Aydın Fluo Klima

95
Aydın Fluo Klima
Aydın Fluo Klima

Aydın Fluo klima

Aydın Fluo klima, kullanıcılar için enerji ve ısı tasarrufu sağlayan üstün teknolojik iklimleme cihazlarıdır. Ortamlarda daha kaliteli bir yaşam döngüsü sunarlar. Bunun için tüm sistemler ek düzeneklerle desteklenmiştir. Çeşitli filtrelerle solunan havadaki nem, küf ve toz partiküller absorbe edilir.

Yaşamsal niteliklerin arttırılması daha dinamik iş gücü ve konforlu bir nitelik kazandırır. Hava dağıtımında da etkili bir faaliyet sergileyen fan grubu, kanal ve menfezlerden homoje dağılım sağlar.

Aydın Fluo klima bayi

Bir ısıtma soğutma operasyonunda sağlanan değerlerin kayba uğramaması en önemli noktalardan biri. Özellikle geniş mekânlarda ısı kayıplarına yol açan pek çok etken bulunmaktadır. Bunlar yapısal ve bireysel bazda olabileceği gibi, çeşitli ısı veren mekanizmalar tarafından da meydana gelebilmektedir.

Kazanılan ısının korunması, tüketimde tasarruf sağlarken canlı organizma üzerinde de daha olumlu etkiler bırakır. Değişen sıcaklıklardan dolayı pek çok mevsimsel hastalık gündeme geliyor.

Aydın Fluo klima servisi

Ayrıca bireysel verim artışında da bu amillerin etken olduğu kanıtlanmış durumda. ”Aydın Fluo klima” serilerinde hızlı bir iklimlendirmeyi hedef alırken, en uzun vâdede bu değerlerin korunması yönünde de bir tasarruf gözetmiştir.

Özellikle inverter modellerde bu kazanım oldukça dikkat çekici. Arzu edilen iklimsel parametreler sağlandıktan sonra en düşük fazda ısı koruma programı devreye girmektedir.

Aydın Fluo klima ve vrf sistemleri

Markanın daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmede, yenilikçi bir üretim politikası bulunuyor. Sektördeki tüm güncellemeleri yakından takip eden firma, son trendleri ve teknolojik yaklaşımları üretim programına dâhil ediyor.

Binalarda kullanım amacı ve kullanıcı beklentilerini ön plana alan Aydın Fluo klima, farklı HVAC çözümleriyle zengin bir yapılanmaya sahip. Bireysel çözümler, kurumsal projeler, havalandırma ve nem alma üniteleri bunlardan bazıları.

Özetle markanın seri ve modellerini tanımlarken, geleneksel sistemlerden ayrık bir modernizme sahip olduğunu söylemek mümkün.

Aydın Fluo Klima Sistemi

Aydın Fluo klima sistemi; oteller, konutlar, restoranlar, iş hanları, plazalar, AVM’ler ve tüm iç mahâller için optimize edilmiştir. Binaların dış yüzeylerine yerleştirilen bir dış kondenser ile ister mono ister multi seçeneklerden faydalanılabilir.

Daha hacimli yapılarda VRF Tempo ve Vivo serileri büyük fayda sağlayacaktır. Hava işlemci olarak görev gören iç ünitelerde dikey ve yatay duvar yüzeylerine montaj alternatifi bulunuyor. Ayrıca tavan arasına gizlenebilen modellerle daha fazla alan tasarrufu ve görsel sadelik sağlanabilir.

Fluo vrf klima yaniHVAC sistemleri nelerdir?

• Ev tipi klimalar
• Hafif ticarî tip klimalar
• Ticari tip klimalar
• Nem alma cihazları
• Havalandırma üniteleri

Aydın Fluo klima  evsel klimalarda kullanıcı avantajları nasıldır?

• Düşük yatırım maliyeti
• Enerji tüketiminde yüksek tasarruf
• Bireysel kontrol
• Otomatik zamanlama
• Kompakt tasarımlar
• Şık ön panel dizaynı
• Pratik montaj ve kurulum

Aydın Fluo Klima Sistemi Servisi

Aydın Fluo klima sistemi servisi, ürün kategorisinde gösterdiği performansa eş değer bir fayda hedef almaktadır. Klima projelendirme hizmeti ve servis olanağı açısından, piyasanın üzerinde bir tabloya sahip.

Aydın vrf klima Geniş kollara ayrılmış kurumsal yapılanması sayesinde uzak bölgelerde bile hızlı erişim sağlanabiliyor. Uygun fiyatlar ve alternatif proje seçenekleri sunan marka, hemen her tip kullanıcıya cevap verecek kurumsallığa erişmiş durumda.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.