Vrf Sistem markaları

61
Vrf Sistem Markaları en uygun
Vrf Sistem Markaları fiyat

Vrf Sistem markaları

Vrf sistem markaları ile ev ve iş yerlerinizde her mevsim rahat edebilmeniz mümkündür. Teknolojik imkanlardan faydalanmak adına Vrf klimanın istediğiniz tür ve modelini binalarınıza yerleştirerek iklimlendirme ayrıcalıkları sunmaktayız. Firmamız bünyesinde geliştirmiş olduğumuz teknik açıdan donanımlı ve kapsamlı iş gücü ile VRF klima kurulumlarınızı belirtilen süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Vrf sistemi ile ev ve iş yerlerinizde rahat edebileceğiniz ve daha sağlıklı nefes alabileceğiniz ortamlar sağlanmaktadır. Bebek sahibi olanlar ve alerjik bünyeye sahip olanlar için ideal olan iklimlendirme sistemleri ile daha nefes alınabilir yaşam alanları yaratmaya özen göstermekteyiz.

Her yaştan insanın ve her koşulda rahat nefes alarak, ısınma ve soğutma problemleri yaşamadan bir hayat sürmeye ihtiyacı vardır. Firmamız bu rahat yaşamı sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır. İç mekanlarınız da merkezi klima sistemlerinin ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz ve bulunduğunuz binaya iklimlendirme seçeneği eklemek isterseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

En İyi vrf sistem markaları

Firmamız, iç mekanlarınızın güvenli bir şekilde ve ekonomik ölçüler göz önünde bulundurularak iklimlendirilmesine zemin hazırlamaktadır.Yapılan binanızın akıllı bir özelliğe bürünmesi amacıyla tasarlanan ve ısı kaybı ile enerji kaybını ortadan kaldıran VRF sistemi ile tanışmanızı tavsiye etmekteyiz.

Ev ortamlarında eski tip klima sistemlerinin aksine yeni ve güvenilir VRF sistem markaları ve modelleri ile çalışmakta olan firmamız binalarınızın ömrü kadar, iklimlendirmenizin de ömrünü uzatmaktadır. Yapacağımız yalıtım ve teknik özellikler sayesinde enerji kaybı uğramasına ve ısıtma – soğutma sistemlerinde tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktayız.

 

Fluo Vrf Klima Sistemleri

Fluo vrf  markası verimliliği yüksek ve VRF sistemi konusunda uzman bir isimdir. Harcadığı enerji en düşük klima markalarından biri olma özelliği göstermektedir. Dış ünitesinde DC Inventer kompresör bulunması onun düşük enerji harcamasını sağlar.

Ayrıca sürekli olarak kullanımlarda verim hızını düşürmemesini de DC Fan motoruna sahip olması ile açıklamaktadır. Sürekli çalıştırıldığı takdirde piyasadaki muadillerine oranla en düşük enerji sarfiyatı sağlayan VRF klima markası olarak bilinmektedir.

Akıllı evlerde iklimlendirme seçenekleri oluşturulurken fluo markası ile oda sıcaklığı hep aynı kapasitede korunur. Sürekli enerji harcanması, sürekli olarak odayı aynı ısıda tutma ve buna rağmen düşük tüketimli enerji sayesinde doğanın korunmasına da katkıda bulunmaktadır. Ayrıca fluo merkezi klima sistemi çalışırken minimum ses düzeyi ile hareket ettiği için ev ortamlarında sessizliğin korunmasına katkıda bulunur.

 Midea vrf klima sistemleri

Ev ve iş yerlerinde iklimlendirme seçeneklerinin yapılmasında tercih edilen bir klima markasıdır. Midea VRF sistemi diğer klimaların aksine daha büyük alanlarda kullanılmak amacıyla tasarlanmış ve bu ölçüde ortaya çıkmış bir markadır. Akıllı binalar, ofis ve iş yerleri, yaşam alanlarımızın her bölgesine iklimlendirme sayesinde, bulunan ortamın nem dengesini ve ısı dengesini belirlenen seviyede tutmaya yardımcı olmaktadır.

Midea VRF az yer kaplaması ile ünlü bir markadır. Dış ünite sistemleri ve bataryaları binaların dış kısmına yerleştirilir. Böyle olunca hem ses düzeyini minimum seviyeye çekmiş olur hem de bina içlerinde ekstra yer aranmasına gerek kalmaz.

Doğaya zarar vermeden yapmış olduğu iklimlendirme seçenekleri ile kullanıcılarından tam not alan bir başka Vrf Sistem markaları dır. Modernlik ile teknolojiyi birleştiren ve bunu yaparken de çevreye zarar vermeyen bir marka olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve bakımı da basittir.

Çalıştığı ortamlardaki havanın nemini istenilen seviyede tutmaya özen göstermektedir. İçeride bulunan nem, küf ve pis kokuları hapsederek yok olmasını sağlamaktadır.

Hitachi  VRF klima sistemleri

Elektronik aletlerde Japon teknolojisine güvenenlerin vazgeçilmez markası olan Hitachi 140 yıllık köklü ve markalaşmış bir isimdir. Bu nedenle yaptığı çalışmalar güvenle takip edilmektedir. Elektrik – elektronik aletler konusunda teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak hazırlamış olduğu çalışmalardan bir isim de Hitachi VRF klima sistemleridir.

