Fujitsu AUYG18L kaset tipi klima

212
Fujitsu AUYG18L kaset tipi klima
AUYG18L kaset tipi klima

Fujitsu AUYG18L kaset tipi klima

Fujitsu AUYG18L kaset tipi klima, ön panelde yer alan ve hava giriş çıkışının sağlandığı kanallarla oldukça şık bir görünüme sahip. Bu görsel niteliğin yanı sıra, kanal ve menfezlerden kirli ve temiz hava alışverişi etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bir Japon teknolojisi olan cihaz, son yıllarda piyasaya sürülen kaset tipi klimaların üst sınıf versiyonunu temsil etmektedir.

Bu sistemde geleneksel cihazlardan ayrılan pek çok yeni özellik yer alıyor. Hem çalışma prensibi olarak hem de sağladığı avantajlar bağlamında, yüksek sezonsal verimlilik vâdetmektedir. Kaset tipi klimalar endüstriyel ısıtma-soğutma sistemleri arasında yer alır. Üretim programlarında yer alan farklı kapasiteler ve opsiyonel montaj seçenekleri bu sistemlerin yaşam alanlarına da uyarlanabilmesini sağlamaktadır.

Fujitsu AUYG18L kaset tipi klima, enerji verimlilik sınıfıyla da göz dolduruyor. Soğutmada A++ sınıfıyla yaz aylarında oldukça ekonomik bir çalışma sergiler. Bu yüksek verimlilik, mevsimsel sıcaklık ve nem oranı yüksek mahallerde kullanıcı bütçesine dost bir yaklaşım sergilemektedir. Isıtma programında da A+ verimlilik düzeyi, yine kış mevsimi boyunca kullanıcı memnuniyetini arttıran bir nitelik.

Fujitsu’nun bu serisinde yıllık tüketim oranlarının düşük ve yansıtılan enerjinin yüksek olması, pazar oranlarında da pozitif bir etki yaratmıştır. Ticarî ve kamusal yapılarda sıklıkla tercih edilen kaset tipi klimalar, gizli montaj ve şık ön panel kazanımlarıyla birlikte üretilir. Böylece halka hizmet veren yapı ögelerinde ve görsel estetik kaygısı bulunan her türlü iç mekânda rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Fujitsu AUYG18L Kaset Tipi Klima’nın Turbo Fan Kabiliyeti

Fujitsu AUYG18L turbo fan kabiliyeti, 2 kademeli bir çalışma esasına dayandırılmıştır. Bu yüksek verimli fan kapasitesi, geleneksel sistemlerden oldukça gelişmiş bir yüze sahip. Eski tip klimalarda fan sistemi motor odaklı bir çalışma karakteri sergilemekteydi. Hava akımı motor bölümü üçerinden geçmekte ve hava çıkış alanı oldukça daralmaktaydı.

Fujitsu’nun 2 kademeli turbo fan sisteminde ise, hava akımı ısı eşanjörü üzerinden geçer. Böylece çok daha yüksek verimli ve hacimli bir hava aktarımı gerçekleştirilmiş olur.

Fujitsu AUYG18L Kaset Tipi Klima’lar da Ortam Konforu

Fujitsu AUYG18L ortam konforu ve kaliteli zaman sağlayacak pek çok özellikle donatılmıştır. Laminar kanatlar çok daha sessiz ve akışkan bir hava sirkülasyonu sağlar. Bu pervane kanatları oldukça muntazam bir yapıya sahip. Hava akışını yumuşatarak daha akışkan bir aktarım sağlıyor. Böylece hem sessiz hem de doğal bir esinti elde edilmiş olacaktır. Ortam konforuna etki ede diğer bir unsur ise, sistemde yer alan filtre düzeneği.

Bu filtreler, hava katmanlarının olumsuz şartlardan arındırılmış bir şekilde ortama aktarılmasında rol oynar. Nem ve kötü koku yok eden özel filtre, daha sağlıklı bir ortam yaratmaktadır. Kablosuz uzaktan kumanda, bireysel kontrolün çok pratik bir şekilde sağlanması için optimize edilmiştir. Sisteme ayrıca opsiyonel olarak kablolu uzaktan kumanda, nem dengeleme kiti, taze hava giriş kiti gibi farklı kazanımlar da dahil edilebilmektedir.

Fujitsu AUYG18L Kaset Tipi Klima’ların Tasarım ve Dizayn

Fujitsu AUYG18L Kaset tipi klima ,tasarım ve dizayn tipolojisi, modern ve bütünsel bir yaklaşım sergiler. Bu cihaz, hafif gövde yapısıyla kolayca montajlanır. Dar alanlarda bile adaptasyon imkânı veren sistem gövdesi, tavan boşluğuna gizlenerek ortamda daha dekoratif bir eleman kimliği taşımaktadır. Göze hitapeden ön panel, ince bir işçilikle ele alınmış, kanal ve menfezlerde görsel algı yaratılmıştır.

Aynı şekilde sitemin dış ünitesi de daha kompakt bir tasarıma kavuşturulmuştur. Yapıların dış yüzeylerine uyarlanan dış ünite daha hafif, daha sade ve toplu bir karaktere bürünmüştür. Fujitsu duvar tipi klimalar bu seride yer alan diğer modellerinde de kullanıcı avantajını ön planda tutmuş ve mevsim şartlarının üst düzey bir şekilde karşılanmasını hedef almaktadır.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.