FUJiTSU KASET TİPİ KLİMA

151
FUJiTSU KASET TİPİ KLİMA
FUJiTSU KASET TİPİ KLİMA

FUJiTSU KASET TİPİ KLİMA

Fujitsu Kaset Tipi Klima ofis, restoran, mağaza ve benzer karakterli yapı unsurlarında oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Geniş mekanların ısıtma ve soğutma yüklerine karşı tercih edilebilecek, yeni jenerasyon teknolojilerle donatılmış bu iklimlendirme cihazı, uygun fiyat seçenekleri ve kontrol edilebilir teknik detayları sayesinde bir çok kullanıcı tarafından talep görmektedir. Markaların seri üretimlerinde yer alan özellikler, özel fan tasarımları ve turbo iklim geçişleri gibi kullanım avantajları sunuyor. Düşük sıcaklıklarda soğutma ve ısıtma kabiliyeti ile, dış hava koşullarından minimum düzeyde etki alan bu cihazlar, dört mevsim yüksek bir performans göstermektedir. Eski tip klimalarda; ilk çalışma sırasında gerekli ısı seviyesine ulaşana kadar, alanlara soğuk hava üfleme gibi problemler vardı. Hava koruma fonksiyonu sayesinde, bu sorunu da geride bırakan yeni üretimler, en ince detayına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış cihazları piyasa sundu.

 

Fujitsu Kaset tipi klima modelleri, DC inverter serilerinde A++ enerji verimliliği değerleriyle daha ekonomik bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Bu serilerde ayrıca; iklim koşullarının meydana getirdiği en düşük ve yüksek sıcaklık/soğukluk derecelerinde bile, tam kapasiteli bir çalışma sistematiğine sahiptir.

Fujitsu Kaset Tipi Klima ve  Kullanım Alanları

 

Fujitsu Kaset tipi klima kullanım alanları, çoğunlukla geniş metrajlı mekanlar için ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Hafif ticarî klimalar bünyesinde yer alan bu mekanizma, tek yönlü, çift yönlü ve dört yönlü fan seçenekleriyle, birçok yapısal beklentiyi karşılayabilecek bir nitelik taşımaktadır. LCD ekranlı uzaktan kumanda seçeneği bir çok modelinde yer alır. Bu ileri kontrol aparatları sayesinde, istenilen iklim şartlarının mekanlara sağlanması oldukça hızlı mod geçişleri ile daha akıcı bir şekilde mümkün olmaktadır.

 

Tüm bu muhtevası sayesinde, birçok konfigürasyonda tek iklimlendirme çaresi olarak tasarlanabilmekte ve uzun yıllar aynı verimlilik ve kapasite ile kullanıma olanak tanımaktadır. Merkezden dört yöne genişleyen bir yapı ögesi içinde, 4 yönlü fan opsiyonu gayet konforlu bir ısıtma/soğutma seansı gerçekleştirir. Üniteden uzakta kalan köşeler bile homojen bir hava dağılımı ile, programlanan ısı derecesine ulaşabilmektedir. Boyuna genişleyen dar kesitlerde ise 2 yönlü kaset tipi klimalar yeterli bir kapasite sergiler. Mekan yapısı ve beklentiler iyi analiz edilmeli, uygulanacak model ve içeriğindeki interaktif kazanımlar bu doğrultuda belirlenmelidir.

48000 BTU Kaset Tipi Klima Fiyatları

 

48000 Btu kaset tipi klima fiyatları, tedarikçiler ve imalatçıların belirlediği piyasa oranları içerisinde belli bir alt ve üst limite sahiptir. Burada önemli olan nasıl bir alanın iklimlendirileceği ve aranan niteliklerin seviyesi olacaktır. Bir klimanın, ısı taşıma kapasitesi; soğutma ve ısıtma tercihlerine göre birkaç birim oynama gösterebilir. Alan genişliğine yetecek bir ısıtma / soğutma kapasitesinin, profesyonel firmalar tarafından planlanması; hem istenilen performansın sağlanması ve ısı kaybı yaşanmaması yolunda fayda sağlayacak hem de daha ekonomik bir kullanıma imkan verecektir. Yükselen Btu/h değerleri, maliyeti de belli bir ölçüde arttırmaktadır. Fakat A ve üzeri enerji sınıfı klimalar, bu açıdan ekstra bir tasarruf sağlarlar. Ayrıca geniş alanların düşük kapasitelerde iklimlendirilmesi, hiçbir koşulda yeterli düzeye ulaşamayacak ve alandaki ısının tekerrür eden bir şekilde kaybedilmesine neden olacaktır.

Fujitsu Kaset Tipi Klima ve Klima  Fiyatları

İklimlendirme çözümlerinden tercih yaparken, kurumsal bir firmadan destek almak, tüm bu karar verme sürecini ehliyetli personellerle birlikte yerine getirmek, daha avantajlı ve ergonomik bir sonuca gitmede en öncelikli adımdır. Mevsimsel parametreler, yapının aldığı ve kaybettiği ısı miktarı, cephesel özellikler ve iç mekanın genişleme yönü gibi pek çok spesiyal durumun ön değerlendirmesi yapılmalı ve hem görsel hem işlevsel tasarımdan en yüksek performans elde edilebilmelidir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.