Mitsubishi Heavy VRF klima

250
mitsubishi heavy vrf
mitsubishi heavy vrf

Mitsubishi heavy VRF klima

Mitsubishi heavy VRF klima , son derece estetik, doğal hava efektli ve çeşitli profillerle karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden ayrık iç ünitelerle, iş ve yaşam alanlarının iklimlendirilmesi kişiselleştirilmiştir.

Pek çok bina ve yapıda uygulanabilen bu merkezî sistemler, oldukça ekonomik tüketim sağlamakta ve gider kalemlerinde fazla bir yer işgal etmemektedir. VRF dünyasında son dönemeçte çok önemli atılımlar gerçekleştirildi.

Bu hızlı gelişme ve revizyon sürecine etkili bir uyum sergileyen Mitsubishi heavy, envaiçeşit seri ve modelle yapılar için kompakt çözümler meydana getiriyor. Bu gelişmiş sistemler sayesinde hem iş yerleri hem de konutlarda iklimlendirme süreci çok daha konfor düzeyi yüksek bir seviyeye ulaştırılmaktadır.

Mitsubishi heavy VRF klima Fiyatları

Mitsubishi heavy vrf , ürün kataloğunda kullanıcılara sunduğu tüm sistemlerin güvenilir ve dayanıklılık düzeyi yüksek organizmalar olduğunu garanti ediyor. Bu değişken debili sistemlerin yüksek uyumluluk avantajı, markanın bölgesel ve yapısal armoni hedefiyle sentezlenmiştir. Böylece meydana çok daha bireysel beklentilere hitap eden inovatif üretimler çıkmıştır.

Markanın VRF kategorisinde yer alan dış üniteler de oldukça dikkat çekici yetilerle donatılmış. Değişen gereksinimleri karşılamak üzere, markanın üretim programında iki ana sistem göze çarpıyor. Bunlar;

• Heat Recovery VRF
• Heat Pump VRF

İki sistemin de kendine özgü kabiliyetleri bulunuyor. Sistemlerin verimlilik ve performans düzeyi ise, kullanılacak alanda gereken iklimlendirme koşullarına bağlı olarak belirlenmektedir. Her iki sistem de konforlu iş ve yaşam alanları yaratmak gayesiyle aktivasyon sergilemektedir. Fakat işleyiş ve ısı dağıtım prensibi olarak birbirlerinden ayrılan bir yol haritası izlediklerini söylemek doğru olacaktır.

Mitsubishi heavy VRF Klima Heat Pump

Mitsubishi heavy VRF klima Heat Pump, ısı pompalı sistemler olarak adlandırılmaktadır. Bu sistemlerde eş zamanlı ısıtma ya da soğutma operasyonlarından birinin tercih edilmesini mümkün kılar.

Çoğunlukla tercih edilen bu modellerde her bir oda için değişen bir ısı değeri sağlanabilir. Arzu edilen yapı bölmesinde aktif edilen sistem, ihtiyaç duyulmayan alanlarda pasif konumda bekletilebilmektedir. Çalışma düzeni olarak 2 borulu bir iç yapılanma sergilerler.

Farklı mimarî strüktürlerde ve karmaşık tesisat imkânı olan yapılarda bile esnek borulama ve kurulum avantajları ile adapte edilebilmektedir. İnverter teknolojisini bünyesinde barındıran bu özel merkezî klima üniteleri, çevreci ve ekonomik bir faaliyet gerçekleştirir.

Sistem gereken güç tüketimini minimal seviyelerde tutarak, sabit hızlı kompresörlerin statik yapısından aykırı bir çalışma düzenine tâbidir. Isı algılayan sensörler, bu kompresörlerin çalışma hızını belirleyecektir. Bu sayede ısıtma ve soğutma programlarında daha nitelikli bir sonuca ulaşılabilmektedir.

Mitsubishi heavy VRF Klima Heat Recovery

Mitsubishi heavy VRF klima” Heat Recovery, ısı geri kazanımlı olarak adlandırılan ve özel bir çalışma düzeniyle aktive edilen ürün grubudur. Bu minvalde yer alan modeller, yapı genelinde yer alan iç ünitelerin eş zamanlı ısıtma ve soğutma sağlayabildiği yüksek kabiliyetli sistemlerdir.

Bazı kompleks yapılarda soğutulması gereken özel odalar ve ısıtılması gereken mahaller bulunabilmektedir. Bunlar için ayrı ayrı sistem kurulumuna gerek duyulmadan, ısı geri kazanımlı modellerden tercih etmek mümkün.

 

mitsubishi heavy vrf arıza kodları

Heat Recovery VRF klimalar , üç borulu bir iç düzeneğe sahiptir. Opsiyonel modeller ve değişen ısı taşıma kapasiteleri ile tercih edilebilirler. Bu sistemlerin enerji tüketiminde sağladıkları avantaj oldukça yüksektir.

Bir hava işlemci üniteye ısıtma programını gerçekleştirmek üzere transfer edilen akışkan tekrar dolaşıma dâhil edilmekte ve bir başka yapı segmentine soğutma operasyonu için aktarılmaktadır. Bugün Mitsubishi heavy tarafından üretilen Heat Recovery VRF klimalar modelleri, özel akış denetimi ve yüksek güvenirlilik ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Mitsubishi heavy VRF Klima İç Üniteler

Mitsubishi heavy VRF klima iç üniteler, çeşitli kullanıcı profilleri temel alınarak üretilmektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, görsel estetik kaygısını da üretim programına yansıtmıştır.

