En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma

230
En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma
En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma

En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma

En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma VRF klima sistemi, çevreye üst düzey bir hassasiyetle çalışan son teknolojik bir yazılıma sahiptir. Hem atmosfere menfi etkiler bırakmamak hem de kullanıcılar için daha yaşanılır iç mekânlar yaratmak üzere tasarlanmış bu modern sistem, kullanımda bir hayli serbestlik sağlaması ile rağbet görmektedir.

Markanın üretim grubunda yer alan iç ve dış üniteler çeşitli varyasyonlarla ortamlara uyarlanabilir. Hafif ve şık üniteler, iş ve yaşam alanlarında görsel bir tamamlayıcılık sağlar. Son dönemlerde klima kullanımını lüks olmaktan çıkması ve yapılarda aslî sistemler arasında yer almaya başlaması, görsel estetik kaygısını da ön plana çıkarmıştır. Kullanıcılar artık sadece güçlü mekanizmalar değil; aynı zamanda efektif, dengeli, şık ve ekonomik cihazlar talep ediyor. Fujitherma vrf  bu artan kullanıcını beklentisini, özenli bir işçilik ve planlama ile karşılamaktadır.

Fujitherma VRF sistemi, geniş bir çalışma aralığına sahiptir. Değişen VRF modellerinde kaldırılabilen dış ortam değerleri geniş bir referansta tutulmuş ve bölgesel farklılıklar ekarte edilmiştir. Böylece markanın hemen her tip VRF ünitesi uç iklim şartlarında bile yüksek bir performans sağlayacaktır. Özenle tasarlanmış ön paneller, farklı renk skalasına ve mobilya örgüsüne sahip ortamlarda armoni sağlar.

En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma Nasıl Çalışır?

Fujitherma VRF sistemi nasıl çalışır? Bu tipolojide yer alan klimalar bir dış üniteye bağlı ve bireysel olarak kontrol edilebilen, bağımsız karakterli sistemlerdir. Tüm seri ve modellerin ortak paydası, daha güçlü hava akımı ve daha yüksek enerji tasarrufu olarak özetlenebilir. Bağlı ünitelerden arzu edilenler eş zamanlı ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak üzere faaliyet sergileyebilmektedir. Güçlü fan dizaynı ve yumuşak hava geçiş kabiliyeti olan klimalar, daha doğal bir esinti etkisiyle hava aktarım programı hayata geçirirler.

Ortam karakterine göre mini VRF ya da yüksek COP’li VRF gibi farklı kombinasyonlar denenebilir. İnverter kompresörlerle üretilen bu yeni nesil iklimlendirme cihazları, özel ısı sensörlerinden alınan bilgiye göre bir çalışma prensibi benimser. Gerekli ısı taşıma kapasitesi de bu yöntemle belirlenmiş olur. İşte bu bahsi geçen özellik hem ısıtma ve soğutma aktivitesinin daha ince bir ayarlama ile yapılasını sağlar, hem de gereksiz dur/kalk yapmayan sistem daha düşük bir enerji tüketimi gerçekleştirir. Sistem çalışması boyunca farklı modlar ve programlar arasında hızlı bir geçiş sağlanır. Bu sayede kusursuz ve kesintisiz konfor sabit kılınmış olacaktır.

Fujitherma VRF Sistemi Model Çeşitleri

Fujitherma VRF sistemi model çeşitleri; hemen her tip kullanıcıya hitap edecek bir yelpaze sunuyor. Farklı ebatlarda ve tasarımlarda üretilmiş bu modeller, değişen kullanıcı ve yapı karakterlerine göre şekillendirilmiştir. Her ne kadar bu cihazlarda kapasite değeri ortama ve duruma göre ayarlanabilse de, üst limit olarak değişen bir teknik donanıma sahiptirler. Düşük Btu’lu cihazlar daha çok seyrek kullanımlarda ve minimal ortamlarda tercih edilmelidir. Isı kayıpları ve kullanım sıklığı arttıkça ısı taşıma kapasitesi de aynı oranda artış gösterecektir. Fujitherma’da yer alan VRF Klima Markaları‘na örnekler:

1. Kanal Tipi VRF: Değiştirilebilir hava emiş yönüne sahip bu model, kablolu ve kablosuz uzaktan kumanda ile idare edilebilir. Motor gücü arttıkça diğer sistem kabiliyetleri de farklılık arz eder. Yüksek güce sahip cihazlarda taze hava bağlantı imkânı da bulunmaktadır.
2. Kaset Tipi VRF: Daha çok görsel estetik kaygısı taşıyan ortamlar için idealdir. Hemen her tip yapıda tercih edilebilen bu iç ünite tipolojisi, Dört yöne ve tek yöne hava üfleme kabiliyetine sahip alt modeller içerir.
3. Duvar Tipi VRF: Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilebilen bir hava işlemci modelidir. Geniş üfleme açısıyla daha fazla hava akım ihtiyacını karşılarlar.
4. Yer-Tavan Tipi VRF: Alternatif montaj seçenekleri ile farklı mimarî yapılarda kolaylık sağlar. Tavan boşluğuna ya da alçak duvar lokasyonuna adapte edilebilir.

En çok Tercih Edilen Vrf Klima Markası Fujitherma

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

ALYATEK VRF KLİMA SİSTEMLERİ

İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi
No:166/B Tuzla,
istanbul 34940
Türkiye
Telefon: +902164941494
İkinci telefon: +902164942494
Faks: +902164940510
E-posta: info@alyatek.com.tr
URL: https://vrfsistemi.net