Fujitsu ASYG09LU Duvar Tipi Klima

203
Fujitsu ASYG09LLT duvar tipi klima
Fujitsu ASYG09LLT duvar tipi klima

FUJiTSU ASYG09LU DUVAR TİPİ KLİMA

Fujitsu ASYG09LU duvar tipi klima; iyon etkili filtrelerle daha donanımlı bir iç sistematiğe sahiptir. Filtrelerin uzun ömürlü dinamizmi, sistemin kullanım ömrünü ve çalışma verimini de arttırmaktadır. Bu split klima modeli, duvar yüzeyine şık bir detay olarak adapte edilebilir. Üründe en dikkat çekici özellikler:

 

 • Sessiz çalışma modu
 • Minimal gövde tasarımı
 • Kaliteli atmosfer etkisi
 • Homojen dağılım
 • Güçlü kanatlar
 • İnverter teknolojisi
 • Zamanlayıcı
 • Uyku Modu
 • Estetik ön panel

 

ASYG09LU duvar tipi klima; ısıtma ve soğutma modları arasında otomatik ve hızlı bir geçiş sürecine sahiptir. Bu tespit, ortam sıcaklığı üzerinden sağlanır ve gerekli çalışma modu kullanıcı müdahalesi olmadan aktif edilir. Cihazın özellikler dizelgesinde yer alan zamanlayıcı fonksiyonu,  3 farklı vrf sistemleri kabiliyetini ifade etmektedir. Bunlar:

 

 1. Uyku Zamanlama: Cihazın bilgisayarlı sistem beyni, gece istiratahi esnasında etkili bir ısıtma – soğutma prensibi gerçekleştirir. Buna göre ortam sıcaklığının çok yüksek ve düşük değerlere ulaşması engellenir. Gece üşüme ve terleme reaksiyonları da en aza indirilmiş olur.
 2. Program Zamanlama: Sistem üretiminde geliştirilen özel programlar arasında, süre odaklı bir değişim sağlanır. Ayarlanan süre zarfında tercih edilen program otomatik olarak aktif olacaktır.
 3. Haftalık Zamanlama: Haftanın her günü için ayrı bir faaliyet tercih edilebilir. Sistemin aktif ve pasif olacağı zaman dilimi, önceden hafızaya kaydedilir, bu sayede daha pratik bir klima kullanımı meydana getirilmiş olur.

 

Fujitsu ASYG09LU Duvar Tipi Klima İyon Filtre

 

Fujitsu ASYG09LU duvar tipi klima iyon filtre; kirli hava sızıntısını engellemek üzere sisteme dâhil edilen, üstün nitelikli organlardır. Enjektörlerde meydana gelen pozitif yüklü taneler, negatif iyonlara kanalize olur. Böylece tutulumu sağlanan iyonlarla ortam havasına aksi tesirlerin de önüne geçilmiş olur. İyon filtreler aynı zamanda bakteri varlığını yok etmeye karşı da üstün bir kabiliyete sahiptir. Gün içinde iş ve yaşam alanlarına sirayet eden ve yaşam düzeyini düşüren kötü koku varlığı, yine bu iyon filtreleri etkisiyle yok edilecektir.

 

Fujitsu ASYG09LU Duvar Tipi Klima İnverter Kompresör

 

ASYG09LU duvar tipi klima inverter kompresör hızı, başlangıçta ve ortam ısısına göre değişen bir karaktere sahiptir. İnverter cihazlar, sabit bir taşıma kapasitesi ile faaliyet göstermezler. Daha çok ortamda ihtiyaç duyulan iklim şartlarına göre çalışan bu cihazlar, ilk aktivasyonda maksimum hızda aktif olur. Aruz edilen değerlere ulaşım sağlanana kadar en yüksek hızda ısı aktarımı yapan kompresörler, cihaz hafızasına aktarılan ısı derecesine ulaşıldığında düşük bir akımla aktivasyonuna devam eder.

 

İnverter kompresörler, yüksek enerji tasarrufu ile gelişmiş bir sistem parçasıdır. Fazla tüketim miktarını düşürmek üzere çalışırlar ve kapasite değerini otomatik olarak ayarlarlar. Yeni nesil sistemlerde sıklıkla tercih edilen bu kompresör tipolojisi, hem ısı transferinde hem de bütçe dostu yaklaşımıyla yüksek bir avantaj sağlamaktadır.

 

Fujitsu ASYG09LU Duvar Tipi Klima Güçlü ve Efektif Fanlama

 

Fujitsu ASYG09LU duvar tipi klima güçlü ve efektif fanlama ile daha karmaşık iç organizasyonlarda etkili bir ısı dağıtım kabiliyetine sahiptir. Cihaz fan motorunun güçlü yapısı, organize çalışan fan kanatlarına hacimli bir ısı dağıtma enerjisi kazandırır. Bu kanatlar sıcak ve soğuk hava dağılımını ortamın her bir noktasına eşit olarak sağlar. İç mekândaki hava dengesi daha verimli bir seviyeye ulaştırılmış olur.

 

Fujitsu Klima  bu seride yer alan inverter klima sistemini, iklim değişkenlerine göre gücü ve kapasitesi değişebilen bir iç programlamayla üretmiştir. Isıl değerlerin algılanmasında görevli termostat, kısıtlanmış enerji sarfiyatı ile daha yüksek bir performans sağlanmasında güçlü bir etkiye sahiptir.

 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.