Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima

182
Fluo FGD-1021H-3H-N2 kanal tipi klima YÜKSEK BASINÇLI KANALLI TİP KLİMA
Fluo FGD-1021H-3H-N2 kanal tipi klima fiyat

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima, ticarî alanlar için geliştirilmiş bir VRF sistemidir. Üst düzey cihaz dışı statik basınçlı bir karaktere sahip olan sistem, oldukça düşük desibelli bir aktivasyon sergiler. Seride farklı kapasiteler ve değişen özelliklerle birlikte 12 model yer alıyor. Her biri değişen yapısal yükler ve iklimsel parametreler hesaba katılarak özel dizayn edilmiştir.

Cihaz geçiş mevsimlerinde de doğal havalandırma gereksinimleri karşılayan bir arayüze sahip. Estetik tasarım standartlarıyla dikkat çenek seri, oldukça düşük enerji sarfiyatı sayesinde bütçe dostu bir iklimlendirme sağlar. DC Fan motoru daha aktif bir ısı dağıtımı sağlarken bir yandan da düşük ses seviyesi ile ortamda yüksek konfor hedeflemektedir. Gürültü kirliliğini ekarte eden bu üretim politikası, insanların iş ve yaşam standartlarını da yükseltmektedir.

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima, kişisel kontrol opsiyonuyla tüm iç birimlerde pratik bir kullanım sağlar. Her yapı segmentinde değişen ısı ihtiyacı bağımsız olarak sağlanacaktır. Üründe inverter kompresör tercihi yer alıyor.

Bu özellik, statik kompresörlere göre daha akılcı bir kapasite ayarlamasını otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Fluo VRF serisinin vâdettiği ortak kazanımlardan olan I Follow fonksiyonu, bu seride de bulunuyor. Kompresörlerin devir hızı ve ısı dağıtım programı, kumandanın lokasyonuna göre belirlenir ve daha kişi odaklı bir iklimlendirme gerçekleştirilmiş olur.

Fluo Yüksek Basınçlı Kanallı Tip Klima Filtreler

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima filtreler, yıkanabilme alternatifiyle daha uzun vâdede etkinliği korur. Ortam havasını canlı organizma için daha kaliteli hâle getiren filtre düzenekleri, aynı şekilde sistem içindeki kötü koku, nem ve küf gibi olumsuzlukların da önüne geçer. Seride yer alan bazı modellerde, taze hava opsiyonu da mevcut. Dış kaynaklı hava katmanları iç mêkanlara oksijen oranını arttırmak üzere transfer edilmektedir.

Fluo VRF cihazlarda yer alan hava niteleyici organizmalar aşağıdaki gibidir:

 

 1. İON Plazma: Çoklu filtre organizasyonu ile bakteriler yok edilir. Negatif ionlar oırtamdaki kötü kokuları absorbe eder.
 2. Elektrostatik Toz Giderme Jeneratörü: Havayı maksimum düzeyde temizleyen düzenek, ortamdaki tozun ekarte edilmesinde görev almaktadır.
 3. Otomatik Temizleme: Farklı parazitlerin ve kötü kokuların giderilmesinde akıllı bir sistem fonksiyonudur. Pasif konumda bir süre daha fanlama yapan cihaz, otomatik olarak iç düzenekte temizleme programı uygular.

 

Fluo Yüksek Basınçlı Kanallı Tip Klima Kontrol Mekanizması

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima kontrol mekanizması, dış ünite tarafından merkezî bir müdahaleye izin verirken, her bir iç birimde tek tek kumanda edilebilme özelliğine de sahiptir. 3.5 inch LCD ekran, oldukça pratik bir kullanım sağlar. Tercihe göre kablolu ya da kablosuz kumanda alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. Ortamda en verimli iklimlendirmenin sağlanmasında, bu özel kontrol mekanizmalarının katkısı da oldukça büyüktür.

Fluo Yüksek Basınçlı Kanallı Tip Klima Enerji Verimliliği

Fluo yüksek basınçlı kanallı tip klima enerji verimliliği, yüksek EER ve COP değerleri ile üst düzey bir performansa eriştirilmiştir. Sistem kurulum maliyeti diğer VRF çözümlerine oranla daha bütçe dostu rakamlara tekabül eder. Kullanımda akıllı bir çalışma prensibine bağlı olan cihaz, yıllık tüketim oranlarını fark-edilir düzeyde minimize etmektedir. Cihazın enerji verimliliği ilkesine katkı sağlayan özelliklerle donatılması, markanın kullanıcı bütçesine gösterdiği özenin bir yansıması.Vrf sistem markaları içinde yer alan ve düşük tüketim sağlayan iç oluşumlar:

 

 • Efficienci 10 Teknolojisi
 • Full DC İnverter
 • I Follow

 

Bahsi geçen organizmalar; bir yandan güç tüketiminde hissedilir bir düşüş sağlarken, bir yandan da kullanıcılar için daha nitelikli iş ve yaşam alanlarına imkân vermektedir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.