Hitachi VRF klima

243
hitachi-vrf-klima-iç ünite
hitachi-vrf-klima-fiyat

Hitachi VRF klima

Hitachi VRF klima  ,geniş bir dış ünite yelpazesi ile farklı kombinasyonlar yaratmayı mümkün kılmaktadır. Üstün teknoloji ile üretilen VRF klimalar, markanın sektörel deneyimini de yansıtıyor. Hitachi scroll klima kompresörünün patentini almış öncü bir üretici firma.

1983’te klima sistemlerine kattığı bu gelişim bugün çok daha ileri bir seviyeyi işaret ediyor. Scroll kompresörlere yağ ayırma özelliğini de dâhil eden marka, bugün gelişmiş disk ve yatak yapısı ile çok daha dinamik ve güvenilir kompresörler kullanıyor. Bu, klimaların çalışma performansına ve sistem verimliliğine de direkt etki eden bir revizyon olarak nitelendirilebilir.

Hitachi VRF klima fiyat

Merkezî iklimlendirme programları, bugün birçok iç ünitenin tek bir koldan idare edilebilmesine olanak vermektedir. VRF olarak bilinen ve akışkan debisinin ortam şartlarına göre varyasyonlandırılabildiği bu yeni üretimler, bir yandan da fizikî yapıya uygun iç ünite modelleri ile desteklenmektedir.

Kalite ve inovasyon sentezini üretim politikasına yansıtan Hitachi, iklimlendirme ve havalandırma sistemlerinin gelişim sürecinde büyük katkılara sahip. Modern VRF ’lerde ekonomik tüketim ve nitelikli ısıtma/soğutma sağlayan yeni serilerle piyasada tercih edilen markalardan biri. Markanın bu yenilikçi anlayışıyla kurgulanan VRF iç ve dış ünitelerinde bazı belirgin karakteristik özellikler mevcut. Bunlar:

Hitachi vrf klima markası

• DC İnverter teknolojisi:Bu yeni yaklaşım, iklimlendirme sürecini çok daha ekonomik bir düzleme yaymaktadır. Ayrıca daha güçlü ve dengeli bir hava akımı sağlanmakta, ortamın ihtiyaç duyduğu değerlere nokta atışı bir erişim gerçekleştirilmektedir.

• Çevreci Sistem:R-410A soğutucu akışkanı sayesinde dış ortama salınan atık gazlar atmosfere zarar vermemektedir. Ekolojik dengeye duyarlı bu akışkan gaz, ozon tabaksı üzerinde menfi etkiler yaratmıyor.

• Sessiz Çalışma:Yumuşak hava geçiş düzeneği ile hava aktarımında oldukça düşük bir sürtünme sağlanır. Böylece iç mekâna yayılan gürültü seviyesi de büyük ölçüde düşürülmektedir. Tesisat boyunca dolaşım yapan akışkan gaz, sağlam bir izolasyona tâbidir. Bu sayede sistemin genelinde sessiz bir çalışma prensibi hakim olmaktadır.

Eurovent sertifikalı Hitachi vrf Klima sistemleri

• Düşük Maliyet:Montaj sürecinin daha basit ve pratik bir süreç hâline getirilmesiyle daha düşük maliyetli bir kurulum elde edilmiştir.

• Yüksek COP:Özellikle yüksek kapasiteli sistemler oldukça yüksek bir COP değerine sahiptir.
• Düşük Tüketim: Sistem kurulumda sağladığı düşük maliyet avantajını yıllık tüketimde de kullanıcılara sağlamaktadır. Ortamda gerekli ısıtma ve soğutma programlarının daha hassas bir şekilde karşılanması ve gereksiz dur/kalk operasyonlarının ekarte edilmesi, tüketim oranlarını da aşağıya çekmiştir.

• Hassas Isı Kontrolü:0,5 değerlerde sıcaklık artışı ve düşüşüne izin veren yeni Hitachi VRF’ler, arzu edilen değerlere daha net bir erişim sağlar.

Hitachi VRF klima Nasıl Çalışır?

Hitachi VRF klima nasıl çalışır? Markanın yeni serilerinde değişen bir çalışma prensibi gözlemlenmektedir. Bunun yanı-sıra enerji tüketiminde ve kullanıcı konforunda üst düzey bir verimlilik ilkesine bağlı olduklarını söylemek de mümkün. Sistemlerin ana prensibi inverter teknolojisinin spesiyal aktivasyonuyla karakterizedir. Kurulumda sağlanan basit ve pratik süreç, aynı şekilde programlama ve kullanımda da karşımıza çıkmaktadır.

