüksek seyrediyor.

Bu ticarî kurgularda işletimde harcanan enerji minimize edilerek kısa sürede geri dönüşüm sağlanmış oluyor. Yıllık tüketim açısından başarılı bir enerji etiketine sahip Amasya Fluo klima, kurumsal ve bireysel gider kalemlerinde oldukça düşük bir hacme sahip.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.