Çorum Fluo klima

129
Çorum fluo klima bayi
Çorum fluo klima fiyatları

Çorum Fluo klima

Çorum Fluo klima, A+++ serilerle çığır açan bir klima deneyimi sağlıyor. Çok geniş bir coğrafyada hizmet sunan firma, dünya genelinde adını duyurmuş bir üretim programına sahip. Markanın güncel serileri arasında dikkat çeken başlıklar şu şekildedir:

Ev Tipi Klimalar

1. Duvar Tipi Klimalar

• Tempo Dc İnverter Ecodesign
• Vivo Dc İnverter Ecodesign
• Novo Dc İnverter Ecodesign

2. Isı Pompası
3. Nem Alma Üniteleri

Hafif Ticarî Klimalar

• İnverter Split
• On / Off Split
• Multi Split Üniteler

Ticarî Klimalar

• FMV – VRF sistemleri
• Chiller Cihazları
• Fancoil Cihazları

Bu ana sistem grupları, çok çeşitli alt modellerle desteklenmiştir. Her ortama uygun bir projelendirme sağlayan çorum Fluo klima , ürün kategorisini de sürekli geliştiriyor. Yaratıcı fikirlerle alternatif sistem kombinleri meydana getirmek mümkün. Bütçe kolaylığı da saylayan marka, kişiye özel bir yol haritası belirleyerek maliyet hesaplamasında da konfor yaratıyor.

Çorum Fluo Klima Servisi

Çorum Fluoklima servisi, 7/24 online çağrı merkeziyle her bölgede hızlı bir hizmet sağlamaktadır. Klima kurulum sonrası gereksinimlerde periyodik hizmetler de sunan firma, kullanıcılar açısından kesintisiz bir konfor vâdediyor.

Klima sistemlerinde belli aralıklarda bakım programlarının gerçekleştirilmesi önemli. Özellikle sistemlerin hava aktarımında kesintiye uğramaması ve aktarılan havanın niteliği, bu bakımı zorunlu kılıyor. Yeni nesil klimalarda farklı filtrelerle iç aksam geliştirilmiş durumda.

Bunlar birçok modelde kendi kendini temizleme olanağına da sahip. Özellikle kirli havayı ortamdan absorbe eden vrf sistemleri , belli bir zaman sonra atık hava birikimine maruz kalabiliyor. Hava kanallarında tıkanmaya sebebiyet veren bu durumun önüne geçmek elzem.Çorum Fluoklima servis desteği alarak, klimanızın periyodik bakım ve temizliğini sağlayabilir, gerekli onarım uygulamalarını da talep edebilirsiniz.

Çorum Fluo Klima Sistemleri

Çorum Fluo klima sistemleri, firma mühendisleri tarafından sürekli güncellenmektedir. Bu sayede çağın son trendlerini yakalayan firma, teknolojinin gelişimine paralel bir üretim sağlamaktadır. Fluo sistemlerle hem daha az elektrik harcayacak hem de daha dengeli bir iklimlendirmeye sahip olacaksınız.

Konfor ve kullanım pratikliği açısından da markanın ürünleri oldukça pozitif. Bulunduğunuz mekânda ısı aktarım kapasitesini otomatik olarak ayarlayan klimalar, gece uyku modunda da nitelikli bir istirahat vâdediyor.

Çorum Klima Fiyatları

Daha çeşitli modlar ve operasyonlar da Fluo klima sistemler de kullanıcı memnuniyeti yaratıyor. Detaylı bilgi için Fluo klima bayilerinden bilgi edinebilir ve kamu projelerine uygun vrf klima teklif/projelendirme hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.