Samsung Vrf Klima

180
samsung-vrf-Klima-151
samsung-vrf-Klima-151

Samsung VRF klima

Samsung VRF klima , dar montaj alanları ve büyük ticarî mahaller için optimize edilmiş ünitelere sahiptir. İklimleme çözümleri arasında üst düzey bir teknolojiyle üretilen VRF sistemler, merkezî kontrol imkânı ve çok sayıda iç ünite olanağıyla oldukça avantaj sağlamaktadır. Samsung iç ve dış ünite üretiminde yaratıcı fikirlerle piyasanın nabzını tutan deneyimli üretici markalardan biri. Alışılagelmiş HVAC sistem organları yerine, daha opsiyonel ve esnek kullanım olanağı vâdeden tasarımlar hayata geçirmektedir. VRF klimaların ortam uyumluluğu, Samsung’un dizayn programıyla sentezlenmiş ve ortaya çok daha kreatif cihazlar çıkmıştır.

Samsung Vrf Sistem

Samsung VRF ’lerde temel çalışma prensibi, değişken debili tüm sistemlerle yakınlık gösteriyor. Markanın özgün projeleriyle ofisler, ticarethâneler, villa ve konutlar, mağazalar ve pek çok farklı amaçla imar edilmiş kamusal yapılar iklimlendirilebilmektedir. Bu sistemlerin karakterini sınırlayan hususlar şu şekilde sıralanabilir:

• En hafif iç ünitelerle kurulum ve bakım süreci basitleştirilmiştir.
• Çevresel negatif etkileşim azaltılmıştır.
• Montaj esnekliği kurulum maliyetini düşürmüştür.
• Tekdüze klima sistemleri yerine akıllı üniteler üretilmiştir.
• İklimlendirme yanında koku giderme, bakteri yok etme ve sterilizasyon hedef alınmıştır.
• Çalışma esnasında gürültü seviyesi azaltılmış, ortam konforu üst seviyeye çıkartılmıştır.
• Kompakt tasarımlar, daha fazla kullanılabilir alan bırakmıştır.
• Yapıların iç ve dış yüzeylerinde şık ve minimal üniteler hedeflenmiştir.

Samsun Vrf Klima Katalog

Samsung VRF klima , son jenerasyon dizayn programlarına tâbi tutulmuş iç ünitelerden müteşekkildir. Yüksek COP değerleri ve kullanıcılar için kişiselleştirilmiş kumanda seçenekler, kullanım ve tüketimde ekstra kazanımlar sağlamaktadır. İnverter serilerde bu tasarruflu tüketim oranı çok daha yüksek değerlere ulaşıyor. Kullanıcılar için satım alım ve kurulum maliyetini amorti eden bu tüketim politikası, çağın gelişmiş teknolojik imkânlarını bir araya getiriyor. Bugün VRF üretici firmaların, sektörel rekabetine yen bir soluk getiren Samsung, daha fazla esneklik ve sistem kabiliyeti ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Samsung VRF Klima Modelleri

Samsung VRF klima modelleri, çeşitli iç ve dış ünitelerle ekstrem durumları karşılayan özel üretimlerden meydana getirilmiştir. Marka, son üretim döneminde 3 farklı dış ünite mekanizmasıyla kullanıcılara hitap ediyor. Bunlar;

• DVM-S Serisi: Bu dış ünite tipolojisi, kapasite ve güç bakımından geniş binaların iklim şartlarını karşılamada oldukça idealdir.
• DVM Mini Serisi: Bu minimal tasarımlı dış ünite tipolojisi, düşük yapı yüklerinin karşılanması için tasarlanmıştır. Ev ve ofis tipi mini VRF’ler, insan giriş çıkışı bakımından da daha tenha iç mahallerde uyarlanmaktadır.
• DVM Water Serisi: Bu yeni modern VRF sistemi, Samsung’un yenilikçi üretim anlayışı ile meyana getirilmiştir. Hantal ve devasa dış ünitelere kıyasla oldukça minimal bir yapıya sahip olmaları, yapıların dış segmentlerinde az alan işgaline imkân verir. Böylece görüntü kirliliği de en aza indirgenmiş olmaktadır. Sulu VRF olarak anılan bu sistem, yeni jenerasyon dış üniteler arasında oldukça dikkat çekici özellikler barındırıyor.

Samsung Vrf Klima Servisi

Bahsi geçen dış ünite ürün grubunda aslî amaç, düşük tüketimli bir ısıtma/soğutma programını sağlayabiliyor olmaları. Böylece bütçesel düzeyde yararlılık sağlamaktadırlar.

Samsung dvm plus üretim grubunda yer alan VRF iç üniteler de, tıpkı dış üniteler gibi derli toplu bir fizikî özelliğe sahip. Bunlar değişen iç mekân organizasyonları için opsiyonel bir yelpaze sunuyor. İşte Samsung’un iç ünite modellerine birkaç örnek:

1. Duvar tipi klima
2. Tek yönlü kaset tipi klima
3. 2 yönlü kaset tipi klima
4. 4 yöne kaset tipi klima
5. Yüksek statik basınçlı kanallı tip klima
6. Yer tavan tipi klima
7. 360 Kaset tipi klima

Bu özel üreti iç ünite kurguları, hem görsel açıdan modern bir sistem yüzünü temsil ediyor, hem de özel kabiliyetlerle ve operasyonlarla daha kullanışlı bir süreç vadediyor.

Samsung VRF Klima 360 Kaset Tipi Nedir?

