VRF Klima Çeşitleri

456
vrf klima çeşitleri
vrf klima çeşitleri ve fiyatları

VRF Klima Çeşitleri

VRF Klima Çeşitleri kullanıldığı alana ve tercih edilme durumuna göre farklılık gösterir. Kullanılacağı yere göre birçok VRF Klima Çeşitleri mevcuttur.Değişen iklim koşulları ile klima teknolojisine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bir klimanın olmazsa olmazı ve ilk akla gelen özelliği havalandırmadır. Ancak, artık gelişen teknoloji ile birlikte havalandırmanın da kendi içerisinde özellikleri ve koşulları vardır.

VRF klima çeşitleri, en iyi havalandırma sistemine sahiptir. Çünkü VRF klima çeşitleri , akışkan debisi sayesinde hızlı şekilde sıcak ve soğuk hava akışını sağlar. Yapılan işlemin hızlı olması, enerji tasarrufunu da beraberinde getirecektir. VRF klima çeşitlerini inceleyerek bulunduğunuz yerin yapısına hangi türün uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Ancak hangi türünü tercih ederseniz edin. VRF klima sistemi sayesinde hem konfor hem de sağlıklı bir alan elde etmiş olacaksınız.

VRF Klima Çeşitleri nedir?

VRF kaset tipi klimalar, sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çeker ve bulunduğunuz ortamda adeta varlığını unutabilirsiniz. Bu sessizliğine rağmen çok güçlü iç mekanizmaya sahiptir. Motor gücü oldukça fazladır ve içerisinde bulunan pervaneler son derece güçlü yapıdadır.

Daha çok işletmelerde kullanılan VRF kaset tipi klimalar sayesinde, hava akışı oldukça uzak noktalara kadar ulaşabilmektedir. Bu durum da enerji tasarrufunun oluşmasını sağlar. İşletmelerin yanı sıra evlerde de tercih edilebilen VRF kaset tipi klimalar, asma tavan içerisine yerleştirilerek kolay şekilde bakımı yapılır.

Kişisel kullanımlar için oldukça uygun olan Vrf duvar tipi klimalar ile istediğiniz sıcaklığı rahatlıkla elde edebilirsiniz. Boyutunun küçük olması ile evlerin koridorlarına dahi monte edilme avantajını sağlar

VRF Kanallı Tipi Klima Modelleri

Yüksek performansı ve gücü sayesinde VRF kanallı tipi klima modelleri, tavana görünmeyecek şekilde monte edilebilmektedir.

VRF Kompakt Kanallı Tip Klima ve VRF Klima Çeşitleri

Kompakt kanallı tip VRF klima ile de istediğiniz konforu elde edebilmeniz mümkün. Kolay kurulumu ve esnek yapısıyla büyük binalarda tercih edilirler. VRF kompakt kanallı tip klimalar, tavan boşluğuna yerleştirilerek alandan büyük tasarruf sağlar.

VRF Tavan Tipi Klima

VRF tavan tipi klima ile hava akımının yönü otomatik olarak sağlanabildiğinden, ortama büyük ölçüde hava akımı gelir. Uzak hava akımının sağlanmasında, oldukça önemli bir göreve sahiptir. VRF tavan tipi klimalar, güçlü hava temizleme özellikleri sayesinde aux klima ameliyathanelerde de kolaylıkla tercih edilebilmektedir.

VRF DIŞ ÜNİTE ve VRF Klima Çeşitleri

Bu klima sistemlerinin yanı sıra Yer – tavan klima, Kompakt kaset tipi klimalar, Duvar tipi klimalar Yüksek ve Alçak basınçlı klimalar da kullanılmaktadır. Seçeceğimiz klima sisteminin kulanım amacına hizmet etmesi önemli şartlardan biri olmalıdır. Gerek bizim gerek bulunduğunuz mekânın ihtiyacının giderilmesi anlamında doğru seçimler yapılmalıdır.

EN UYGUN VRF KLİMA ve VRF Klima Çeşitleri

Değişen mimari yapılar ve istenilen hava akışındaki farklılıklar VRF klima çeşitlerini de oldukça artırmıştır. Gerek dar yapılı apartmanlarda, gerekse çok geniş alana sahip iş yerleri ile birlikte her klima her alanda uyumlu olmayabilir. VRF klima çeşitlerini dikkate alırken istediğimiz özellikleri tespit etmemizin yanı sıra bize sağlayacağı konforu da hesaba katmamız gerekmektedir.

VRF klima seçimi ne kadar doğru yapılırsa, o kadar iyi performans elde edilecektir. Kullanışlı yapısı ile doğaya uyum sağlayan VRFklima çeşitleri sayesinde, her mevsimi anında hissedebileceksiniz.

VRF KLİMA FİYATLARI

İklimlendirme özelliği ile VRF çeşitleri, bir yandan bulunduğunuz yeri havalandırırken öte yandan da size en uygun olan sıcaklığı sağlayacaktır. Bebeğiniz uyurken üşüyecek mi diye hiç korkmayın çünkü VRF klima sistemi sayesinde ortam sıcaklığı daima korunur. İstediğiniz sıcaklık değerine ulaştığında Fluo vrf klima sistemi, daima kendini uyutarak ortamdaki sıcaklığı saklı tutar ve hava akışındaki dengeyi sağlar. Evde olmasanız bile VRF klima performansını, uzaktan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.