Klima Gümüşhane

31
Klima fiyatları gümüşhane
Gümüşhane vrf klima sistemleri

Klima gümüşhane

Klima gümüşhane , iç ve dış ünitelerin zengin donanımı sayesinde, bugün hem yerelde hem de kıtalararası bir kitleye sahiptir. Hassas değerlerde sıcaklık artışına izin veren sistemler, güç tüketiminde eşsiz bir performansa sahip. Bugün piyasada en verimli soğutma programları Fluo ürünlerinde karşımıza çıkıyor.

Fluo klima gümüşhane sistemlerinde en dikkat çekici yenlikler nelerdir?

Bugünün modern yaklaşımlarına ve sektörel trendlere uygun DC inverter kompresörler, Fluo klimaların ana prensibini teşkil ediyor. Isıtma ve soğutmada nominal değerleri aşan dış ortam şartlarına da uyum düzeyi arttırılmış.

Az ve çok nüfuslu, düşük ve yüksek hacimli her tip mahâlde, ergonomik bir sistem kurulumu sağlanabiliyor. Fluo klimalarda kullanılan son üretim filtreler, ısı sensörleri ve denetimdeki yeniliklerle, üst düzey bir kullanıcı profili oluşturulmuş.

Gümüşhane Fluo klimalar ‘da iç ünite avantajları nelerdir?

İç mekânlarda hava transferini sağlayan ve ortama dekoratif bir katılım sağlayan iç üniteler, montaj karakterine göre gruplara ayrılır. Fluo duvar tipi iç ünitelerin zarif ve elit tasarım programı dikkat çekici.

Kanal tipi klima ünitelerde de ortam atmosferinde nitelik artışı sağlanıyor. Kaset tipi üniteler, görsel estetiğin en yüksek olduğu ürün gurubu. Kanatların çok yönlü hareket kabiliyeti, hava salınımında yüksek bir verim sağlıyor.

Çok uzak mesafelere hava atışı sağlayan salon tipi ile maksimum konfor yaratan konsol tipi üniteler, markanın diğer modelleri arasında. Her ihtiyaca hitap eden bu alternatif ürünler, kişisel projelere imkân tanımaktadır.

Fluo Klima Servisi Gümüşhane

Gümüşhâne Fluo klima servisi, birebir müşteri etkileşimiyle sistemlerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamaktadır. Tüm servis hizmetleri markanın garantisi altında olup, en kısa vâdede taleplere cevap verilmektedir. Fluo servis hizmet politikasında şu alt başlıklardan bahsedilebilir:

• 7/24 müşteri destek platformu
• Randevu oluşturma
• Sistem arıza tespiti
• Parça ve filtre değişimi
• Tesisat kontrolü
• Aksesuar temini
• Onarım
• Temizlik ve bakım

 Fluo Klima fiyatları Gümüşhane

Gümüşhâne vrf klima sistemi, iklimlendirme sürecinde konfor ve tasarruf arayanlar için idealdir. Markanın tüm ürünlerinde enerji yönetimi öncelikli olarak ele alınmakta ve kullanıcılar için düşük faturalar vâdetmektedir.

Son kreasyonda enerji verimliliğinin çıtasını yükselten Fluo klima fiyatları , fonksiyonel kazanımlar açısından da benzersiz bir üretim gerçekleştiriyor. İç ve dış ünite modelleri, kapasitleri ve tasarım çeşitliliği hakkında tüm Fluo bayilerden bilgi edinebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.