Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima

196
Fluo FKH24BA-K3DNA1A/ı Kaset tipi klima
Fluo FKH24BA-K3DNA1A/ı Kaset tipi klima en uygun

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/ı Kaset tipi klima

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/ı Kaset tipi klima , zarif ve estetik bir iç üniteye sahiptir. İnsanlara hizmet sunan ve görsel kaygısı yüksek alanların ısıtma soğutma çözümü olarak, oldukça göz doldurucu bir niteliğe sahiptir. Kaset tipi klimalar, genel olarak görsel bir tasarım projesi eşliğinde üretilir. Yapı unsurları arasında tavana montaj imkânı vermesi bakımından dejenerasyon yaratan bir görüntü oluşturmaz.

özellikle, iç ünite gövdesinin tavan boşluğuna gizlenerek adapte edilmesi, bu sâde ve şık görünümde en büyük katkıya sahiptir. Fluo, tüm üretim programlarında mukavemetli bir sistem yaratmayı hedeflemektedir. Bu yoldan hareketle sağlam ve dinamik yapıda cihazlar üreterek, uzun vâdede kullanıcılara avantaj sağlar. Bu modelde de son derece sağlam bir sistem meydana getirilmiş ve buna paralel oldukça hafif bir ünite dikkat çekmektedir.

Fluo FKH(24)BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima , kullanıcı konforu hesaba katılarak yep-yeni özellikler de donatılmıştır. Bunlardan biri, LCD ekranlı uzaktan kumanda. Bu kumanda, herhangi bir kablo ile sisteme bağlanmamaktadır. Dilediğiniz yerden cihaza gerekli girdileri gerçekleştirebilir ve ısı değerlerini bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Fluo FKH(24)BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima Avantajları

Fluo kaset tipi klima avantajları, hem kurulum sürecinde hem de iklimlendirme sırasında etkili bir çalışma prensibine bağlıdır. Bu sayede kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alan model, nitelikli üretim programı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir. Öncelikle Fluo’nun tüm üretimlerinde karşımıza çıkan çevre dostu yaklaşımın bu modelde de mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor.

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima ,Eko sisteme zararlı akışkan kullanımı, son dönemde kanunlarla sınırlandırıldı. Fakat hâlâ kullanımına devam edilen, ozon tabakasına negatif etki bırakan akışkan gaz kullanımı, bazı markalarda karşımıza çıkmaktadır. Fluo, bilumum fayda ve üst düzey kazanımlarla piyasaya sürdüğü bu seride, muhtelif avantajlar vâdediyor. Bunlar;

• Dayanıklı cihaz gövdesi
• Hafif ve armonik tasarım
• Görsel şıklık
• Teknik donanım
• Homojen ısı aktarımı
• Güçlü fanlama
• Isı kontrol
• Bağımsız kumanda
• Uzun ömürlü filtreler
• Portatif ön panel
• Nem dengeleyici sistem

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima İLE NİTELİKLİ HAVA

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima nitelikli hava aktarımı sağlayan bir çalışma esasına bağlıdır. Bu cihaz, ortamdaki kötücül hava şartlarını minimize ederken, ortama kalitesi yükseltilmiş ve canı organizmanın sağlığına pozitif etki eden bir ısı salınımı hayata geçirir. Çevreye yayılan ısı dalgaları iklim şartlarına göre idealize edilmiştir.

Özel filtrelerden süzülerek geçen hava katmanları, iç mekâna eşit bir yönelimle aktarılır. Böylece ortamda bulunan insanlar, ısınma ve serinleme gereksinimlerini daha hijyenik ve pozitif şartlar altında karşılamış olurlar. Özellikle yaz aylarında iç alanların sıcaklık seviyesi aşırı bir yükselme gösterebiliyor. Burada iklimsel koşulların etkisi bir hayli büyük. Nemli bölgelerde daha yüksek hissedilen sıcaklık, bir yandan da bazı kronik hastalıkları tetikleyici olabiliyor.

Özellikle solunum yolu hastalıklarında ve diğer alerjik reaksiyonlarda aşırı nemin etkisi büyük. Bu modern sistem, ortamdaki aşırı nemi ekarte ederek, daha sağlıklı bir yaşam alanı yaratır. Ayrıca nem, sadece insan fizyolojisine değil, elektronik cihazların kullanım ömrüne de aksi tesir eden bir durumdur. Solunan havanın mikroorganizmalardan ve partiküllerden arındırılması, daha konforlu bir yaşam standardına imkân verecektir.

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima Kurulum ve Montaj

Fluo FKH24BA-K3DNA1A/I Kaset tipi klima kurulum ve montaj süreci, diğer sistemlerden oldukça ayrıcalıklıdır. Bunda cihazın tasarım ve tipolojisi büyük önem taşıyor. Sistemin iç ünitesi, ısıtma ve soğutma yapılacak mekânda ergonomik bir bölgeye adapte edilmelidir.

Bunun saptanmasında ortamın nem oranı, kullanılan diğer elektro sistemler ve alan genişliği gibi parametreler hesaba katılır. Cihaz gövdesi tavan arasında ve asma tavan içine gömülmektedir. Özellikle görsel bir şıklık yaratan bu uygulama ile, sadece ön panel iç ortama dahil olur.

Ön panelde yer alan kanal ve menfezler, farklı dekoratif unsurlara eşlik etmesi bakımından oldukça ince bir işçilikle ele alınmıştır. İç ünitenin kompakt gövdesi, dar tavan aralarına bile kurgulama imkânı tanır.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.