VRF Proje

417
VRF Proje
VRF Proje TEKLİF AL

VRF Proje

VRF Proje (Variable Refrigerant Flow) klima sistemlerinin Türkçe karşılığı değişken akışkan debi demektir. Sistemin içerisinde var olan akışkanın buluna debisini değiştirerek VRF sistem ihtiyaç olan kapasiteyi ayarlamaktadır.

VRF Proje uygun vrf klima sistemleri teklifini ve son teknolojiye göre uyarlanmış olduğundan dolayı çevre dostudur. Enerji tasarrufludur ve aynı zamanda da yüksek performans gösteren bir yapıya sahiptir. Bir dış ve birden çok iç üniteye sahip olan VRF klima sistemleri, diğer multi split klimalara göre daha yoğun özeliklere sahiptir.

VRF PROJE

VRF klima sistemlerine sahip olmak istiyorsanız mutlaka profesyonel ekip tarafından keşif yapılması ve referansları kuvvetli olan güvenilir bir firmayla çalışılması gerekmektedir. VRF sistemler beslenme kaynağını tek bir dış üniteden aldığından dolayı görüntü kirliliği yapmayacak olan estetiksel sistem ile mimarların da son yıllardaki gözdesi haline gelmiştir.

VRF KLİMA SİSTEMLERİ

VRF klima sistemleri birçok proje için kullanılabilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniştir. AVMler, hastaneler, villalar, idari binalar, kurumlar gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde çevre dostu olarak kullanılan VRF klimalar, enerji tasarrufu ve yüksek performansı ile göz doldurmaktadır.

Kullanılan sistemde yer alan R410A soğutucu akışkanı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen bir sistem gelişmiştir. VRFklimasistemleri için gerek teknik özellikleri gerekse kullanım amacına göre bakılırsa son zamanların en fazla tercih edilen kullanım alanı da oldukça yaygın olan klima çeşidi diyebiliriz.

VRF SİSTEMİ

VRF klima sistemleri, bir dış üniteden beslendiği için birçok iç ünitenin bulunduğu ve ayrı yerlerde bulunan birbirinden bağımsızdır. Bu sistemin içinde bulunduğu yerlerde proje olarak geliştirip keşif yapılmasının ardından VRF klimalara sahip olunan bir ortam yaratılabilir.

Bu projelerde olabilecek yerler ise hastaneler, idari birimler, okullar, oteller, ofis binaları, villalar, yüksek kat binalar, AVM’ler, büyük kot yükseklikleri olan alanlardır.

Ayrıca kapasitesi yüksek istenen hava için de projelerde talep edilen VRF klima sistemleri, dış ünitelerden beslenerek enerji tasarruflu ve yüksek performanslı hava sağlayabilir. Son zamanlarda yaygın olan kullanım yeri de çeşitli projelerle birlikte güçlenerek hayata geçirilmiştir. Örneğin havuz nem alma santralleri, santral bataryası gibi yerlerde hem ısıtma hem de soğutma yapan modeller için VRF klima modelleri tercih edilmektedir.

Fluo Vrf Sistemleri

Firmamız olarak üstün teknoloji ile dizayn edilmiş olan VRF klima projelerinde tüm hizmetleri tarafımızdan alabilir, satın alma işleminden sonra hizmetimize profesyonel ekip tarafından devam etmekteyiz.

Keşif yapma, projelendirme durumu, ürün satışı, sonrasında montaj ve kullanımı ile ilgili bilgiyi uzman kişilerimiz tarafından vererek sizleri VRF klima adına aydınlatmayı amaçlamaktayız.

Her yapının farklı olduğu bilgisi ile yola çıkan firmamız, her projenin de karakteristik farklı özelliklere sahip olduğunu bilip, yapıya özel bir şekilde projelendirme yapmaktayız. Müşteri istekleri ile yapının gerektirdiği ihtiyaçları harmanlayarak ortaya her iki tarafı da mutlu edecek bir keşif yaparak projelendirmeler oluşturmaktayız.

Fluo Klima

Bu yüzden hem soğutmalı hem de ısıtmalı olan bu tür klimaların iç detaylarını da daha iyi kavrayarak yola çıkabiliriz. Son teknoloji ile bezenmiş olan teknoloji harikası ve doğa dostu olan VRF klima sistemleri projeleri, dış üniteye kaç adet iç ünite gerekiyorsa ona göre projelendirilip montajı sağlanır.

Montaj esnasında dış ünitenin yeri iyi belirlenmelidir. Sadece birdış ünite birden fazla iç üniteyi besleyeceğinden dolayı yeri iyi saptanmalı, ona göre dizaynı estetiği gözü yormayacak monte edilmelidir. VRF klimaların da çok fazla büyük olmaması, taşınabilir özellikte olması da diğer klimalardan ayıran bir diğer önemli özelliktir.

  • https://www.auxklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır…