Mini VRF klima fiyatları

226
Mini VRF klima fiyat
Mini VRF klima

Mini VRF klima fiyatları

Mini VRF klima fiyatları , uyarlanacağın alanın birtakım özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Büyük ve küçük hacimli birçok yapıda kullanılabilen mini VRF’ler, hemen her tip iç mahalde tatmin edici bir performans sergilemektedir. Fiyat araştırması sürecinde de hem firmaların kampanya ve fırsat ürünlerine göz atabilir hem de en ideal sistem modelinin tespiti için aracı kuruluşlardan destek talep edebilirsiniz.

Mini VRF sistemler verimlilik açısından yüksek bir karneye sahiptir. Piyasa araştırmacıları ve analiz raporları dikkate alındığında yüksek performansıyla dikkat çeken bu klimalarda yıllık enerji tüketim oranları da oldukça düşük seyretmektedir. Standart VRF iç ve dış ünitelerine göre çok daha minimalist bir tasarım dikkat çekiyor. Oldukça düşük bir ses seviyesi ile çalışan Mini VRF’ler, ortamda yaşam kalitesini ve bireylerin konfor düzeyini de pozitif yönde etkilemektedir.

Mini VRF klima fiyat

Mini VRF klima fiyatları, bazı kriterlere göre belirlenmektedir. Bunlar hem sistemin kurulacağı yapıdaki elverişliliğe hem de bireysel beklentilere göre seçilecek modele bağlıdır. Mini VRF’ler de kendi ürün grubu içinde çeşitli kabiliyetlere sahip farklı modeller içermektedir. Düşük ve nispeten yüksek maliyetli farklı seçenekler kullanıcılara sunulur.

Ev ve iş yerlerinin iklimlendirilmesinde yüksek kaliteli bir sistem aktivasyonu talep ediyorsanız, tercih edeceğiniz markanın modellerinde bazı özelliklere de önem vermeniz gerekiyor. Bunlar aynı zamanda Mini VRF fiyatlarına da etki eden amiller arasında yer almaktadır. Aşağıdaki listede sistemin niteliği ve fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerden bazıları sıralanmıştır:

• Çoklu iç ünite bağlantısı
• Farklı ısı taşıma kapasitesine sahip dış ünite seçenekleri
• Kurgu ve model ayrıcalıkları ile yapısal uyumluluk
• Verimli inverter kompresörler
• Sessizlik kiti bağlantı imkânı

Mini VRF Klima Fiyatları Ne Kadar?

Bunlar hem sistemin niteliği ile doğru orantılı verilerdir, hem de harcanacak bütçeyi belirleyen özellikler arasında yer alır. Bunlara ek olarak, iç ve dış ünitelerin özel kabiliyetlerle donatılan iç sistem özellikleri de fiyatlandırmada bariz iniş-çıkışların yaşanmasına neden olmaktadır.

Mini VRF klima fiyatları ne kadar? Performans ve enerji verimliliği bir klima sisteminin değerini belirleyen en önemli unsurların başında gelmektedir. Her klima sisteminin sahip olduğu enerji etiketi, o ürünün diğer benzer sistemlere göre nasıl bir verimlilik düzeyine sahip olduğunu gösterir.

Bir klima seçerken, kullanıcıların en dikkat ettikleri konu, kurulum ve işletme maliyeti açısından sağladıkları kazancın seviyesi. Bundan sonra cihazın kapladığı alan, montaj karakteri ve programları da kullanıcılar açısından üzerinde durulan hususlar olarak sıralanabilir. Mini VRF ’ler, bahsi geçen bu beklentileri en üst düzeyde karşılayan son teknolojik üretimler arasında yer alıyor.

mini vrf fiyatları

Hem sağladıkları enerji tasarrufu hem de alanlarda işgal ettikleri hacmin düşük olması gibi kazanımlarla pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Mini VRF fiyatları iki olgu üzerinde yüksek bir etkileşime sahip. Bunlar; bu sistemlere olan rağbetin yüksekliği ve üretici firmaların rekabet duygusu.

Küresel ve yerel pazarda artan rağbet fiyatların yükselmesine sebep olurken, daha fazla üretici tarafından piyasaya çok çeşitli modeller sürülmesi de müşteri odaklı kampanyaların meydana gelmesine neden oluyor. Üretim ve kurulum bakımından standart VRF fiyatlarına göre daha makul rakamlar mevcut. Ayrıca, tüketimde sağladıkları ekonomik kazanım da hesaba katıldığında Mini VRF’ler için oldukça düşük bütçelere ihtiyaç duyduğunu söylemek mümkün.

mini vrf midea

Mini VRF klimalar, standart VRF’lerde olduğu gibi birden fazla iç üniteye ısı aktarımı sağlayan kompleks mekanizmalardır. Bu modern üretimler, hem ekolojik denge üzerinde hem de insanların ortak kullanım alanlarında daha hijyenik hava şartları yaratmaları yönüyle de oldukça avantajlıdır.