İç üniteler, dış birim ve ara tesisattan gönderilen ısı transferini ortama özel bir filtre düzeneği aracılığıyla aktaran iç ünitelerdir. Tüm merkezî sistem boyunca görsel kaygının da en yüksek olduğu bu organizmalar, nitelikli markalar tarafından daha fazla ortam uyumluluğu ilkesiyle meydana getirilirler. Markanın ana hatlarıyla iç ünite kategorisi şu şekildedir:

• Duvar tipi VRF
• 4 yönlü kaset tipi VRF
• 2 yönlü kaset tipi VRF
• Tek yönlü kaset tipi VRF
• Gizli tavan tipi VRF
• Düşük / Orta / Yüksek statik basınçlı VRF
• Taze hava bağlantılı gizli tavan tipi VRF
• Asılı tavan tipi VRF
• Kompakt döşeme tipi VRF
• Kasetli döşeme tipi VRF
• Kasetsiz döşeme tipi VRF

Mitsubishi heavy VRF Klima Enerji Harcaması

Mitsubishi heavy VRF klima enerji harcaması, yüksek COP değerleri ile düşük bir seviyeye indirgenmiştir. Isı pompalı ve ısı geri kazanımlı dış üniteler ve bu aslî sistem ögelerine bağlantılı faaliyet gösteren iç birimler, en avantajlı tüketim programını gerçekleştirmek üzere bir yol haritası izlemektedir.

Aktarılan havanın doğal ve hacimli karakteri, aynı zamanda en az enerji sarfiyatı ile gerçekleştirilen bir transfer sonucu aktarılmaktadır. Yüksek verimli kompresörler, kapasitesini otomatik değiştirebilen bir karaktere sahip. Ayrıca sürekli dur/kalk yapan klimaların aşırı güç tüketim sorunsalı da engellenmiş olacaktır.

Mitsubishi heavy VRF Klima Avantajları

Tuzla Mitsubishi heavy VRF klima avantajları, kullanıcılar için opsiyonel model ve sistem seçimi dışında, yaratıcı kontrol seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Merkezi olarak kontrole imkân veren bu modern cihazlar, bina otomasyon sistemi ile de uyumluluk gösterir.

Böylece tek bir dokunuşla operasyonları takip etmek ve sistem yönlendirmesi sağlamak mümkün olmaktadır. Arzu edilen iklimleme programları ve tüketim gibi aslî müdahaleler oldukça pratik bir şekilde sağlanmaktadır.

Markanın VRF kullanıcılarına vâdettiği en büyük avantajlarda biri, hiç kuşkusuz yeni dinamik seriler ve bu serilerde yer alan sayısız iç ünite modeli. Bugün markanın en dikkat çekici üretim programı  Multi klima serisidir. Teknik donanım bakımından güçlendirilmiş bu yeni ürün grubu, pek çok değişik varyasyonla yapılara uyarlanabilir.

Buna ek olarak standart ve özel dış ünite modelleriyle de oldukça tercih edilir sistemler üreten marka, günümüz teknolojisinin yarattığı yüksek kullanıcı beklentisini de karşılamaktadır.

mitsubishi heavy vrf klima katolog

Markanın pek çok modelinden derlenen ve kompakt bir sistem karnesi hâlinde düşünebileceğiniz avantaj listesi şu şekildedir:

• Elegan tasarımlar ve estetik sistem profilleri
• Enerji tüketim yönetiminde üst düzey başarı
• Merkezi ve bireysel kumanda edilebilen iç üniteler
• Haftalık programlama imkânı
• Standart ve mini VRF modelleri
• Standart iklimlendirme & Eş zamanlı ısıtma soğutma
• Esnek borulama ile daha fazla alan optimizasyonu
• Sessiz çalışma prensibi
• Daha az enerji daha fazla performans
• Yıllı verimde yüksek değerler
• Kolay bakım periyotları
• Güvenilir ve garantili klimalar
• Kompleks yapılarda sâde kurulum

Mitsubishi heavy VRF Klima Kullanım Alanları

Mitsubishi heavy VRF klima kullanım alanları, özel ve kamusal birçok yapı organizasyonu olarak nitelendirilebilir. Özellikle markanın üretimde izlediği yöntem ve çeşitlilik, daha fazla alan için uyumlu montaj ve kurulum sağlar.

VRF sistemlerin ticarî mahaller için tasarlanmış güçlü ve mukavemetli hava aktarım prensibi, bugün daha minimize edilmiş modellerle konut ve villalar için de ideal bir sistem hâlini almıştır.

mitsubishi heavy vrf sistem

Mini VRF Klima ’larda de çok sayıda iç ünite ile yapıya dâhil oda ve bölmelerin ısıtılması/soğutulması mümkün. Sistemi uyarlayacağınız alan, aynı zamanda tercih edeceğiniz klima modelini de belirleyecektir. Uygun bir projelendirme ile Mitsubishi’nin avantajlı klima cihazlarından yüksek verim ve performans sağlamanız kaçınılmaz.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.