Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima

191
Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima
Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima fiyat

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima; spesiyal bir üretim programı ile kullanıcılara sunulmuştur. Yüksek konfor ve verimli bir ısı sağlayıcı olarak iç mekânlarda yerini alan bu sistem, düşük sesli fan kabiliyeti ile daha rahat iş ve yaşam alanları sağlamaktadır. 500 mm. basma yüksekliğine ulaşan drenaj pompası daha sağlıklı bir tahliye gerçekleştirir.

Ayrıca sistemde kişiselleştirilmiş kanat hareketleri ile daha kaliteli bir ısı aktarımı mümkün kılınmıştır. Kolay bir şekilde yapılara uyarlanabilen sistem, fazla temizlik ve bakım ihtiyacı duymamaktadır. Ayrıca, temizlik yapılması gerektiğinde de yine kolay bir süreç kullanıcıları bekliyor. Fluo Klima’nın iyon filtreleri ile ortamdaki kötü kokuları yok eden bir çalışma prensibine sahip. Yine farklı filtreler ile toz ve partiküllerin yok edilmesi sağlanırken, ortama aktarılan hava dalgalarının da niteliği arttırılmaktadır.

 

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima; hızlı inverter klimalar teknolojisine sahip. Ekonomik ısıtma-soğutma çözümlerinde en etkili sistem olan inverter cihazlar, düşük ve hızlı kompresör hızıyla çalışarak düşük bir tüketim grafiği sergiler. Bahsi geçen Fluo Klima serisi, ortamdaki insan varlığını algılamakta ve gerekmediğinde en düşük değerde çalışmasına devam etmektedir. Geniş alanlarda, sistemin sık kullanıldığı yapılarda, cephesel açıklıkların fazla olduğu oluşumlarda inverter teknolojisi büyük avantaj sağlar.

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 Kaset Tipi Klima Özellikleri

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima özellikleri kullanıcıların memnuniyet düzeyine pozitif bir etki sağlamaktadır. Kullanımdaki avantajların yanı-sıra yıllık tüketimde, cihaz adaptasyonunda ve tasarım karakterinde de yenilikler göze çarpıyor. Kaset tipi klimaların genel nitelikleri arasında yer alan kullanım ve kurulum özellikleri, Fluo Klima’nın bu modelinde daha da gelişmiş bir düzeyde.

Ekseri, iş yerleri ve mağazalarda ideal bir çözüm olarak uyarlanan kaset tipi klimalar; tasarımda yüklendikleri misyon ve geniş açılı hava aktarımı ile dikkat çekiyor. Plus özellikli bu cihazların marka ve modellere göre alternatif fonksiyonları bulunmaktadır. Üreticilerin ve ürün geliştiricilerin sisteme kattığı yenilikçi yaklaşım, pazar oranlarını ve kullanıcıların yönelimini belirmektedir.

FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima özellikleri tüm sistem boyunca özel bir çalışma esasıyla kendini göstermektedir. Bu özellikleri bir kalemde toplamak gerekirse;

 

 1. Hizmet alanı ve mekân konforu açısından taşıdığı misyonun sınırları genişletilmiştir.
 2. Daha etkin bir hava aktarımı sağlayabilmek adına, fan kanatlarının kabiliyet düzeyi yükseltilmiştir.
 3. Ön panelde yer alan kanallar tüm yönlere hava transferini mümkün kılar.
 4. Kanatların ve panjurların ayarlanabilir olması, kişisel beklentilere hitap eden bir düzeye sahiptir.
 5. Sistem temizlik ve bakım sürecinde kullanıcıyı bilgilendirir.
 6. 3 farklı ses modu, daha seçkin bir kullanım sağlar.
 7. Taze hava bağlantı imkânı bulunmaktadır.
 8. İyonize filtreler daha ferah iç ortamlar yaratır.
 9. Sistemin dış ortam sıcaklıklarındaki yüksek ve düşük değerlere karşı mukavemeti oldukça fazladır.
 • ALL-DC İnverter teknolojisi, A++ enerji verimliliği sağlar.
 1. Kontrol seçenekleri, birden fazla kullanıcı için aynı anda kumanda edebilme özelliği gösterir.

 

Fluo FGT-361EI-1JA-N2 kaset tipi klima fiyat

Kaset tipi klima seçerken öncelikle kullanım amacı ve sıklığı analiz edilmelidir. Fluo Klima’nın her tip kullanıcıya uygun düşecek bir sistem üretimi mevcut. Bunlar kompresör tipolojisinde, tasarımda ve montaj kabiliyetlerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Ayrıca, aynı sistem grubuna dahil fakat taşıma kapasitesi bakımından farklılık gösteren opsiyonel seçenekler de yer almaktadır.

Öncelikle kullanılacak alanın ve bu alanda iş/yaşam gereksinimi sağlayacak bireylerin gereksinimleri de bu tercih aşamasında önemli rol oynar. Hiç kuşkusuz doğru bir tercih, daha kapsamlı bir iklimlendirme sağlar. Ayrıca markanın referans değerleri ve sektördeki yetkinliği de dikkate alınması gereken hususlar arasında.

 • http://vrfklima.blog
 • https://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.