VRF Klima Fiyatları

544

VRF Klima Fiyatları

VRF Klima Fiyatları için ,vrf almak isterseniz öncelikle profesyonel ekipler tarafından destek almalı, keşif ve teklif için sayfamızı mutlaka sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Sizin satın alacağınız klima, satın alma esnasında, satın aldıktan sonra da devam edecek bir hizmet skalası halini almalıdır. VRF klima projelerinizle ilgili özel ödeme koşulları, montaj hizmetleri, profesyonel keşiflerinizi bize ulaşarak danışabilirsiniz.

VRF Klima Fiyatları Ne kadar?

VRF klima sistemlerinde uygun ödeme koşulu ile diğer klimalara göre uygun seçenekli fırsatlarımız da mevcuttur. Konforu, enerji tasarruflu oluşu, hem ısıtma hem de soğutma yapabilme özellikleri eklendiğinde fiyatları gayet uygun kesenizi yormayacak şekilde olduğunu göreceksiniz.

VRF KLİMA SİSTEMLERİ

Her türlü projeye göre hazırlanan VRF klima sistemimizin keşif yapıldıktan sonra kaç adet üniteye ihtiyaç olduğu konusunda uzman ekibimizin keşfinden sonra fiyatlandırma hazırlanmaktadır. Sistemin uygulama tipi nasıl olmalı, montajı nerede olacak, kullanım yeri neresi gibi sorulara yanıt arayarak VRF klima sistemine siz de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Uzman kişilerimiz tarafından onay almış projenize en uygun sistemli VRF klimanızı ekonomik ve uygun ödeme koşuluyla web sayfamızdan bize ulaşarak VRF klimalara sahip olabilirsiniz. Klimalara sahip olmanızın yanı sıra hizmet olarak da destek veren firmamız, klimaların bakımları, temizliği ve kullanımı ile de birçok soruya cevap verebilmektedir.

VRF SİSTEMİ

VRF klima almadan önce mutlaka profesyonel destek almalısınız. Çünkü internet dünyasında ucuz sıfatı ile satılan klimalara aldanıp evinize almanızın ardından o parayı verdiğinize mi yanmalı yoksa bozuk çıkan klimalara mı yoksa zamanınıza mı yanmalı? Herhangi bir sürprizle karşılaşmamak adına fiyattan ziyade firmanın güven vermesini göz önünde bulundurarak yapmış olduğunuz alışveriş daha başarılı ve kontrollü olacaktır.

Uygun cihaz ve projenize uygun fiyatlara ulaşmak için mutlaka sitemizde iletişim bölümünde uzman kişilerimizle görüşüp, gerekil soruların yanıtlarını hemen alabilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili detaylı teklif için tarafımıza bırakmış olduğunuz iletişim adresi ile size en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Variable Refrigerant Flow

Variable Refrigerant Flow kısaca VRF olarak bilinen klimalara neden sahip olmalıyım diyorsanız öncelikle verim, enerji ve estetik benim için önemli diyenlere harika bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Bir dış ünite ile 48 iç üniteye kadar imkân sağlayan VRF klima sistemleri, kullanımları kadar özelliklerine göre çok uygun fiyatlardadır.

Değişken soğutucu akışkan debili klimalar olarak Türkçe’de yerini alan anlamıyla VRF klimalar genellikle AVM’lerde, fabrikalarda, villalarda tercih edilmektedir. VRF klimaların müşteriler tarafından tercih edilmesinin bir başka nedeni de sistemin içinde barındırdığı birçok iç ünite sayesinde aynı anda farklı mekanlara istenilen sıcaklığı verebilmesidir. Performans özelliği bakımından multi split klimalara kesinlikle fark atmaktadır.

VRF ÖRNEK ŞARTNAMESİ

VRF klima sisteminde sadece dış ünitesi ortak birçok iç ünite olduğundan dolayı iç ünitelerdeki enerji miktarları da ayrı ayrı hesaplanıp, nerede ne kadar enerji kullanılıyor, analiz edilebiliyor. Gelişmiş kontrol mekanizmaları barındıran sistem, yeterli olduğu kadar soğutucuyu belirli akışkan içinde doğru fazda gerekli yerlere ilettiğinde ısıtma ve soğutma işlemlerinin kolayca kullanımını sağlamaktadır. Son teknoloji ile kurulan VRF klima sistemi, değişken gaz debi özelliği ile minimum enerji harcamasıyla maksimum performans sağlamaktadır.

Bağımsız bir alanda ısınma görevi yapan bir klima aynı zamanda başka yerde tek bir dış üniteyle nasıl soğutma yapabilir diyorsanız VRF klimalar cevabını net bir şekilde vermektedir. Uygun VRF klima sistemi fiyat aralığı ile sahip olabileceğiniz klimalar, size uygun ödeme imkânları ile sizi bekliyor. Keşif, proje, teklif detayları için firmamızı arayarak gerekli bilgileri uzman kişilerimiz aracılığı ile öğrenebilir, aklınızdaki soruları paylaşabilirsiniz.