Bingöl FLUO klima

80
Fluo klima fiyatları
Bingöl FLUO klima fiyat

Bingöl FLUO klima

Bingöl FLUO klima, yapı içlerinde farklı lokasyonlara monte edilebilen iç ünite modelleri ile üretilmektedir. Böylece farklı ortamlarda yüksek bir optimizasyon sağlar. Ön panel tasarımlarında da modern bir yaklaşım sergileyen marka, görsel açıdan tatmin edici bir kompozisyon yaratmaktadır. Eski hantal ve kaba gövdeli klimaların aksine, daha hafif ve zarif üniteler tasarlamaktadır.

Fluo vrf , alanlardaki iç atmosferin niteliğini hedef alan sistemler yaratıyor. Sadece iklimsel değerleri sağlamakla kalmayan Fluo klimalar, ortamlara daha hafif ve fresh hava katmanları kazandırıyor.

Bingöl FLUO klima bayi

Bingöl Fluo klima ; kullanım alanlarına göre değişen bir ürün kategorizasyonuna sahip. Ticarî yapılarda ve evlerde çeşitli çözümler sunuyor. Aynı ürün grubunda farklı serilerle de ürün yelpazesinin oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz.

Müşteri odaklı bir hizmet politikası güden marka, öncelikli olarak bütçe planlaması ve enerji yönetimi gibi kazanımlar üzerinde duruyor. Her talep için farklı bir ürün kataloğu sunan firma, en verimli sonuca ulaşmada elimine edilmiş bir süreç yaratıyor. Böylece uzun vâdede kullanıcılarından olumlu geri dönüşler sağlıyor.

Bingöl FLUO Klima Sistemi

Bingöl FLUO klima” sistemi, ister ticarî, hafif ticarî ister ev tipi modellerde olsun; pratik kurulum ve kullanım avantajlarıyla dikkat çekiyor. Split, multi split ve VRF iç ünitelerde farklı alternatifler sunuyor. Bunlar arasında duvar, konsol, salon, kaset ve kanallı tip modellerden bahsedilebilir.

Kompleks yapılarda bu iç ünite modellerini her oda için farklı bir statüde tercih etmeniz de mümkün. Böylece geniş hacimlerde bile birey odaklı bir proje yaratılabiliyor. 5 iç üniteye kadar bağlantı imkânı veren Multi Split ile çok daha fazla odalı birimlerde VRF çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Fluo klima fiyatları ne kadar?

Bu soruya nokta atışı bir cevap verebilmek için öncelikle yapının kullanım amacına bakmak gerekiyor. Kamuya hizmet veren yapı birimlerinde, insan giriş çıkışına bağlı olarak ısı kayıpları da artacaktır. Buna mukabil, kişisel ofislerde çok daha dengeli bir ısıtma ve soğutma programlar sağlanabilir.

Mağaza, lokanta, restoran ve AVM tipi yapılarda kapı ve pencere açıklıklarının yoğunluğu ısıl değerlere bariz etkiler bırakacaktır. Bu da tercih edilecek sistemin kapasitesini ve bununla birlikte maliyetini belirleyecektir. Split ve multi split klimalarda ilk kurulum maliyeti daha düşük seyreder.

Bingöl FLUO Klima Sistemi Servisi

VRF klima ’lerde ise kullanım avantajları çok daha yüksektir. Tüm bunlar yapı ve kullanıcı analizi ile belirlenebilecek unsurlar. Uygun fiyat teklifleri için en yakın Fluo firmasından bilgi edinebilirsiniz.

Bingöl FLUO klima sistemi servisi, hemen her il ve ilçede geniş bir yapılanmaya sahip. Kullanımda olduğunuz herhangi bir Fluo klima sisteminin tüm dönemsel ihtiyaçlarında servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Fluo size en yakın ofisinden hızlı ve interaktif bir hizmet sağlayacaktır.

 Klima bakımı nasıl yapılır?

Bingöl Fluo klimalarda bakım ve temizlik uygulamaları modele göre değişkenlik gösterebilir. Gelişmiş modellerde sistem iç organizmada küf ve nem oluşuma önlem alabiliyor. Ayrıca biriken atıkları kendi kendine temizleme kabiliyetine sahip. Auto-defrost özelliği sayesinde dış ünitede buzlanma sorunu da otomatik olarak ekarte ediliyor.

Klimalarda fan sistemlerinin doğru bir şekilde çalışabilmesi, içeride biriken atık maddelerin temizlenmesiyle mümkün olacaktır. Böyle bir durumda da basit bir müdahale ile sistem eski performansına kavuşturulabilir. Yine kullanıcılar tarafından portatif ön panelin çıkartılmasıyla filtreleri temizlemek de mümkün.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.