Binaların iklimlendirme hizmetlerini sunarken ısı kaybı yaratmayacak ve enerjiden tasarruf edilmesini sağlayacak teknolojik aletler üretmişlerdir. Sessiz çalışma özelliğine sahip, minimum düzeyde enerji kullanımı ile doğaya zarar vermemektedir. Çevreye duyarlı yapısı ile sık tercih edilen kaliteli bir VRF sistem markaları modellerine sahiptir. Hitachi vrf ’ in her modelinde kendini yenileyen bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle gelişimsel faaliyetleri konusunda şüphe duyulmayacak bir Japon teknolojisidir.

Hitachi VRF klimaları ısı kaybı yaratmaz. Bunun yanında ek olarak kullanılan ısıyı stabil halde tutarak zaten ısınmış olan havayı minimum enerji ile ısıtarak aynı seviyede tutma yolunda çalışmaktadır. VRF klimaları 29 yıldır piyasa sürdüğü için, Vrf Sistem markaları ilkleri ve yenilikleri de gene Hitachi  markası ile dünyaya tanıtılmış oldu.

Hitachi  VRF klimalar, kendi içinde farklı modellerden oluşmaktadır. İlki kaset tipi denilen VRF klimalardır. Asma tavanların arasına kurulur. Yönü istenilen tarafa ayarlanabilir. Herhangi bir arıza durumunda üfleme kanalları birbirinden bağımsız çalıştığı için, sadece o yöne müdahale gerektirir.

VRF Klima Yorumları

Samsung VRF klimaları kendine özel modellerde üç şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan ilki SAMSUNG DVM S serisi olan VRF klima modelleridir. Bu modellerde gece kullanımı bulunmaktadır. Aktif olarak otomatik ya da manuel seçenekleri ile programlanabilir. İkinci tip de Samsung DVM Mini seri modelleridir.

Bu klimaların soğutma kapasiteleri yüksek derecelidir. Ayrıca diğer modeller içerisinde A Plus enerji kategorisinde yer almaktadır. Üçüncü VRF seçeneği ise Samsung DVM Water serisidir. Bu diğer DVM modellerine göre boyut olarak daha büyüktür. Ayrıca su ile çalışmaktadır. Su soğutması ile çalışması daha serin ortamlar yaratmasına ve nem dengesini istenilen seviyede tutabilmeye yardımcı olmaktadır.

vrf klima markaları

Bu nedenle yeni yapılan akıllı binalarda bu model sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca her VRF klima seçeneği gibi bu model de yüksek düzeyde enerji tasarrufu sağlamakta ve doğa ile dost çalışmaktadır.

Samsung Vrf klima modellerinin toplamda 72 adet farklı modeli bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun kriterde istediğiniz VRF klimayı iklimlendirme yapmak istediğiniz mekanlara firmamızın garantisi ile kurulum yapmaktayız. Ayrıca VRF klimalar ile ilgili detaylı bilgileri internet sitemiz aracılığı ile öğrenmeniz mümkündür. İsteğinize uygun nitelikte VRF klimaların her marka ve modeli ile çalışma sağlamaktayız.

İkinci VRF seçeneği ise, kanallı tiptir. Kanallı hitachi VRF klimaları; kanallar aracılığı ile iklimlendirme yapılan havanın farklı ortamlara iletilmesini sağlamaktadır. Asma tavanın yapılamadığı tavan ölçüsü olarak az olan yüksekliğe sahip yerlerde kullanılmaktadır.

Vrf Sistem markaları otel, hastane ve AVM gibi alanlar en yaygın kullanım  yerleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Vrf Klima markasına ait bir diğer VRF seçeneği, duvar tipli vrf klimalardır. Duvarlara filtreleme sistemleri ile monte edilir. Sessiz çalıştığı için yokmuş gibi görünür. Yaşam alanlarında ideal iklimlendirmeler yapar.

Fujitsu VRF Klima servisi

Fujitsu markasının vrf kategorisinde 11 kasa ve 49 modeli bulunmaktadır. En düşük kapasitesi 2.2 KW. Olan VRF klimalar mini seviyesindedir. KWlar arttıkça, çalışma kapasiteleri ve iklimlendirme kapasiteleri de artış göstermektedir. Maksimum 25 KW hız ile çalışan Fujitsu VRF klima modelleri bulunmaktadır.

Çalışma hızlarına göre, iklimlendirme yapacağınız uygun alana göre tercihlerde bulunmanız mümkündür. Yüksek performans çalışma kapasitesinin yanı sıra düşük enerji tüketimi oluşmaktadır. Vrf Sistem markaları,maddi olarak ve zaman tasarruflu olarak çalışma alanı göstermektedir.

Vrf Sistem Markaları ,çalışma kategorileri odalara göre ve ortamlara göre otomatik olarak kumanda yardımı ile ayarlanabilir. Herhangi bir arıza durumunda manuel ayarlaması da mevcuttur.

Bu yazının tüm hakları alyatek ‘e aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! fluo klima sistemleri 5yıl garantilidir.