Vrf Sistem Klima

111
vrf sistem klima
vrf sistem klima

Vrf Sistem Klima

Vrf Sistem Klima , modern ve elegan tasarımlarıyla bugün pek çok yapıda tercih ediliyor. Kapalı mekânların iklim şartlarına göre ısıtlıp-soğutulması eskiden beri farklı çözüm arayışlarını gündeme getirdi.

Klimaların ilk modelleri ise lüks yapılarda alternatif sistemler olarak tercih edildi. Gelişen teknolojik olanaklar klima sistemlerinde de daha etkili çözümler yarattı. ”Vrf Sistem Klima” ilk piyasa örneklerinden bugünkü gelişmiş şekline kavuşturuldu. Şu an konutlarda ve iş yerlerinde ek bir sistem desteğine gerek duyulmadan kullanılabiliyor.

Vrf Sistem Klima iklimlendirme süreci nasıl işliyor?

Merkezi klima sistemleri benzer bir karakter sergileyen VRF, aynı zamanda bağımsız bölgesel kullanım imkânı tanıyor.VRF sistemler ortama arzu edilen ısıl değerlere çok daha hızlı ve hassas bir erişim sağlıyor.

Çalışma performansını arttıran birincil unsur inverter kompresörler. Bu gelişmiş kompresör sistemleri, rotasyonu bir faaliyet sergilemekte. Dış ortam sıcaklıkları ve odaların ihtiyaç duyduğu değerlere göre bir hızda devreye giriyor.

Bu sürecin iki doğal sonucu mevcut. Şartlandırılmış sistemlere göre daha düşük bir enerji sarfiyatı karşımıza çıkıyor. Ayrıca merkezi klima sistemleri aşırı sıcak ve soğuk ortamlar ekarte edilmiş oluyor.

Vrf Sistem Klima Fiyatları

Vrf Sistem Klima Fan sistemi, hava üfleme ve dağıtım statiğini sağlamada en önemli düzenek. Yeni jenerasyon klimalarda geniş çaplı ve çok yönlü ayarlanabilen fan ve kanatlar tasarlanıyor.

Bu sayede uzak köşelere bile eşit bir dağılım programı gerçekleştiriliyor. Güçlü fan motorları da bu sürecin sağlanmasında oldukça etkili.Merkezi klima sistemlerindeÇeşitli modellerde farklı filtrelerin kullanımı göze çarpmaktadır. Bunlardan üflenen havaya etki edenler kadar ortam havasına etki edenler de dikkat çekici.

Ortamdaki nem ve kötü kokuları absorbe eden iyon etkili filtreler oldukça sağlıklı alanlar yaratıyor. Ayrıca otomatik temizleme ile iç mekanizmada küf oluşumu da ekarte ediliyor.

Vrf Sistem Klima markaları ve Vrf klima enerji Tüketimi

Vrf Sistem Klima iklimlendirme enerji tüketimi ve verim grafiği açısından çağdaş bir yaklaşıma sahip. Araştırmalar bu sistemlerin %50 ve daha fazla bir tasarruf vâdettiğini ortaya koyuyor.

Özellikle klima kullanımının yoğun olduğu yapılarda yıllık tüketimde gözle görülür bir düşüş sağlanıyor.Bu sistemlerin doğru kapasite ve kurguyla uyarlandığı yapılarda büyük avantaj sağladığı biliniyor.

Vrf Sistem Klima Kamu projelerine uygun belgesi

Vrf Sistem Klima ,Kompresörlerin çalışma hızını otomatik olarak ayarlayabilmesi, ortama gereken fazda enerji ve ısı transferi sağlıyor. Odada kimse yokken sistem en düşük hızda çalışmaya devam ediyor.

Böylece ortamda ısı kaybı yaşanmadığından, istenilen değerlere ulaşımda da büyük bir tüketim gerçekleştirilmiyor. Sürekli aktif olan kompresörler, dur/kalk yapan sistemlerin ilk kalkışta harcadığı enerjiden de tasarruf sağlıyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

Rota

Konumunuz: Mevcut konumumu kullan

müdür, İstasyon mahallesi İstasyon Caddesi, No:166/B Tuzla, , istanbul 34940, Türkiye - Telefon: +902164941494 İkinci telefon: +902164942494 Faks: +902164940510 E-posta: info@alyatek.com.tr URL: https://vrfsistemi.net
Pazartesi09:00 - 20:00
Salı09:00 - 20:00
Çarşamba09:00 - 20:00
Perşembe09:00 - 20:00
Cuma09:00 - 20:00
Cumartesi09:00 - 20:00
Pazar09:00 - 14:30