Fujitherma FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima

208
Fujitherma FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima
FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima

Fujitherma FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima

Fujitherma FTHFXSC48BAGR salon tipi klima, geniş ticarî alanların ve kamusal yapıların iklimlendirilmesi için tasarlanmıştır. Salon tipi klimalar, piyasada yoğun rağbet gören sistemler arasında yer alır. Buna olanak tanıyan birincil özellik, insan giriş-çıkışlarının yoğun olduğu mahallerde etkili bir ısıtma/soğutma programına sahip olmasıdır.

Ayrıca kurulum için özel bir yüzey ihtiyacı duymaması da salon tipi sistemlere olan talebi arttırmaktadır. Fujitherma, düşük maliyetli ve pratik kullanımlı salon tipi klimaların kimliğini bir üst seviyeye taşımıştır. Ürün geliştirici mühendisler tarafından dizayn edilmiş bu model, markanın gözde ürünlerinden biri. İnsanların klima tercihlerinde fiyatlandırma kadar, performans düzeyi de etkili olmaktadır. Özetle, bu istemlerde aranan nitelikler ekonomik ve enerjik bir çalışma süreci. Bunu karşılayan cihazlar ise, sektörde önde gelen markaların özel üretimleri olarak geniş bir alanda kullanıcıya ulaşmaktadır.

Fujitherma FTHFXSC48BAGR salon tipi klima, büyük salon ve salamanjelerde, ticarî strüktürlerde, mağazalarda, restoran ve lokantalarda, okul, dershane ve kreşlerde, süpermarket, hipermarket, alışveriş merkezi, fabrika, otel, pansiyon ve spor komplekslerinde kullanımı idealdir. Bu uluslararası tasarım programı, farklı kapasitelerde üretilerek markanın seri ürünleri arasında yer almıştır.

Salon tipi klimalar, standart sistemlerin yetersiz kaldığı komplike alanların iklimlendirilmesinde oldukça etkilidir. Alternatif bir sistem ihtiyacı olmadan, mekânlarda münferit olarak kurgulanabilir. Sistemin sahip olduğu enerji ve dinamizme ters olarak, minimal bir güç sarfiyatı ile çalışması da oldukça memnuniyet verici bir özelliktir.

 

Fujitherma FTHFXSC48BAGR  Salon Tipi Klima ‘da Opsiyonel Kullanım

Fujitherma FTHFXSC48BAGR opsiyonel kullanım garantisi ile, çeşitli iç sitrüktürlerde tercih edilmektedir. Cihazdan alınacak verimin yüksek olması için, yapısal analizlerin de doğru bir süzgeçten geçirilmesi şart. Burada dikkat edilecek en belirgin husus, sistemin ısı taşıma kapasitesi ile yapının ihtiyaç duyduğu mukavemet.

Bu model, dikey bir konumlama ile geniş alanlarda uygun bir bölmeye adapte edilir. Bu noktadan çevresel bir ısı atışı gerçekleştirir. Güçlü ve geniş kanatlar ile tüm mekân geneli eşit olarak iklimlendirilir. Cihaz özellikle yüksek tavanlı, asma tavanı olmayan, geniş açılı ve gün boyu değişen yoğunluğa sahip endüstriyel yapılanmalarda tercih edilmektedir. Böyle yapılarda duvar ve yer tavan tipi klimalar her zaman etkin bir performans sergileyemez.

 

Fujitherma FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima’lar ve Teknolojik Özellikler

Fujitherma FTHFXSC48BAGR teknolojik özellikler ile desteklenmiş modern bir sistem. DC inverter kompresörler, ortamın değişen karakterine uyum sağlayan bir faaliyet sergilemektedir. Kompresörler belli bir devir hızında faaliyet göstererek, soğutucu akışkanın transferindeki yoğunluğu ayarlayan sistem elemanlarıdır.

İnverter tahrikli kompresörlerde devir hızı değişken olup, ortam gerekliliklerine en iyi cevabı verecek bir aktivasyona sahip. Yer tavan tipi klima fiyatları daha akıllı bir otomatik beyin tarafından yönetilen sistem, kullanıcılar açısından daha tasarruflu bir enerji sarfiyatı sağlar. Cihaz kurulum ve montaj maliyetini, düşük enerji kullanımında gösterdiği performansla kısa sürede kapatacaktır.

Sistem daha pek çok teknik detayla kazanım sağlıyor. Otomatik uyku modu, yeniden başlatma, zamanlayıcı, arıza teşhisi, buz çözme ve benzer karakterli özelliklere sahip.

 

Fujitherma FTHFXSC48BAGR Salon Tipi Klima’da Kaliteli Hava

 

Fujitherma FTHFXSC48BAGR  Salon Tipi Klima kaliteli hava akışı sağlar. Bu yönüyle hem kullanıcılar açısından daha ferah iç alanlar yaratır hem de olası sağlık problemlerinin önüne geçer. Sistem içinde filtreler, havanın tüm menfî etkilerden ayrıştırılmış olarak aktarılmasını sağlayacaktır. Ayrıca kolay ve pratik bir bakım süreci, hem daha nitelikli hava aktarımına hem de uzun ömürlü bir sistem kullanımına imkân verir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.