Hakkımızda

ALYATEK HAKKINDA

1998 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Alyatek, modern binaların merkezi soğutma sistemleri ve merkezi ısıtma sistemleri yanı sıra, farklı iş kollarına ait spesifik çözümler, proje ve mühendislik hizmetleriyle de sektördeki lider konumunu sürdürüyor. Soğuk odalar ve endüstriyel mutfak ekipmanları ile gıda sektörüne yönelik çalımalar içinde yer alan Alyatek; gemi fanları, gemi donatım malzemeleri ile gemicilik sektörüne yönelik hizmet verirken; ısı geri kazanım cihazları ile ise geniş yelpazedeki endüstri kollarına yönelik çalışmalarını başarı ile sürdürüyor. Ayrıca ev tipi klimalar da AlyaTek’in uzmanlık alanları arasında yer alıyor.

Alyatek, Türkiye’nin tamamına yönelik verdiği hizmetleri giderek genişleyen yurt dışı ağında da başarıyla gerçekleştiriyor. Türki Cumhuriyetler haricinde şu anda İran, Irak, Makedonya ve Romanya’da var olan hizmet ağı, 60 kişilik ana kadrosu haricinde bayiliklerle birlikte binlerce kişiye ulaşıyor.

Alyatek sorun değil, çözüm üretir

Güvenilirlik, yenilikçilik, çağdaş ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşım ve avantajlı fiyatlarLa iş üretebilme kabiliyeti temelinde çalışmalarını sürdüren Alyatek, dünyanın dört bir yanında yaygınlaşan hizmet ağını daha da büyüterek başarılı çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Vizyonumuz

Alyatek, hızla gelişen teknolojiye çağın gerektirdiği bir dinamizmle ayak uydurmayı ve bu sayede sektörün öncü ve saygın kuruluşları arasındaki yerini koruyarak geliştirmeyi hedefliyor. Hizmet sürecinin her aşamasında kalite gözlüğünü çıkarmadan müşteri memnuniyetini sağlamak ise, Alyatek’in kuruluşundan bu yana koruduğu en temel ilkeleri arasında yer alıyor. Misyonumuz;

Alya Ship Service, yenilenen üretim teknolojilerini takip ederek hep daha kaliteli, hep daha hızlı ve hep daha ekonomik hizmet vermeyi kendine misyon edinmenin haklı gururunu taşıyor. Portföyünde var olan ve sayıları her geçen gün daha da artan müşterilerinin memnuniyetini sağlamak, Alyatek’in dünya çapında sektör öncüleri arasında olma hedefine doğru atacağı adımların mihenk taşlarını oluşturuyor. Temsilcisi olduğumuz markalar

Alyatek, vrf klima sistemleri konusunda her biri dünya devi olan tanınmış markaların temsilciliğini başarıyla yürütüyor. Bu markalar arasında Fujitsu, FJ Therma, Panasonic, Midea, Samsung, Mitsubishi, Toshiba, Daikin ve Hitachi yer alıyor.