Düşük ses seviyesine sahip cihazlar, PMV kit bağlantı imkânıyla daha sessiz ve konforlu alanların yaratılmasına da imkân veriyor. Tüm bu yönleriyle el alındığında bu özel iklimlendirme programlarının oldukça düşük bütçeli bir kullanıcı deneyimi vâdettiğini söylemek mümkün.

Mini VRF Klima Fiyatları ve Kurulum

”Mini VRF klima fiyatları” ve kurulum, ihtiyaç duyulan iç ünite adedine göre belirlenecektir. Mini VRF’ler çeşitli kapasitelere sahip dış ünitelerden müteşekkildir. 12Kw güce sahip bir dış ünite için 6 adede kadar iç hava işlemci bağlanma özelliği bulunmaktadır. 16kw gücünde bir dış üniteye ise 7 iç ünite kurgulanabilir. Bu sayede 6-7 kadar iç birime sahip yapılar için oldukça ideal bir sistem olduğunu söylemek mümkün.

Hem yapıların dış yüzeylerinde tek bir dış ünite kurulumu oldukça sâde bir sistem kurulumu sağlayacak hem de görüntü kirliliği yaratan çoklu dış ünite sorunu ortadan kaldırılmış olacaktır. Bu sistem kabiliyeti, sadece görsellik açısından değil aynı zamanda harcanacak kurulum maliyeti bakımından da kullanıcılar için oldukça yüksek bir kazanımdır.

Mini vrf Katolog

Geleneksel klimalarda tek bir odanın iklimlendirilmesinde kullanılan iç ünite için bir dış ünite ihtiyacı doğmaktaydı. Böylece ayrı alanların ısıtılması ve soğutulmasında da yapıların dış yüzeylerinde çoklu dış ünite kurulumu gündeme gelmekteydi.

VRF sistemler bu iptidai kurguyu tamamen saf dışı bırakmakla kalmadı, aynı zamana kurulum ve işletme maliyetlerini yüzde 60-70’lere varan bir oranda düşürdü. Mini VRF’lerle birlikte, daha konsept alanların iklim gereksinimleri de aynı kalitede sağlanmaya başlamış oldu.

Mini VRF sistemlerin kurulumunda öncelikle iç alanlardaki potansiyel belirlenmelidir. Yere, duvara, tavana ve düşük duvar lokasyonuna uyarlanabilen iç ünitelerden en ideal olanı tercih edilir. Tavan yüksekliği fazla ve asma tavan uygulaması bulunmayan mahaller için duvar ve döşeme tipi iç üniteler yüzeylere adapte edilir. İdeal tavan yüksekliği bulunan mahallerde ise, tavan arasına kurgulanabilen kaset tipi iç ünite kurulumu daha yüksek bir verim sağlayacaktır.

Mini VRF Klima Fiyatları, Model ve Marka Seçenekleri

Hem tavan yüksekliği fazla hem de geniş metrekareli iç mahallerde ise zemin üzerine ayaklar vasıtasıyla oturan salon tipi iç üniteler düşünülebilir. Tüm bu modeller, markaların farklı üretim programlarıyla değişen kabiliyetlere sahip olabiliyor. Otomatik zamanlayıcı modu, auto-restart gibi ortak operasyonlara ek olarak, çeşitli programlar ve uygulama özellikleri markalara göre değişkenlik gösterir.

Mini VRF klima fiyatlar, model ve marka seçenekleri geniş bir uygulama esnekliği vadetmektedir. Çeşitli iç ünite modelleri ile kullanıcılara sunulan seçenekler, farklı kontrol sistemleri ile daha da alternatif bir kullanım alanı yaratmaktadır.

Maksimum kurgu esnekliği ve birbirinden bağımsız idare edilebilen Full DC inverter kompresörlü Mini VRF’ler, farklı üretici firmalarca çeşitli konseptlerde piyasaya sürülüyor. Yükse verimlilik ilkesine bağlı bu cihazlar, düşük enerji tasarrufu ile kullanıcı bütçelerini oldukça rahatlatmaktadır. Yeni fan kabiliyetleri de Mini VRF’lerin dikkat çeken özelliklerinden biri.

Mini vrf markaları

Yumuşak hava geçişi ortamda daha doğal bir esinti yaratırken, arzu edilen ısıl değerler çok daha hızlı bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca mekanizma içinde yer alan filtreler, solunan havanın daha nitelikli bir şekilde sirkülasyona dâhil olmasını sağlıyor. Sessiz, kaliteli, konforlu ve sağlık standartlarına uygun iş ve yaşam alanları sağlayan bu üretimlerde göze çarpan markalar;

Fujitsu mini vrf , Midea mini vrf , Fujitherma mini vrf , Fluo mini vrf , Mitsubishi mini vrf , Panasonic mini vrf , Toshiba mini vrf   gibi sektörün önde gelen firmalarıdır. Geliştirilmiş dizayn ve kreatif çözümler için firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Yüksek performans ve ekonomik kullanım için en doğru projelendirmeyi yaparak kullanıcı memnuniyetinde üst düzey bir kazanım vâdediyoruz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

0216 494 1 494

0216 494 2 494

0532 151 0 813