Bursa Fluo klima

83
Bursa Fluo Klima servis
Bursa Fluo Klima fiyat

Bursa Fluo klima

Bursa Fluo klima, sistem kapasitesi, model ve kurgu alternatifi açısından büyük bir proje alanı sağlıyor. Hem günlük yaşamda hem de iş gücü sağlanan alanlarda kullanıma uygun farklı seri ve modeller mevcut.

Markanın garantili hizmet politikası ve güvenilir malzeme kullanımı da tercih yöneliminde büyük bir etkileşim yaratıyor. Fluoklima ; ev tipi klimaların yanı sıra çok geniş ve ticarî sektör yapıları için de farklı çözümler üreten bir marka. Kullanıcı endeksi açısından potansiyel vâdeden firmanın, havalandırma ve nem alma konusunda da yüksek teknolojik sistemleri bulunuyor.

Fluo Klima Bursa

Bir iç mahâlde iklimlendirme, havalandırma ve nem dengeleme başlıca gereksinimlerdir. Bunlar yaşamın devamlılığı, sağlık ve konfor düzeyi açısından kapalı mekânların değişmez ihtiyaçları.

Her birini farklı sistemlerden sağlamak mümkün. Fakat tüm atmosfer değerlerini tek bir sistemden sağlamayı başaran Fluoklima, daha ekonomik ve daha pratik bir kullanım sağlıyor.

Fluo Klima Fiyatları

Sıklıkla evlerde, lüks konutlarda, ofislerde ve mağazalarda tercih edilen bir ürün kategorisidir. Konut tipi kullanımda duvara monte edilen klimalar oldukça yaygın. Fluoklima’nun duvar tipi üretiminde 3 farklı seri bizi karşılıyor.

Ayrıca hepsinde ortak payda, modüler sistemi, kompakt dizayn ve hafif kasa olarak sıralanabilir. Daha az alan işgali ve daha kolay kurulum avantajı da sağlanıyor. Filtre temizliği gibi gereksinimlerde de portatif ön panel sayesinde rahat bir müdahale alanı yaratılıyor.

Bursa Fluoklima servis

Markanın 2018-2019 ürün Fluo klima fiyatları kataloğunda yenilenmiş eco-design serileri dikkat çekici. Ev elektroniği teknolojisinde yeni bir düzey yaratan marka, konut iklimlendirilmesinde öncü firmalar arasında yer alıyor. Konut ve ofis tipi alanlar için duvara, yere ve alçak duvar yüzeyine montaj imkânı veren modeller mevcut.

Gizli montaj kabiliyetiyle de alandaki görsel kalabalık etkisi yok ediliyor. Enerji tüketiminde de yüksek bir verimlilik sağlanmış. Bu yeni ürün kataloğunda her bütçeye ve tercihe hitap eden bir sistem bulunduğunu söyleyebiliriz.

Bursa FluoKlima Modelleri

Bursa Fluo klima modelleri, 5 yıllık bir garanti süresiyle güven vâdediyor. Avrupa Eco-Design düzenlemesine uygun geliştirilen modellerle, daha yaratıcı bir iklimlendirme sağlanıyor. Bu düzenlemede tüketilen enerji hacmi ve çevresel etkiler ön planda. Enerji verimliliği ve sezonsal performans katsayısı oldukça memnuniyet verici bir tablo sunuyor. %20 daha az enerji tüketimi ile, kullanıcı bütçesine büyük bir katkı sağlanmış. Ayrıca çevre duyarlılığı açısından da yine ideal bir sistem karakteri vâdediliyor.

Bursa vrf Klima Sistemleri

Bursa Fluo klima sistemleri, farklı seri ve modellerde değişen bir tenkin donanıma sahip. Sağlanan avantaj ve kullanıcı parametreleri de modele göre farklılık arz ediyor. Tüm fluo klimalarda ortak kazanımlar açısından enerji sarfiyatından bahsetmek mümkün.

Ayrıca bugün ev ve ofislerde kullanılan yer tipi, duvar tipi, konsol tipi, kaset tipi ve benzeri ünitelerle kombine edilebilen dış ünite modelleri mevcut. Bunlarda yer alan bazı özelliklere değinmek gerekirse aşağıdaki maddeler verilebilir:

1. Yükse tasarruf
2. Otomatik buz çözme
3. -15 derecede soğutma
4. -20 derecede ısıtma
5. Uzaktan kilit sistemi
6. Hata tanılama
7. Sessiz çalışma
8. Uyku modu
9. Otomatik zamanlayıcı
10. Nem alma modu
11. İon filtreler
12. Zaman gösterge ekranı
13. Otomatik yeniden başlatma
14. Turbo Mod

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.