Mitsubishi VRF Klima Servisi

189
Mitsubishi VRF Klima Servisi
Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi VRF Klima servisi , kullanım alanlarında yüksek bir konfor hedefleyen sistemler arasında yer alır. VRF klimalar, bugün ticarî alanlarda ve toplu kullanıma ayrılmış tüm mekânlarda kullanılagelen üstün teknolojik iklimlendirme programlarından biri. Ayrıca hava limanları ve bekleme salonları gibi cephesel açıklığı fazla ve insan yoğunluğu değişen mahallerde de oldukça etkili bir ısıtma ve soğutma sistemi olarak tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan ısı, ölçülü ve sistematik olarak aktarılan soğutucu akışkan tarafından sağlanmaktadır. Sistemin akışkanı aktarma hızı inverter tahriki kompresörler tarafından gerçekleştirilir. Böylece ortama gereğinden fazla ısı transferinin önüne geçilecek ve daha ekonomik koşullarda bir iklimlendirme programı mümkün kılınacaktır.

Mitsubishi VRF Klima Servisi İletişim Bilgileri

Mitsubishi, bu kulvarda dev markalardan biri. VRF klima  sistemlerinin büyüyen portföyünde oldukça pozitif tesirlere sahip. Daha geniş alanların daha akılcı bir sistem tarafından ısıtılması gayesiyle üretim faaliyetlerini sürdüren firma, Heavy VRF serisinde yer alan bu sistemle de nokta atışı bir üretim gerçekleştirmiştir. Sabit hava şartları yerine, kompresör devir hızı değişken bir çalışma prensibine sahip bu model, ortamın ihtiyaç duyduğu ısı değerlerini en etkili şekilde sağlamaktadır.

 

FDTC15KXE6F kaset tipi VRF hava aktarımı, 4 yönlü kanallar ve özel fan sistemi sayesinde üstün nitelikli bir kabiliyet sergiler. Cihaz iç ünitesi mekânın her bir noktasına ısı aktarımı sağlamak için, kanal ve menfezlerle donatılmıştır. Bu cihaz ön paneli aynı zamanda görsel bir efekt yaratarak, iç ortamda dekoratif tamamlayıcı bir unsur olarak memnuniyet yaratmaktadır. İleri teknolojik imkânlar ile istenilen yönde fanlama imkânı tanıyan cihaz, aktardığı ısıl değerlerin aynı zamanda daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam meydana getirmesine izin vermektedir. Sistem içinde yer alan filtreler, havanın belli bir süzgeçten geçirilmesini ve solunan havaya daha nitelikli moleküller eşliğinde dahil olmasını sağlar. Böylece mevsimsel gereksinimleri karşılayan klima, bir yandan da iş gücü ve yaşam standartlarına pozitif bir etki yaratmaktadır.

Mitsubishi VRF Klima Merkez Servisi

FDTC15KXE6F kaset tipi VRF klima teknik özellikler bakımından, yenilikçi ve modern bir yaklaşımı simgeler. Çevresel duyarlılık bağlamında da gelişmiş bir ürün olan bu model, aynı zamanda kullanıcıların gider kaleminde büyük bir yer teşkil etmeden uzun yıllar sorunsuzca kullanımına devam edilebilmektedir. Soğutuc akışkan, inverter kompresörler tarafından kontrol edilir. Doğru faz kullanımı, ortamın değişen ısı ve nem dengesinin en verimli seviyede sabit tutulmasında fayda sağlar. Sistemde yer alan birçok özellikten en göze çarpan noktalar şu şekilde sıralanabilir:

• Sistem bağımsız bir kontrole imkân vermektedir. Cihaz içinde yer alan kanatlar, arzu edilen bit yönelimle aktive edilebilir. Böylece Ortamda arzu edilen odak noktaları belirlenir ve ısı dağıtımı bu yönelimle devam ettirilir.
• Cihazın kullanım alanları; konut, iş yeri, taşıtlar, ofisler, AVM’ler, spor kompleksleri gibi farklı karakterli iç mekânlardır.
• Turbo ısıtma ve soğutma modunda, arzu edilen değerler en ivedi şekilde elde edilebilmektedir. Bu süreç boyunca yüksek bir hızda çalışan kompresörler ortam ısısı girilen verilerle eşitlenince düşük hızda ısı koruma hedefi ile çalışmaya devam ederler.
• Temiz ve taze hava aktarımı, geniş kanatlar ile ortama homojen bir şekilde gerçekleştirilir. Alanın tamamı eşit iklim şartlarına kavuşturulurken, bireyler için daha güvenlikli ve hijyenik bir ortam yaratılmış olur.
• Bu model, çok düşük bir ses seviyesi ile çalışmaktadır. Böylece çalışanın verim grafiğine olumlu bir etki yapar. İç mekânda konfor düzeyini üst limitlere yükseltir.

