Fujitsu AUYG18LVLB kaset tipi klima

157
Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima
Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima en uygun

FUJiTSU AUYG18LVLB KASET TİPİ KLİMA

Fujitsu AUYG18LVLB kaset tipi klima; konut, ofis, iş yeri, mağaza ve benzeri ortamları lüks yaşam standartlarına eriştiren bir donanıma sahip. Üstün teknolojik sistemlerde önder Japon firması, kaset tipi klimalar serisinde interaktif bir klima programı tasarladı. Bu seride değişen BTU değerleri ve bina yüklerinin karşılanmasında farklı sistem gereksinimleri bulunuyor.

Adı geçen modelde kasetli ön panel tasarımı dekoratif bir kazanç sağlar. İç ünite sistematiğinde hava üfleme görevini icra eden 2 kademeli turbo fan sistemi yer almaktadır. Flap hareketleri aşağı yukarı doğrultuda otomatik olarak yönlendirilir. Pervane kanatları laminar tipte olup, benzer düzeneklere nazaran çok daha akıcı ve yumuşak geçişli bir aktarım sağlar. Tüm bu faaliyet süresinde oldukça düşük bir desibelle, ortam ve birey konforu üst kademelere çıkartılmıştır.

 

AUYG18LVLB kaset tipi klima;sistemin en mühim organizmaları arasında yer alan fan motoru ve kanatlara kolay erişim olanağı tanıyor. Ön panelin gövdeden basit bir müdahale ile ayrılması, motor ve kanatların bakım sürecini de kolaylaştırmaktadır. Fujitsu Klima’nın bu üretiminde karşılanan ısıl yükler, cihazın farklı karakterli iklim ve bölgelerde de tercih edilmesinin önün açmıştır.

Bazı bölgelerde en düşük ve en yüksek sıcaklık farkları klima sistemlerinin performans grafiğine etki edebiliyor. Üstün teknolojik sistemler ise, bu tip etkilere karşı mukavemetli bir yapılanmaya sahiptir. Böylece dış alan sıcaklığının fahiş artış ve düşüş eğilimi, cihazın iç mekândaki etkinliğini azaltmayacaktır.

 

Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima Teknik Donanım

AUYG18LVLB kaset tipi klima teknik donanım muhtevasıyla dikkat çeken bir ürün. SEER ve COP değerleri ile verimlilik prensibine bağlı bir faaliyet sergiler. Bu enerji tüketim kabiliyeti, sistemin sınıflandırmasında da açıkça görülmektedir. Soğutmada A++ ve ısıtmada A+++ etiket karnesiyle, klima sektöründe talep gören üretimlerden biri. 

 

Sistemin, soğutma görevini görmek üzere taşıdığı ısı kapasitesi 18000 BTU kaset tipi klima ,değerlerine kadar ulaşabiliyor. Soğutma programında ses basıncı oldukça düşük seyretmektedir. 15 kilogramlık iç ünite hacmi; kolay kurulum, montaj ve temizlik seanslarında da kolaylık sağlayacaktır. Turbo fanlama özelliği, ortam sıcaklığının kısa sürede elde edilmesinde avantaj sağlamaktadır.

 

Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima Tasarım

AUYG18LVLB kaset tipi klima tasarım özelliklerinde, başta renk dokusu ve işçilik gelmektedir. Cihazın  görsel sâdelik estetiğinden bahsedilebilir. Beyaz klima yüzü, değişen dekoratif renk ve mobilya varlığına tezat yaratmaz. Kaset tipi hava işlemcileri, iç mahallere zarif bir hareket kazandırır. Bu yönüyle kamusal ve hizmet sektörüne ait yapılar için oldukça idealdir.

 

Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima Çalışma Koşulları

AUYG18LVLB kaset tipi klima çalışma koşulları; insan ve yapıya yönelik gereksinimleri karşılama hedefine uygun bir yapılanma sergiler. Üretim aşamasında tüm detaylar saptanmış ve klima kullanıcılarının yönseme karakterleri analiz edilmiştir. En ucuz salon tipi klima Manada, daha etkili bir çözüm olarak; mevsim değerlerinin uç değişimlerine de ayak uydurabilmektedir. Soğutma yüklerini karşılayan mekanizma, -10 / 46 dereceler arasındaki değişkenlere etkili bir cevap veriyor. Isıtma konumunda çalıştırılan sistem, yine aşırı soğuk derecelerde bile kesintiye uğramadan çalışmaya devam edebiliyor.

 

Saatte 680 metreküplük hava üfleme yetisi, dış ünitede 2000’lik değerlerle karşımıza çıkmaktadır.

 

Fujitsu AUYG18LVLB Kaset Tipi Klima Verim ve Performans

Fujitsu AUYG18LVLB kaset tipi klima verim ve performans grafiğinde özel bir etkinliğe sahip. Daha düşük tüketim prensibi, cihazın sık kullanımında bile cep yakmayan bir faaliyet sağlamasında etken. Performans düzeyini yükselten diğer özellikler;

 

 • Geniş açılı flap hareketleri
 • Otomatik fonksiyonlar
 • Kişisel deneyim
 • Çevreci sistem
 • Eşsiz tasarım programı
 • Kontrol kolaylığı
 • http://vrfklima.blog
 • http://vrfklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • https://fluoklima.net/hakkimizda
 • http://vrfklima.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.