Samsung VRF klima 360 kaset tipi nedir? Öncelikle belirtmek gerekir ki, kaset tipi klimalar oldukça şık ve itinalı bir profile sahiptir. Standart tavan uygulaması ile dikey duvarlar üzerinde kalabalık yaratmaz. Geniş hava akım gücü, oda ve salonlarda güçlü ve doğal bir esinti yaratır. 360 kaset tipi klima ise, dairesel bir görünüme sahip. Hava aktarımında sağlanan bu dairesel çıkış pratiği, ortamdaki sirkülasyonun daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu yeni ürünle birlikte, ortamda ısı dağıtımının ulaşmadığı tek bir segment kalmayacaktır.

Tüm dolaşım en hızlı aktivasyonla sağlanır. Böylece iç yapıda bölgeler arası sıcaklık farkları da gündeme gelmeyecektir. Bu ürün, standart VRF’lerden çok farklı bir görsellik sunuyor. Oldukça küçük ebatlarda dizayn edilen ve tavana rahatlıkla adapte edilebilen bu iç ünite, aynı zamanda basit ve sıradan bir kurulumla ortamlara kazandırılabilmektedir. Kullanım alanları da bir o kadar çeşitlilik arz ediyor.

Samsung vrf klima arıza kodları

Bu beyzî yapı, hemen hemen birçok iç yapılanmada yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. Soğutma prensibinde havanın yatay doğrultuda aktarılması, daha sağlıklı ve enerjik bir soğutma programını da beraberinde getiriyor. Özetle bu yeni Samsung iç ünite modeliyle, bugün pek çok yapı biriminde etkili bir iklimlendirme sağlanmaktadır.

Samsung VRF Klima Ne Kadar Elektrik Harcar?

Samsung VRF klima ne kadar elektrik harcar? Büyük ve küçük tüm binalarda iklimlendirme gereksinimleri elzem uygulamalardan biridir. Bunun için yapı aşamasında ya da kullanım sürecinde olan tüm strüktürlerde uyarlanabilir. Bazı modellerde çift inverter kompresörle, rotasyon ve kesintisiz bir hava transferi sağlanmaktadır. A plus enerji verimliliği, bireylerin daha düşük bütçeli ısıtma ve soğutma programlarına kavuşmalarını sağlamıştır.

Samsung Isı Geri Kazanımlı VRF

Samsung ısı geri kazanımlı VRF, Komplike yapılarda ve ısıtma – soğutma operasyonlarının eş zamanlı gereksiniminde büyük bir kazanım sağlamaktadır. Bu cihazların üretiminde de farklı bir yol haritası izlenmekte ve daha hassas ayarlar ile donanımlı bir VRF klima ortaya konmaktadır.

Samsung VRF Klima Maliyeti

Samsung VRF klima maliyeti, split sistemlere oranla daha yüksek bir grafik sergiler. Bunun sebebiyse daha özel projelerle üretilen, yeni nesil iklimlendirme çözümleri sunmasıdır. Öncelikle belirtmek gerekir ki, Samsung elektronik üretiminde çığır açmış ütün nitelikli markalar arasında yer alıyor. Bu titrine erişmede en büyük etken ise, düşük maliyetli sistemlere ağırlık vermesi. Aynı şekilde bu sistemlerin en yüksek performansa eriştirilmiş olmasıdır. İnverter kompresörler tarafından belirlenen sistem kapasitesi ise, kullanımdaki maliyetin vasatî değerlerde sabitlenmesini sağlıyor. Bu cihazlar, yıl boyu kullanımlarda oldukça az enerji tüketimi ile dikkat çekmektedir. Teknik donanım bakımından geliştirilmiş yeni nesil VRF’ler, kısa sürede satın alma ve kurulum maliyetini kapatacak bir verimlilik ile çalışmaktadır.

Samsung VRF Klima Konfor ve Rahatlık

Samsung VRF klima konfor ve rahatlık, ekonomik koşullar ve lüks ortamlar gibi kavramların birleşiminden meydana gelmektedir. Bugün çok sayıda merkez binada Samsung VRF kullanımı artış gösteriyor. Samsung’u diğer üreticileren ayrıcalıklı yapan ise, sınırları aşan bir dizayn ve tasarım örgüsüne sahip olmalıdır. Servis, bakım ve kurulum gibi hizmetleri de eksiksiz sağlayan marka, bu nitelikli sistem modelleriyle kullanıcıları beklemektedir.

VRF’lerde, kişisel ve toplumsal güvenlik koşulları dikkate alınıyor. Özellikle lider markaların üretimlerinde konfor düzeyi üst seviyelere ulaştırılmıştır. Hem özel kumandalarla hem de merkezî müdahalelerle optimize edilmiş bu yeni ürünler, oldukça makul satış rakamlarına sabitlenmiştir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

Rota

Konumunuz: Mevcut konumumu kullan

ALYATEK VRF KLİMA SİSTEMLERİ, İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi, No:166/B Tuzla, , istanbul 34940, Türkiye - Telefon: +902164941494 İkinci telefon: +902164942494 Faks: +902164940510 E-posta: info@alyatek.com.tr URL: https://vrfsistemi.net

Samsung vrf klima

Pazartesi09:00 - 20:00
Salı09:00 - 20:00
Çarşamba09:00 - 20:00
Perşembe09:00 - 20:00
Cuma09:00 - 20:00
Cumartesi09:00 - 20:00
Pazar09:00 - 14:30

Samsung vrf klima