Tuzla Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi FDTC22KXE6F kaset tipi VRF, enerji tasarrufunda çığır açmış bir üretimdir. Markanın 4 yönlü kaset tipi klimalar grubunda yer alan bu model, odlukça geniş alanlarda etkili bir ısıtma ve soğutma kabiliyetine sahip. Bu süreçte olabilecek en düşük enerji sarfiyatını gerçekleştirerek, bütçe dostu bir yaklaşım sergiler. Düşük ses seviyesi ve naif hava aktarımı, ortamda yokmuş hissi vererek arzu edilen ısı değerlerini mümkün kılar. Böylece kullanıcı konforu üst düzeye ulaştırılmış olmaktadır.

Mitsubishi FDTC22KXE6F kaset tipi VRF, yeni bağımsız kontrol sistemi ile donatılmıştır. Bu teknik özellik ile, ortamdaki ısı kayıpları ve gereken iklim şartları bağımsız kanatlar tarafından dengelenir. Bu geniş açılı ve daha uzun mesafelere hava transferi sağlayan, son teknoloji ürünü fan kanatları, arzu edilen yönde birbirlerinden ayrık bir faaliyet sergileyebilmektedir. Böylece klimanın kullanım alanında, etkileşim yapılmamış tek bir mihrak kalmamış olacaktır.

Düzce Mitsubishi VRF Klima Servisi

FDTC22KXE6F kaset tipi VRF özellikleri, markanın Heavy grubunda sergilediği performansın bir devamıdır. Bu iç ünite, yapı bölmeleri içinde birçok hücrede kurgulanabilir ve tek merkezden yönetilerek kişisel ve bölgesel bir ısıtma/soğutma programı hayata geçirir. İnverter teknolojisi sayesinde, ısı aktarım kapasitesi ortam verilerine göre değişkenlik gösterecektir. Böylece hem daha hassas bir ısı takibi gerçekleştirilecek hem de daha ekonomik koşullarda iklimlendirme yapılmış olacaktır. Bu seride de yine nitelikli hava kitleleri ortama dahil edilerek, kullanıcı sağlığı ve konforu ön planda tutulmaktadır.

Gebze Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi FDTC22KXE6F kaset tipi VRF, konut ve iş yerlerinde tercih edilebilecek özel bir üretim. Bu cihaz, soğutma ve ısıtma kabiliyeti geliştirilmiş, yüksek hızda iklimlendirme kabiliyetine sahip ve oldukça tasarruflu bir sistem olarak dikkat çekmektedir. Mitsubishi, tüm bu gelişmiş VRF modellerinde belli bir seviyeyi yakalamak üzerine üretim politikası gütmektedir. Çevre ve bütçe dostu bu sistemler, kolay ve esnek bir kurulum avantajına sahiptir.

Mitsubishi FDTC22KXE6F kaset tipi VRF, 80 iç üniteye kadar tercih edilebilmekte, bina dahilinde yer alan her bir hücrede spesiyal bir kullanım ve kontrol imkânı vermektedir. Kaset tipi klimalar genel anlamda ortamda tasarım ve dizayn bakımından çeşitli kazanımlar sağlayan iç üniteler olarak biliniyor. VRF 4 yönlü kaset tipi klimalar ise, hem görsel hem de işlevsel bakımından pek çok kazanımla birlikte imâl edilmiştir.

Pendik Mitsubishi VRF Klima Servisi

FDTC22KXE6F kaset tipi VRF ile yüksek performans ve üst düzey konfor sağlamak mümkün. Bu cihaz, sürekli aktif modda kullanılabilir ve ortamda arzu edilen değerlerin sürekli muhafaza edilmesi yönünde bir faaliyet sergiler. Cihaz, kullanıcı tarafından dikte edilen değerlere ulaşmada yüksek bir kompresör hızıyla aktive olacaktır. Bu değerler sağlandıktan sonra, devir hızı düşürülen sistem, ortamda kazanılmış ısı değerlerini muhafaza etmek amacıyla faaliyet sergiler.

İzmit Mitsubishi VRF Klima Servisi

Oda sıcaklığı, akıllı bir sistem beyni tarafından sürekli olarak sisteme iletilir. Bu bilgiler ışığında mekanizma, en geçerli çalışma prensibi ile hava aktarım devam edecektir. Sadece ısıtma ve soğutmada değil, iç ortamda temiz hava koşulları yaratmak ve nem varlığını dengelemek yönünde de bir hedefle çalışan sistem, bireysel ve kurumsal yapılanmalarda en verimli iklimlendirme sürecini hayata geçirmektedir.

Sakarya Mitsubishi VRF Klima Servisi

Mitsubishi, sezonsal verimlilik düzeyi yüksek ve bir o kadar da ekonomik sistemlerin üretiminde öncü markalardan biri. Çeşitli bölgelerde ve binalarda uyumluluk düzeyi yüksek seriler piyasaya sürmekte ve her geçen gün daha da geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarmaktadır. Bu güvenilir ve üst düzey sistemler, özel fonksiyonel becerilerle donatılmış ve farklı kullanıcı gereksinimlerini karşılayacak alternatiflerle bezenmiştir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.