AUX Klima

133
Aux Klima distribütör
Aux Klima fiyat

AUX Klima

Aux klima, yeni devrin kreatif üretim prensibini yansıtan bir ürün kataloğuna sahip. Fluo ürünlerde otomatik yeniden başlama kabiliyeti ve inverter kompresörler fark yaratıyor. Düşük bütçeli bir işletme maliyeti arıyorsanız auxklima  hemen tüm ürünlerde yüksek enerji etiketiyle tasarruf vâdediyor.

AUXklima mimarî imkânların yetersiz olduğu alanlarda bile kolay bir kurulum sağlar. Esnek borulama imkânıyla kot ve mesafe farklarının yarattığı negatif tabloyu ekarte eder. Değişen iklim şartlarına ceva verebilecek bir çalışma aralığı sunar. Yıllık tüketim oranlarında hissedilir bir gerileme yaratan aux klimalarla, 4 mevsim ferah ve konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Aux Klima Fiyatları

Klima sektöründe yenilikçi üretim programlarıyla dikkat çeken marka, kompozit projelerle görsel estetiği ön plana çıkartıyor. Bir aux kullanıcı adayıysanız, karşılaşacağınız kazanç tablosu aşağıdaki gibi olacaktır:

• Düşük bir sermayeyle uzun yıllar tek bir sistemden iklimlendirme sağlayabilirsiniz.

• Kullanımda karşılaşacağınız tüm aksamalarda hızlı ve seri bir teknik servis olanağı sizi bekliyor.
• Klima yönetiminde opsiyonel seçenekler daha pratik bir kullanım sağlayacaktır.

Aux Klima Modelleri

• Markanın zengin ürün seçenekleriyle daha bireysel bir proje yaratabilirsiniz.
• Isıtma ve soğutma gibi asgarî müştereklere ek olarak, daha steril ve hijyenik yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.
• Tek bir dokunuşla bir sonraki operasyon zaman ve mod seçimini sağlayabilirsiniz.

En Uygun Aux klima fiyat

• Gider kalemleri arasında hacimli bir yer kaplayan iklimlendirme gereksinimine çok daha ufak miktarlar ödeyeceksiniz.
• aux klimalar; iş ortamlarında verimli bir çalışma platformu için daha doğal hava akışı sağlayacaktır.
• Gün içinde değişen dış ortam koşullarından en az etkiyi hissedeceksiniz.

Aux Klima Servisi

Aux klima servisi, periyodik hizmetlerde güçlü bir ulaşım ağına sahiptir. En yakın aux teknik servisten hizmet talep ederek, klimanıza dair tüm gereklilikleri karşılamanız mümkün. Klima kullanımında verim grafiğini etkileyen kirlenme süreci, markanın ürünlerinde oldukça uzak aralarla gerekli olacaktır.

Özellikle VRF klimalarda auto-clean özelliği sayesinde bu gereksinim daha da ötelenebilir. Sürekli hava sirkülasyonu sağlayan bu cihazlarda iç organizma zamanla kir ve bakteri oluşumuna maruz kalır. Böyle durumlarda daha pratik bir müdahale için portatif paneller tasarlanmıştır.

Aux Klima servisleri

Fakat tüm sistem boyunca meydana gelebilen birikintiler ve özellikle fan sistemindeki kir tabakaları belli aralıklarla temizlenmeli. Bu sayede fan hızı ve hava atım kabiliyeti ilk günkü performansına erişebilir. auxklima servis; bölgesel servis desteğiyle tüm bakım ve temizlik uygulamalarında kısa ve etkili bir hizmet gerçekleştirecektir.

Fluo VRF serilerde arızanın tespitini sağlayan ve bazı hâllerde kendini revize edebilen bir yazılım mevcut. Bunun dışında kalan tüm bozulma, yıpranma ve işlev kaybı durumlarında servis desteğiyle iyileşme sağlanabilir.

VRF Klima fiyat ve fluo fmv sistemlerde iç ünite gruplarında meydana gelen arızalar, lokal müdahalelerle giderilebilmektedir. Böylece onarım süreci boyunca diğer sistem organları kusursuz bir aktivasyonla kullanıma devam edilebilir.

Balıkesir vrf Klima Sistemleri

Aux klima sistemleri, doğa ve çevre dostu bir işletim prensibine sahip. Atılan ve iç mekândan absorbe edilen atık havadaki zehirli oluşumlar filtrelenir. Ayrıca dolaşımdaki gazdan açığa çıkan atık katmanlarda da atmosfere en az tesir gündeme gelmektedir.

Avrupa Birliği standartlarında tasarruf programları sağlayan Fluo vrf , yaşamı kolaylaştıran ve niteliğini yükselten bir hizmet zincirine sahip. Ürünlerinde kaliteli ve anti-alerjen malzeme kullanımının yanı sıra, kullanıcılar için havayı tazeleyen bir strateji bulunuyor. Doğal hava esintisi eşliğinde gereken ısıl değerlere daha interaktif bir erişim sağlanıyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.