Ankara Fluo Klima

144
Ankara Fluo Klima
Ankara Fluo Klima

Ankara Fluo klima

Ankara Fluo klima, evsel klima sistemleri, VRF projeler, havalandırma programları ve daha pek çok gereksinimde hizmet sağlıyor. HVAC sektöründe gelinen son teknolojik imkânları kullanan firma, çeşitli seri ve modellerle geniş bir kataloğa sahip.

Fluo klima, merkezî ve bireysel çözümlerde lider kuruluşlardan. Düşük tüketim ve yüksek verim odaklı bir üretim stratejisine sahip. Bugün bireysel yaşam alanlarından, çok geniş iş yerlerine kadar pek çok kullanıcı tarafından ilk akla gelen markalardan biri.

Ankara Fluo klima ürün kataloğunda neler var?

Ürün geliştirici mühendisleri ve projelendirmede faaliyet gösteren deneyimli personelleriyle Ankara Fluo klima üniversal bir marka. Yerel ve global pazarda ürünleri sıklıkla deneyimleniyor. Firmanın ürün yelpazesinden bahsetmek gerekirse en dikkat çekici başlıklar şu şekilde özetlenebilir:

• VRF klima sistemleri
• Split ve Multi Split Klimalar
• Isı pompaları
• Nem Alma Cihazları
• Chiller Cihazları

Ankara Fluo klima Multi Split  özellikleri nelerdir?

Multi Split sistemler, çoklu iç ünite kullanımına izin veren gelişmiş bir teknolojidir. Bu ürün grubu hafif ticarî karakterde yer alan çeşitli iç ünite modellerine sahip. ”Ankara Fluo klima” Tek bir dış ünite ile 5 iç üniteye kadar bir proje yaratmak mümkün.

Böylece daha az alan ve daha az maliyetle ofis odalarında ve konutlarda iklimlendirme sağlanabiliyor. Minimal boyutlarda tasarlanan bu sistemler, özel kontrol mekanizmaları ile bireysel olarak yönetilebilir. İnverter kompresörler sayesinde enerji harcama eğiliminde de gözle görülür bir düşüş sağlanıyor.

Çeşitli kapasitelerde üretilen multi sistem dış ünitelerle, farklı alan ihtiyaçlarını karşılamak mümkün.

Ankara Fluo klima VRF sistem özellikleri nelerdir?

VRF klimalar, gelişmiş akış denetimi sağlayan son derece üstün teknolojik çözümlerdir. Ticarî klima sistemleri grubunda yer alır. Fluo’nun FMV VRF serisinde de çok özel yetkilere sahip çeşitli modeller bulunuyor.

Modüler dış ünite tasarımları, çeşitli montaj özelliklerine sahip iç hava işlemcilerle farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Bu sistemlerde özel programlar ve hızlı mod geçiş kabiliyeti bulunuyor.

Ayrıca otomatik modlar sayesinde daha nitelikli ir deneyim vâdediyor. Fluo VRF’lerle çok geniş metrajlı ve bölmeli binalarda oldukça ekonomik bir iklimlendirme sağlamak oldukça kolay.

Ankara Fluo Klima Sistemleri

Ankara Fluo klima sistemleri; doku, dizayn, görsel ve işlevsel nitelikler bakımından çeşitli beklentileri karşılamaktadır. Her tip yapıda en ergonomik tasarımı sağlayacak bir yelpaze mevcut. Fluo ürünlerde panel tasarımları ve kolay montaj özellikleri dikkat çekici.

Yüksek enerji sınıfına sahip klima sistemleriyle bütçe dostu sistemler yaratan Fluo, uzun ömürlülük ve güvenirlilik vadediyor. Sistemlerin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılması, harcanan bütçenin geri dönüşümünde oldukça önemli. Yıllık tüketim oranları açısından da diğer markalara göre oldukça pozitif bir tabloya sahip.

Kreatif tasarımlar ve geniş çalışma aralığına sahip sistemlerle kullanıcı beklentileri karşılanıyor. Bugün Fluo klimalarda modern imkânlar ve pratik kullanım özellikleri bulunuyor.

Ankara Fluo Klima Fiyatları

Ankara Fluo klima fiyatları; ürün çeşitliliği ile kanalizedir. Her bütçeye uygun bir üretim programı yaratan marka, kurulum ve bakım programlarında da ekonomik hizmet paketleri sunuyor. Fluo klima  web sitesi https://fluoklima.net/iletisim   üzerinden ve iletişim kanallarından fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kullanılacak sistem ve yapısal gereksinimler saptanarak bir bütçe planlaması oluşturmak mümkün. Fluo klimalarda yıllık tüketim oranlarının oldukça düşük olması, bütçesel bağlamda oldukça yüksek bir kazanç sağlayacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.