Burdur Fluo klima

86
Burdur Fluo klima bayi
Burdur Fluo klima fiyat

Burdur Fluo klima

Burdur Fluo klima, ticarî ve evsel iklimlendirme programları ile pek çok konuta hizmet veren bir firma. Bugün dünya genelinde ve yerel pazarda en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Özellikle enerji etiketi bakımından üst sınıf üretimlerle dikkat çeken Fluo, kurulum ve montaj maliyeti açısından tatmin edici bir grafik sergiliyor.

Fluo klima seri ve modellerinde A+++ enerji verimlilik sınıfıyla dikkat çeken ürünler mevcut Bunlar özellikle Burdur VRF klima programlarında büyük bir kullanıcı kitlesi yaratıyor.

Burdur Fluoklima Fiyat

Ayrıca auto restart kabiliyetli klimalar, kesintisiz ve sürdürülebilir bir konfor sağlıyor. Burdur Fluo klimalar da ortam ısısını dengeleyen bir iç düzenek projelendirilmiş. Böylece sadece ısıtma ve soğutma yapmakla kalmayan sistemler, kazanılan değerlerin uzun süre korunmasında da büyük fayda sağlıyor.

Isı kayıpları, insan sağlığı üzerinde negatif etkiler yaratır. Ayrıca sürekli başa dönen iklimlendirme programları nedeniyle yüksek bir enerji sarfiyatı gündeme getirir. Bunun önüne geçen akıllı sistemler sayesinde Burdur Fluo klima ; düşük tüketim ve yüksek performans vâdediyor.

Burdur Fluo klima servisi

Fluo klima modellerinde dikkat çeken bir yenilik de iyon etkili filtreler. Bu sayede ortamdaki kötü koku oluşumu ve yüksek nem sorunu ekarte edilmiş oluyor. Kötü koku ortamlarda büyük bir konfor düşüşüne neden olmaktadır.

Yüksek nem oranları ise insan sağlığını ve eşyaların kullanım ömrünü tehdit eden bir durum. Gelişmiş klima sistemleri ile ”Burdur Fluo klima” , iklimlendirme sağlarken can ve mal güvenliğini de garanti altına almış oluyor.

Burdur Fluo KlimaBayi

Burdur Fluo klima sistemi, iç mekânların ihtiyaç duyduğu tüm programları sağlayan bir alternatife sahip. Sürekli soğuk tutulması gereken mahâllerde, iklimlendirme sistemleri elzem kompleks yapılarda yüksek verim sağlanıyor. Yine bireysel iş ve yaşam alanlarının iklimsel değerlerinin sağlamada da çeşitli ürünler mevcut.

Hastane, otel, plaza, ofis ve daha pek çok farklı kullanım amacına uygun yapının iklimlendirilmesi ve havalandırılmasında, Fluo çözümlerinden faydalanabilirsiniz.Fluo ürün geliştirme, projelendirme ve adaptasyon sürecinde etkili bir hizmet sunuyor.

Burdur FluoKlima en uygun fiyat

Kullanıcılar ve kullanılacak yapı için en idaeal çözüm yaratılıyor. Montaj sürecinde tüm çevresel etkiler göz önünde bulunduruluyor.Burdur fluo klima Can güvenliği yasalarına ve sağlık standartlarına uygun bir hizmet politikası güden marka, bugün oldukça rağbet görüyor.

Burdur Fluo klima sistemi, en sık tercih edilen başlıklarla özetlenebilir. Toplumsal ve bireysel alanlar için farklı ürün grupları yaratan marka, her bir üretiminde lider marka hedefiyle son teknolojik imkânlara başvuruyor. Markanın sıklıkla tercih edilen klima sistemlerine birkaç örnek vermek gerekirse;

• FLUO VRF: Oldukça gelişmiş kabiliyetlere sahip çok üniteli sistemlerdir. Bireysel ve merkezî kontrole imkân tanır. Çeşitli iç ünite modelleri bulunmaktadır. Enerji tüketiminde büyük bir kazanç sağlarlar. Ortamda steril ve fresh bir atmosfer yaratırlar. Farklı kombinlerle en yüksek verimi sağlamak mümkündür. İnverter VRF sistemlerle daha dengeli bir iklimlendirme yaratılır. Çeşitli kapasitelerle değişen ortam ihtiyaçları karşılanır.

Fluo Klima Sistemleri

• FLUO MULTİ SİSTEM KLİMA : Hafif ticarî üniteler arasında yer almaktadır. LCD ekranlı ünitelerle daha modern bir yaklaşım göze çarpmaktadır. Bu ürün grubunda 5 iç üniteye kadar bağlantı imkânı dikkat çekiyor. Ayrıca çeşitli filtrelerle uzun ömürlü bir verim grafiği yaratılmıştır.

•FLUO DUVAR TİPİ KLİMA: Evsel klima programları içinde en sık tercih edilen ürün grubudur. Duvara monte edilen klimalar arasında şık ve hafif bir tasarımla dikkat çekiyor. Tempo – Vivo ve Novo inverter serileri bulunmaktadır. Çeşitli kapasitelerle farklı alan gereksinimleri karşılanmaktadır.

•FLUO  ISI POMPASI: DC İnverter teknolojisi kullanılmıştır. Merkezi kumanda olanağı mevcuttur. Dış ortamdan alınan hava ev ortamına aktarılmaktadır. Düşük dış ortam sıcaklıklarında bile üstün bir performans sergiler.

 

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.