Klima Eskişehir

67
Eskişehir Klima
Klima fiyatları eskişehir

Klima Eskişehir

Klima Eskişehir , uzun ömürlü sistemlerle kullanıcılara daha güvenilir bir deneyim sağlar. Son seri ve modellerde, Avrupa Ecodesign düzenlemesiyle güncellenen enerji yönetimi, çok daha yüksek bir tasarruf gerçekleştirmektedir. Hem ısı aktarımında hem de ısı koruma ve bekleme sürecinde minimal enerji tüketimi sağlanmaktadır. Fluo tüm klima cihazlarında, 5 yıllık garanti süresiyle üretimine olan güvenini yansıtmaktadır.

Fluo klima Eskişehir vrf serileri nelerdir?

Çok geniş bir üretim programı hayata geçiren marka, küçük ve büyük ölçekli binalarda enerjik sistem projeleri hayata geçirir. Yüksek kalite cihazların yapısal organizasyonunda profesyonel bir dokunuş sağlar. Bu kazanımları meydana getirecek model çeşitliliği, şu alt başlıklarla özetlenebilir:

• Tempo Eco Design Serisi
• Novo Eco Design Serisi
• Atlanta II+
• Free Match
• Hafif Ticarî Klimalar
• Kaset Tipi İnverter & On Off
• Salon Tipi İnverter & On Off
• Yer Tavan Tipi İnverter & On Off
• Kanal Tipi İnverter & On Off
• Hava Perdesi
• Nem Alma Üniteleri

Fluo klimalarla ev teknolojisinde yeni bir sayfa açılıyor. Yüksek kalibreli bir ısı transferiyle, daha hızlı ve güçlü bir ısı dağıtımı sağlanıyor. Odanın her köşesinde net ve eşit bir iklimleme için, gelişmiş fan sistemleri ve yeni tasarım kanatlar mevcut.

Bunlar iki yana ve aşağı yukarı fanlama kabiliyetine sahip. Çevresel etkileşimde de pozitif bir sonuç yaratılmış. Hem ekosistemdeki kimyevî atık düzeyi en aza indirgeniyor hem de solunan hava daha sağlıklı bir niteliğe kavuşturuluyor.

Klima Eskişehir Fluo vrf Sistemleri

Klima Eskişehir vrf klima , kolay kullanım yetisine sahip kumanda ve gösterge panelleriyle geliştirilmiştir. Çoklu sistemlerde her ünite için ayrı bir kumanda senkronizasyonu sağlanabilir. Ayrıca gelişmiş ticarî sistemlerde uzak yönetim ve denetim özellikleri de bulunuyor.

Fluo klimalarda enerji tüketim prensibi nasıldır?

Avrupa standartlarında eco design serisiyle gücünü arttıran marka, SEER ve SCOP değerlerinde yıl boyu yüksek performans sergiler. Bu temel kazanımlara ek olarak; soğutmada A+++ ile piyasada en verimli etikete sahiptir.

Fluo Klima Eskişehir  bireysel etkiler ve kazanımlar nelerdir?

Düşük ses seviyesi sayesinde çalışırken bireysel verim düşüşü yaratmaz. İş yerlerinde Fluo klima sistemleri tercih edenler, çalışan bireylerde daha kaliteli bir mesai sürecine sahip.

Konutlarda da buna paralel bir konfor alanı yaratılmış. 8 derece ısıtma koruma moduyla, aşırı soğuma riskini ortadan kaldırır. Dış ünitenin dış ortamdaki aşırı ısıl değişimlere gösterdiği performans da bu süreci destekler. Geniş çalışma aralığına sahip klimalarla farklı bölgelerde aynı verimi yakalamak mümkün.

Klima Eskişehir Servisi

Eskişehir Fluo servisi, markanın kurumsallığına denk düşecek bir yayılma alanına sahip. Tüm il ve ilçelere aynı konfor düzeyinde hizmet sağlayan firma, ürünlerin kurulum sonrası bakım ve tamir uygulamalarında da ihtiyaca hızlı cevap vermektedir.

Tüm yetkili Fluo servislerden iletişim kanalları vasıtasıyla randevu oluşturabilirsiniz. Gerekli müdahaleleri sağlayan servis personelleri, klima kullanımının devamlılığını kesintisiz bir şekilde sağlayacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! merkezi klima sistemleri 3yıl garantilidir.