Fujitsu 18000 Btu duvar tipi klima

378
Fujitsu ASYG12LMC duvar tipi klima
ASYG12LMC duvar tipi klima

Fujitsu 18000 Btu duvar tipi klima

Fujitsu 18000 Btu duvar tipi klima, teknoloji ürünleri ile çeşitli çözümler sunan markanın yeni nesil iklimlendirme programları arasında yer alır. Deneyimli bir kadro ile her geçen gün HVAC sistemlerine yeni bir dokunuş kazandıran Fujitsu klima, inverter sistemlerin iş ve yaşam alanlarında en yüksek verime ulaşmasını hedef almaktadır.

Duvar tipi klima montaj karakterine sahip iç üniteler, küresel ve yerel pazarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bunda en büyük etki, görsel olarak sâde-şık dizayn karakteri ve ortam uyumluluğu dur. Dikey duvar yüzeylerine sabitlenen bu sistem parçası, iç mekân dekorasyonlarına en interaktif armoniyi sağlar.

Son jenerasyon duvar tipi klimalar, teknik donanım bakımından daha üst bir seviyeye taşınmıştır. Özellikle, Fujitsu klima gibi sektörel deneyimi yüksek ve ürün çeşitliliği geniş firmaların üretim programlarında tavan yapmaktadır. Bir Japon kuruluşu olan Fujitsu klima , inverter duvar tipi iç ve dış üniteleri değişen iklim ve mevsim değerlerini karşılayacak bir mukavemette tasarlamaktadır. Güçlü hava transfer kabiliyetiyle daha da geliştirilen klimalar, kurulum ve kullanım sürecinde de avantajlar sağlıyor.

18000 Btu duvar tipi klima, özel tasarım programıyla üretilmiştir. Yeni fan kanatları ve geniş açılı üfleme yetisi, daha etkili bir ısıtma/soğutma programı hayata geçiriyor. Enerji verimliliği konusunda da memnuniyet verici bir tablo çizen ürün, çeşitli fonksiyonlarla kolay ve hızlı bir kontrol imkânı sağlamaktadır.

Fujitsu 18000 Btu Duvar Tipi Klima 3-DC İnverter Teknolojisi

”18000 Btu duvar tipi klima” 3-DC İnverter teknolojisi, enerji tüketimini asgari düzeylere indirgeyen bir çalışma prensibine sahiptir. Hassas bir ısıtma/soğutma ile ortam gereksinimleri en verimli şekilde karşılanır. Motor hızının otomatik ayarlanmasına imkân veren bu üstün teknoloji, standart sistemlere göre %50’lere varan bir tasarruf sağlıyor. Bu üründe, kompresör ve fan sisteminin performansı yükseltilmiştir. Isı aktarımında görevli kompresör, iç hacimlerdeki gerekliliklere göre bir kapasiteye ulaşabilmektedir.

Fujitsu 18000 Btu Duvar Tipi Klima Özel Isıtma

18000 Btu duvar tipi klima özel ısıtma fonksiyonuna sahiptir. Kış aylarında ve iklim değerlerinin düşük seyrettiği bölgelerde avantaj sağlayan bu özellik, oda sıcaklığını donma problemlerine karşı koruma altına alır. Siz mekân da bulunmadığınız da sistem düşük bir devirde çalışmaya devam edecek ve ortam ısısını 8 derecede sabitleyecektir.

Fujitsu 18000 Btu Duvar Tipi Klima Özel Fan Tasarımı

18000 Btu duvar tipi klima özel fan tasarımı, 3 boyutlu emiş gücü ve otomatik yönlendirme yeteneğiyle dikkat çeken bir sistemdir. Yeni flaplar otomatik olarak düşey ve yatay pozisyonda hava aktarımı sağlar. Güçlü DC fan motoru, daha uzun mesafelere yüksek hacimli hava transferi gerçekleştirir. Ayrıca mekanizma içinde yer alan farklı filtre düzenekleri, havadaki tozun ve partiküllerin büyük oranda yok edilmesini sağlayacaktır. Bu sayede ortamda daha ferah ve sağlıklı bir yaşam alanı yaratılmış olacak. Kullanıcı ve ortam konforunu arttıran bu yeni kazanımlar, bireylerin yaşam kalitesini de üst düzey bir mertebeye ulaştırmıştır.

İklimlendirme sistemleri,bu cihazda, fanların bu kusursuz çalışma kabiliyeti 5 farklı hız ayarı ile daha da kişiselleştirilmiştir. Bu sayede istenilen hava aktarım programı 5 farklı kademe ile daha hassas bir şekilde elde edilmiş olacaktır.

Fujitsu 18000 Btu Duvar Tipi Klima Süper Sessiz Çalışma

18000 Btu duvar tipi klima süper sessiz çalışma için tek bir dokunuşa ihtiyaç duyar. 19 desibel’e kadar düşürülen ses seviyesi uyku, istirahat ve iş gücü esnasında dikkat dağınıklığı ve gürültü kirliliği gibi negatif durumları engelleyecektir.

Fujitsu duvar tipi klima mekanizmasında daha pek çok avantaj ve kullanıcılar için geliştirilmiş modlar bulunmaktadır. Ortamlara oldukça kolay bir montaj faaliyeti ile uyarlanabilen iç üniteler, şık dizayn programıyla da olumlu geri dönüşler almaya devam ediyor.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.