Fluo VRF klima

138
Fluo Vrf Klima
Fluo Vrf Klima

Fluo VRF klima

Fluo VRF klima ; iş yerleri, konutlar, otel, restoran ve mağazalar gibi çok çeşitli yapılarda etkin bir iklimlendirme sağlar. Yapılardaki hacimsel ve niteliksel farklılıklara uygun bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Minimal alan işgali ve görsel şıklık ile üretilen Fluo VRF’ler, yeni nesil inverter kompresörler sayesinde düşük bir işletme maliyetine sahiptir.

Markanın üretiminde yer alan seri ve modeller; çevre ve bütçe dostu bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Kullanımda da oldukça pratik bir kontrol imkânı sunar. Hem merkezî hem de bireysel operasyon seçimine izin veren sistemler, ileri teknolojik programlarla desteklenmiştir.

Fluo VRF klima Sistemleri

Ortamdaki ısı seviyesine eşdeğer bir iklimleme gerçekleştirilir. Kapalı mahallerde dengeli ve ihtiyaca yönelik bir ısı aktarım programı sağlanır. Tüm bu kullanıcı avantajları, çeşitli modellerde daha bireysel çözümler de sunuyor. Hem görsel hem de işlevsel yetiler bakımından Fluo ürün vrf katalogundan size en ergonomik projeyi temin edebilirsiniz.

VRF kullanımında ön analiz ve planlama, sürecin en önemli ayağıdır. Profesyonel bir perspektif ve sektörel deneyim, en avantajlı sistem kombinasyonunu yaratmak açısından mühim. Fluo serileri kapasite, EER ve COP değerleri, tasarım ve montaj karakterleri değişen cihazlarla geniş bir kitleye hitap ediyor. Hem ebat hem de çalışma performansı bakımından farklı ihtiyaçları karşılayan ürünler, yıllık maliyet harcamasında da bütçe dostu bir yaklaşıma sahip.

Fluo VRF klima sistemi

Fluo vrf klima  iklimlendirme programları, sadece ısıl değerlerin sağlanmasıyla sınırlı değil. Yaşam kalitesini ve kullanıcı konforunu da ön plana alan bir eğilime sahip. Alan optimizasyonu ve bireysel rahatlık sağlana Fluo FMV’ler, tasarım ve dizayn programlarıyla da dikkat çekiyor.

Fluo VRF klima sistemi, küçük ölçekli işletme yapılarından büyük hacimli binalara kadar ısı yüklerini karşılayabilmektedir. Bunun için çeşitli kapasite ve boyutlarda ürünler mevcut. Uzun ömürlülük ilkesiyle üretilen bu sistemler, DC İnverter teknolojisi ile yaratıcı bir deneyim sunuyor. İnverter sistemler, frekans devir hızını alt ve üst limitte dengeleyebilme yetisine sahiptir.

Fluo VRF Klima Sistemi fiyatları

Dur/kalk yapmadan devridaim eden bir aktivasyon sayesinde enerji tüketimi minimize edilir.İç ve dış ünitelerde aslî organlar; kompresörler ve fanlar DC teknoljisiyle kurgulanmıştır. Böylece daha interaktif bir enerji tasarrufu gerçekleştirilmiş olur. Markanın üretim stratejisinde daha birçok yenilik bulunuyor. İşte bunlardan bazıları;

• İ Follow: Uzaktan kumandada ısı algılayıcı bir sensör bulunmaktadır. Bu sensör, kumadanın bulunduğu alandaki değerleri işletim sistemine aktarır. Böylece sistem kompresör hızını ve ısı aktarım hacmini bireyin bulunduğu ortama göre ayarlar.
• Elektrostatik Toz Giderme Jeneratörü: Yaşam alanlarında solunan havaya dâhil olan toz zerrecikleri, bu özellik sayesinde ekarte edilmektedir.
• İON Plazma: Ortamdaki bakteri ve kötü koku oluşuma karşı iyon etkili filtreler kullanılır.
• Auto Clean: Sistem iç bölgelerdeki nemi otomatik olarak kurutma kabiliyetine sahip. Pasif durumda çalışmaya devam eden fanlar, cihaz içindeki nemi elimine eder.

Fluo VRF Klima Sistemleri arıza kodları

Fluo VRF klima sistemleri, ileri teknolojiyi temsil eden bir kimliğe sahiptir. Oldukça şık panel tasarımları, iç mekân dekorasyonunda tamamlayıcı bir armoni sağlar. Stilize edilmiş iç ve dış ünite modelleri, daha kompakt ve hafif bir yapıda tasarlanmıştır.

Vrf Dış Ünite

Dış üniteler bina yüzeylerinde görüntü kirliliği ve alan işgalini ekarte eder. İç niteler, çeşitli montaj kabiliyetleriyle ortam uyumluluğu sağlar. Sağlık ve hijyen standartlarının sağlanmasında etkili filtre düzenekleri bulunmaktadır. Farklı fiyat seçenekleriyle de daha geniş bir kullanıcı kitlesi hedef alınmıştır.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.