Midea VRF

637
Midea VRF
Midea VRF

Midea VRF

Midea VRF ,Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar.

Midea VRF Yüksek verimli DC Inverter Kompresör

Midea VRF ,Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar. Bu avantajlar, oda sıcaklıklarının korunması yanında, enerji tüketiminin düşürülmesi ile çevreyi de korumamızı sağlar.

Üçlü mıknatıslar, yüksek tork ve verimlilik sunar ve ses düzeyinde %70’e varan azalma sağlar.

midea-vrf-1

Düşük Ses Seviyeli DC Fan Motor

Panasonic DC Fan Motor

• Geniş fan hızı ayarlama
• Düşük ses seviyesi
• Düşük yük tüketimi

midea-vrf-2

Midea VRF Özel Hidrofilik Mavi Kanatlı Serpantin

Özel hidrofilik mavi kanatlı serpantin ile batarya dayanıklılığı geliştirir. Bu özel kaplama, havaya, suya ve diğer korosif materyallere kar şı koruma sunar. Mavi Kanatlı Serpantin, korozyona karşı üç kat fazla dayanıklılığa sahiptir. Bu özel kaplama, yıllar boyu sürecek gü venilir konforu garanti eder.

Geliştirilmiş Ses Düşürücü Dizayn
Optimum dizayn edilmiş fan yapısı ve ses azaltıcı olarak dizayn edilmiş hava atış grilleri ile debi artırılmış ve ses düzeyi düşürülmüştür.

midea-vrf-3

Midea Mini VRF Sistemler, akıllı kontrol sistemleri sayesinde s ize maksimum esneklikte bağımsız zon kontrol imanı verir. Mini VRF’nin avantajı, bir dış ünite ile 7 iç ünit eyi destekleyebilmesidir. Daha az dış ünite ile, bahçenizde daha fazla kullanılabilir alan imkanı sunar.

• 12 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 14 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 16 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 7 adet iç ünite bağlanabilir.

Midea VRF Klima Fiyatları Hakkında Geniş Bilgi İçin Aşağıda ki Formu Kullanabilirsiniz

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

VRF KLİMAİstasyon mahallesi İstasyon Caddesi No:166/B 34940TUZLAİSTANBUL 34960Türkiye – Telefon: +902164941494 İkinci telefon: +902164942494 Faks: +902164940510 E-posta: info@alyatek.com.tr URL: https://vrfsistemi.net