Standart çalışma düzenine sahip sistemlerin yanı-sıra, Hitachi klima ’nın önden atışlı serisi de oldukça dikkat çekici. Bu tipolojide yer alan klima sistemlerinde en yüksek kapasiteye ulaşan marka, hem alan organizasyonu için hem de daha yüksek performans sağlamak adına büyük bir atılım gerçekleştirmektedir. Hitachi klima ’nın tüm VRF sistemlerinde belli bir çalışma düzeninden bahsedilebilir. Bunlar serilere göre ufak nüanslarla kullanıcılara sunulmaktadır. İşte markanın VRF klasiğinde erişilen modern çalışma prensibi:

• Yeni teknolojik eklentilerle sistem, aşırı ısınma ve soğuma gibi durumları ortadan kaldırmaktadır.
• Merkezî olarak kontrol ve müdahaleye imân tanırlar.
• Yönetimsel enerji verimliliği ile koordine edilmiştir.
• Verimli fan kanatları daha yumuşak ve hacimli bir hava sirkülasyonu gerçekleştirir.
• Maksimum soğutma sağlayan bir iklimlendirme fonksiyonu bulunmaktadır.
• DC Fan motoru hava akış gücünü yüksek bir dinamizme ulaştırmıştır.
• Kapasite ve çalışma ayarları yapıya göre en uygun hâle getirilebilir ve yüksek bir performans elde edilmiş olur.

Hitachi VRF Klima Enerji Verimliliği

Hitachi VRF klima enerji verimliliği, yönetimsel tasarruf planlaması ile yüksek bir grafiğe eriştirilmiştir. Bina ve yapının ihtiyaç duyduğu çalışma kapasitesi ve programlanabilir nitelikler bu olumlu sonuçlara ulaşmada en büyük etkiye sahip. Yeni güçlü kompresörler ve DC İnverter teknolojisi, harcanan enerji ve güç tüketimini oldukça asgarî düzeylere çekmiştir.

Değişen ürün kataloğuna sahip olan Hitachi, tüm modern VRF’lerde bu ilke üzerine hareket eden bir sistem garantisi vermektedir. Bir klima düzeneğinin yapılara adaptasyonunda, kolay ve düşük maliyetli kurulum kadar yıl boyunca nasıl bir tüketim karakterine sahip olacağı da büyük önem arz eder. Bugün hem evlerde hem de tüm ticarî merkezlerde çeşitli kombinasyonlarla tercih edebileceğiniz pek çok iç ve dış üniteye sahip olan Hitachi, uygun fiyat politikası ile kullanıcı memnuniyetini hedef alan bir iç yapılanmaya sahip.

Hitachi VRF Klima İç Üniteler

Hitachi VRF klima iç üniteler, markanın rakipsiz tasarım ve geliştirme programları ile yapısal uyumluluk sağlamaktadır. Japonya’daki atölyelerde başlayan Hitachi VRF tasarım ve üretim macerası, bugün Doğu’da ve Batı’da yerel pazarlar hâlini almış ve tüm iklimsel koşullara hitap bir ürün çeşitliliğine kavuşmuştur.

VRF klima iç üniteler, en iyi fiyat ve garantili çalışma ile nitelikli bir sistem organı olarak karşımıza çıkmaktadır. Birinci sınıf sistem teknolojileri konusunda deneyimli olan marka, çeşitli iç mimarî yapılanmalara uyum sağlayan montaj ve kurulum seçenekleri barındırmaktadır. İşte markanın VRF klima sistemleri  dâhilin de kullanıcılara sunduğu iç ünite modelleri:

1. Gizli Tavan Tipi (Düşük Statik Basınçlı)
2. Gizli Tavan Tipi (Yüksek Statik Basınçlı)
3. İnce Gizli Tavan Tipi
4. Tavan Tipi
5. Yer – Tavan Tipi
6. 4 Yöne Üflemeli Kaset Tipi
7. 4 Yöne Üflemeli Kompakt Kaset Tipi
8. İki Yöne Üflemeli Kaset Tipi
9. Duvar Tipi (1 ve 2)
10. Gizli Döşeme Tipi
11. Kasetli Döşeme Tipi

Hitachi VRF Klima Avantajları

Hitachi VRF klima avantajları, bugün pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır. Dinamik denge sağlayan yeni fan tasarımı, ortamda daha akışkan ve doğal hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Buna ek olarak, yeni DC Fan motoru hem pürüzsüz hem de sessiz bir çalışma düzeneğine sahip. Büyük ısı transfer alanı sağlayan bu modern sistemler, yüksek performanslı ısı eşanjörü ile desteklenmiştir. İki kademeli aşırı soğutma teknolojisi ile yüksek bir soğutma kabiliyeti gerçekleştirilmektedir.

Bu yeni sistemler, dış ortamda aşırı soğuk hava katmanlarına karşı da yüksek bir mukavemet sergiliyor. Kar sensörleri ile, dış ünitenin kar ve fırtınadan etkilenmesi ve yüzeyin karla kaplanması engellenmektedir.

Hitachi VRF ’ler geniş bir çalışma aralığına sahip. Değişen iklimsel şartlar karşısında yetersiz kalan eski tip sitemlerin yerine, bu yüksek aralıklı ve güçlü klimalar üretilmektedir. Böylece aşırı sıcak ve soğuk iklimlerde bile iç ortam sıcaklık dengesi yüksek bir performans ve verimlilikle karşılanabilmektedir.

Sistemin diğer bir özelliği ise, üstün enerji tasarruf ilkesi. Büyük mekânların iklimlendirilmesin de harcanan yüksek miktar, Hitachi vrf ’in yeni serileri ile büyük oranda düşürülmüştür. Böylece daha ekonomik klima kullanımı sağlanmaktadır. Marka tüm seri ve modellerinde daha pek çok kazanım ve avantaj sağlamaktadır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

0216 494 1 494

0216 494 2 494

0532 151 0 813