Klima Hatay

38
Yetkili Klima bayi Hatay
Yetkili Klima servisi Hatay

Klima Hatay

Klima Hatay , yeni teknolojilerle üretilen etkin hava akış üniteleriyle desteklenmektedir. Markanın farklı ürünlerinde ekonomik tüketim ağırlıklı bir prensip dikkat çekiyor. Ortamların havalandırılması ya da mevsimsel ısıl değerlere ulaştırılması oldukça yüksek enerji tüketimine neden olmaktaydı.

Son jenerasyon sistemlerde düşük güç tüketiminin üretim politikaları üzerinde büyük bir etkisi bulunuyor. Fluo, A+++ enerji etiketiyle, piyasada en ekonomik sistemlerin sahibi. Buna ek olarak; modüler tasarımlar ve geniş ürün kataloğu ile farklı kullanıcılara hitap ediyor.

Fluo klima Hatay  teknolojilerinde ne gibi avantajlar var?

Değişen sistemlerde farklı kazanımlar yaratan Fluo, ısıtma ve soğutma ürün gruplarında birtakım yenilikler mevcut. Bunlar sistemlerin ana prensibini oluşturuyor ve her bir ünite için değişen tasarımlar vâdediyor. Fluo marka ürünlerde son trend teknolojik eklentiler şu şekilde örneklendirilebilir:

• Efficiency 10 Teknolojisi: Sistemlerde ısı taşıma görevini icra eden kompresörlere yönelik bir teknolojidir. İnverter tahrikli kompresörler, devir hızını minimal düzeyde ayarlar ve üst düzey bir ısı aktarımı gerçekleştirir. Bu süreçte çok yüksek bir tasarruf sağlanmış olur.

• DC İnverter Teknolojisi: Enerji yönetiminde ulaşılan en üst nokta, inverter teknolojisidir. Bu kapsamda üretilen sistemler, on/off prensibinden ayrık bir çalışma sergiler. Sistem dur kalk yapmadan kesintisiz bir ısı aktarımı sağlar. Mekânlarda ısı kaybı sorunsalı ekarte edilirken, tüketilen güç de en aza indirgenmiş olur.

• iSense: Gelişmiş bir sensörle dizayn edilen uzaktan kumanda, bireye en yakın konumdaki değerleri sisteme aktarır. Cihaz bu bilgiler ışığında en ideal iklimlemeyi hayata geçirir.

Fluo Klima Hatay Sistemi

Fluo klima sistemi, iç ve dış ünitelerin senkronik çalışma prensibiyle yüksek kalite vâdeder. Dayanıklı malzeme ve ileri teknik kazanımlarla modern bir sistem arayüzü mevcuttur. Uzaktan, merkezî ve bireysel kontrol seçenekleri, tek bir sistemde kullanıcıya sunulur. Pek çok yenilikten biri de, kapalı alan atmosferine sağlanan pozitif etkileşim. Bunlar havanın niteliğini arttırmada ve insan sağlığına en olumlu tesiri yaratmada fayda sağlamaktadır. Örnek olarak;

• İon Plazma: Bir hava temizleme yöntemi olarak, üflenen havaya ion etkisi dahil olmaktadır. Negatif ionlarla ortama güzel bir koku yayılır ve ferah bir alan yaratılır.
• Toz Giderme Jeneratörü: İç ünitede yer alan hava kanalları, solunan havayı absorbe eder. Bu süreçte var olan tüm mikro toz ve partiküller yok edilir.
• Auto Clean: Sistemlerin dış ortama bıraktıkları olumlu şartlar, iç mekanizmanın temizlik sürecinde de geçerli. Dışarıdan müdahale gerektirmeyen bu özellikle, içeride meydana gelen tüm nem ve küf varlığı hedef alınır.

Fluo Klima Servisi Hatay

Fluo klima servisi, kullanıcılara ve kullanıcı adaylarına sunulan firma hizmetidir. Fluo servisler garanti kapsamında ürünlerin her türlü ihtiyacını karşılar ve arıza durumlarında gereken müdahaleleri gerçekleştirir.

7/24 servis desteği, müşteri danışma hattı ve donanımlı teknik ekibiyle, Fluo oldukça kurumsal bir firma. Bu sayede kullanıcı deneyimi daha konforlu bir düzeye çekilmiş oluyor. Kesintisiz bir iklimlendirme ile, tüm Fluo ürünlerinden yıllık verimde yükseliş sağlanıyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.