Mini Vrf Klima

401
Mini vrf klima fiyat
Mini vrf klima markaları

Mini Vrf Klima 

Mini VRF Klima ,estetik görünüm ve sessiz çalışmanın ön planda tutulduğu, mağaza, ofis, otel ve büyük binalar gibi farklı ticari mekânlarda, konut ve villalarda en iyi performansı sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Mini VRFKlima sistemi küçük boyutları sayesinde her alana kolayca monte edilebilir.

Mini VRF Klima Temel Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde gelişen ve değişen teknolojiye baktığımız zaman yüksek konforun, yüksek enerjinin, verimliliğin kat be kat değiştiğini görebilmekteyiz. Bir dış ünite ve birden çok ünitenin bağımsız bir şekilde hareket edebileceğini önceleri hayal bile edemezken, VRF klima bu sistemi gerçekleştirmiş olup, oldukça da tercih edilen, yayılan grafiği ile klima severlerin göz bebeği olmuştur.

Sessiz çalışan sistemi ile toplantı salonlarının, kütüphanelerin vazgeçilmez bir numaralı cihazı haline gelmiştir. Opsiyonel olarak PMV ile de istenildiği takdirde ses seviyesi oldukça düşürülebilmektedir.

Mini VRF klima özelliklerini maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • Farklı kapasiteler sahip dış ünite mekanizmalarına sahiptir.
 • Bir dış ünite ve birden çok iç ünite ile bağımsız kontrol mekanizmasını elinde bulunduran uzaktan kumandalı sistem dâhilindedir.
 • Farklı modeller ve çeşitlilik esas alınarak iç ünitelerle yüksek esneklik ve tasarım harikası cihaz ortaya çıkmıştır.
 • Kompresörleri ile yüksek performans sağlayan mini VRF klimalar, tam güvenlik sağlamasıyla klimalar severlerden tam notu hak etmiştir.
 • Sessiz çalışmanın, sessizliği sevenlerin vazgeçilmezi olan klimalar, istenilen her ortamda PMV kit uygulamasını sağlama olanağı verir.
 • Dış ünite, tasarımı itibariyle her yere taşınabilir, monte edilebilir, portatif özelliği mevcuttur.
 • İklimlendirme özelliği ile hızlı bir şekilde bulunduğu ortamı konforlu hale getirir ve havayı taze bırakarak sağlıklı yaşamın kapılarını açar.
 • Elektrik tüketimini minimuma indirirken, enerji tasarruf etmesinin yanı sıra yüksek verimli oluşu ile oldukça çok tercih edilmektedir.
 • Kompakt dış ünite dizaynı ile dilediğiniz yere monte edilebilir olması büyük avantaj sağlamaktadır.
 • İç ünite içindeki PMV’lerin soğutucu maddesi az da olsa duyulabildiğinden sessiz istenilen ortamlarda PMV ile ses istenilen düzeye düşürülebilir.

MİNİ VRF KLİMA FİYATLARI

Siz de mini VRF klimaya sahip olmak istiyorsanız iletişim bölümünden tarafımıza ulaşarak keşif, proje, teklif, satış işlemlerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Sizi karşılayacak olan profesyonel ekibimizle birlikte vrf sistemlerinin gücüne tanık olabilirsiniz. Ancak detaylardan asla vazgeçmeyin. Klima almadan önce mutlaka edinmeniz gereken birkaç bilgiyi göz ardı etmeyin.

FLUO MİNİ VRF klima

Bu bilgilerden ilki enerji verimliliğidir. Enerji harcaması tasarruflu bir klima almak, yapmamız gereken ilk şeydir. Aynı zamanda da yüksek performans isteği de yine vazgeçilmeyen özellikler arasında yerini almaktadır.

Dış ünitelerin uzun ömürlü olmasına da dikkat etmek gerekir. Düşük sesli çalışan bu sistemin dilediğiniz yerde sizin olmasını istiyorsanız uygun fiyat seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimize gerekli bilgiyi sağlayarak bilgilendirme ve hizmeti vererek, klima sahibi olmanızı sağlayabiliriz.

FLUO ISI POMPASI

Bağımsız kontrol edilebilen bir sisteme sahip olmak, diğer klimalarda asla olmayan bir özeliktir ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde özelikle tercih sebebi olmaktadır. Bu yüzden bir dış ünite ve birden fazla iç ünitenin bulunduğu VRF klima sisteminde uzaktan kumandalı donanımla dilediğiniz ayarı yapabilir, ister ısıtma ister soğutma görevini vererek sağlıklı bir klimanızın çalışmasını kontrol edebilirsiniz.

FLUO mini vrf Klima fiyat

Estetik görünümün, tasarımın, konforun, verimliliğin ön planda var olduğu sistemle her alana kolay monte edilebilir sisteme sahip olmak isterseniz tarafımıza ulaşın ve aklınızdaki tüm sorularınıza uzman kişilerimizle birlikte yanıt bulun. Mini VRF klimaların sessiz çalışması, boyutuna almadan yüksek verimli oluşu emin olun sizi mest edecektir.

 • http://www.auxklima.net
 • http://vrfklimabayi.com
 • https://vrfsistemi.net
 • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.