Bitlis Fluo klima

42
Bitlis fluo klima yetkili servis
Bitlis fluo klima fiyatları

Bitlis FLUO klima

Bitlis FLUO klima, favori ürünlerle geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Bölgesel ve iklimsel şartlara göre en uygun kurguları gerçekleştiren marka, fiyat alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Firmanın Ecodiesign İnverter serisinde yer alan ürünler en gözde üretim programını oluşturuyor.

İnverter teknolojisi ile çok daha hassas bir kapasite ve tüketim dengelemesi gerçekleştiriliyor. Hem cebinizden çıkan maliyet yarı yarıya düşüş gösteriyor hem de ortamda daha dinamik bir iklimlendirme yaratılmış oluyor.Tüm bu kazanımlarla Fluo klima ürünleri, geçtiğimiz yıl boyunca en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Fluo Klima ürünlerinden hangisini seçmeliyim?

Fluo Bitlis vrf klima ’nun kreatif ve ekonomik ürün kataloğundan model seçimi yaparken, öncelikle yapının ihtiyaç duyduğu kapasitenin belirlenmesi gerekiyor. Dış ünite profilllerinde çalışma prensibi ve HP değeri dikkate alınmalı.

İç ünitelerde ise opsiyonel bir kullanıcı deneyimi mevcut. Standart duvar tipi hava işlemcileri, ”Bitlis Fluo klima”  ürünlerinde çok daha kompakt ve şık bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Hafifletilmiş gövde ile daha az alan işgali yaratılmış.

Ayrıca fan kanatlarının kabiliyeti de geliştirilerek çok yönlü ve uzun menzil atışlı bir çalışma prensibi sağlanmış. Tercih sürecinde Fluo klima yetkili servislerinden ve çözüm ortaklarından proje desteği sağlayabilirsiniz.

Fluo klimalarda güvenirlilik ve dayanıklılık;

Bir klima kullanımında en öncül kazanımlardan biri, sistemin garanti süresi. Tüm elektronik sistemler arasında kayda-değer bir maliyete yol açan klimaların yıllık performansı önem taşıyor.

Bunun içim markanın oldukça kaliteli malzeme kullanımı ve üst düzey mühendislik uygulamaları ile üretim yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca uzun garanti süreleriyle de bu vâadini destekleyen marka, her ürün gurubunda dayanıklılık esas almaktadır.

Bitlis FLUO klima bayi

Güvenirlilik kavramına etki eden unsurlar ise, sistemin çevresel ve bölgesel etkileri olarak sıralanabilir. Bunun için akışkan gaz kullanımında çevresel etkileri göz önüne alan firma, atmosfere zarar vermeyen R-410A ve türevlerini tercih etmektedir.

Olası arızalanma durumlarında da bir alarm programıyla kullanıcıyı uyaran bir yenilik meydana getirilmiştir. Pek çok modelde arıza tespit olanağı mevcut. Kullanımda ısı koruma ve ortamdaki bakteri – alerjen varlığını yok etme gibi ek özellikler de, güvenlik düzeyini yükselten unsurlar arasında.

Bitlis FLUO  vrf Klima Sistemi

Bitlis FLUO klima sistemi, gelişen teknolojiyle paralel bir seyir izlemektedir. Sektördeki gelişmeleri ve modern çağın gereksinimlerini takip eden Fluo, kullanıcılar için eksiksiz sistemler yaratıyor.

Alan analizi, keşif ve proje hizmetlerinden sonra sistem montaj uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Bu sürecin en hızlı ve güvenilir şekilde sağlanması oldukça önemli. Ayrıca hizmet sürecinde güvenlik ve temizlik kriterlerine de bağlı kalmak gerekiyor.

Bitlis FLUO klima yetkili servis

En az yapısal müdahale ile en kompleks projeleri hayata geçiren Fluo, sistemlerin sade kurulum avantajıyla da ön plana çıkıyor. Azaltılmış dış ünite sayısı ve ufaltılmış ünite gövdeleri bu uygulamada avantaj sağlıyor.

Ayrıca alan işgali açısından da büyük bir yenilik kazandırıyor. Uzun borulama limitlerine sahip sistemlerde, dar alanlara bile kolay bir adaptasyon sağlanabiliyor.

Fluo Multi Split ve VRF klima nedir?

Markanın bu iki ana üretim grubu, farklı ortam gereksinimleri için fayda sağlamaktadır. Multi Split çoklu sistem anlamına geliyor. 5-9 iç üniteye kadar bağlantı imkanı sunuyor. Ayrıca fakrlı iç ünite modelleri ile kişisel beklentiler de karşılanıyor.

VRF klima fiyatları ise çok daha geniş bölme sayısı fazla binalarda kullanılıyor. Bunlarda da 1 – 3 dış üniteye çok sayıda iç ünite adapte edilebiliyor ve her bir klima bağımsız olarak yönetilebiliyor.

Bitlis FLUO vrf Klima Sistemleri

Bitlis FLUO klima sistemleri, çağın kazanımlarını barındıran ileri bir seviyeye işaret etmektedir. Hem kontrol mekanizmalarında hem de hava transferinde oldukça üst düzey bir donanım dikkat çekiyor. Tüm Fluo klimalarda fan sistemleri, flaplar, iç ve dış ünite motoru geliştirilmiş örneklere sahip.

Bu sayede klima deneyiminde yüksek seviyelerden bahsetmek mümkün. Ortama hava transferi sağlanırken yumuşak ve sessiz bir faaliyet gerçekleştiriliyor. Böylece hem gürültü hem de direk üfleme sorunları ekarte edilmiş oluyor. Bireyler için çok daha doğal hava esintisi yaratılırken, yüksek desibelli eski klimaların rahatsız edici etkileri de ortadan kaldırılmış oluyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.