VRF sistemleri

200
Vrf klima sistemleri
Vrf sistemleri fiyat

VRF sistemleri

VRF sistemleri fiyat ‘ları, soğutucu akışkan kontrolünü üst seviyede sağlayan bir programa sahiptir. Akıllı inverter teknolojisiyle çok daha konforlu ortamlar yaratmak mümkün.

Bu yeni nesil teknolojinin en büyük özelliklerinden biri büyük yükleri düşük enerjiyle karşılayabilmesi. Soğutucu akışkan hızını ortam ihtiyacına göre ayarlayan sistem bireysel ve yapısal beklentilere hitap etmektedir.

VRF sistemleri nedir?

Çoklu kompresör kullanılan sistemlerde, bu mekanizmaların aktivasyon sırası da belli bir düzene göre sağlanır. Cihaz aktif edildiğinde yüksek bir hızda devreye girer.

Ortamdaki yüklere göre frekans hızında değişiklikler meydana gelir. Bazı modellerde kapasitenin yetersiz kaldığı durumlarda on-off kompresörler devreye girmektedir.

VRF sistemleri çoklu kompresör kullanımı

Vrf Sistemleri Bu kapsamda yer alan ürün grupları arızalanma gibi durumlarda da farklı bir süreç sağlıyor. Bir kompresörde meydana gelen aksaklık bir diğerinin devreye girmesiyle kesintisiz çalışma imkânı tanıyor. Böylece ısı kaybı ve enerji tüketimi gibi sorunlar ortadan kaldırılmış oluyor.

Vrf Sistem DC İnverter nedir?

Teknik anlamda; DC akımdan AC akıma çevirmek anlamına gelmektedir. Bu düzenekler, inverterin bağımsız frekans devir ayarıyla üst düzey bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor.

Frekans ve gerilim birbirinden bağımsız olarak ayarlanabilmektedir. Değişen frekans ayarları ısı taşıma hızını belirler. Yüksek verim ve hassas bir iklimlendirme sağlamada bu sistem kabiliyeti büyük fayda sağlamaktadır.

VRF Sistem DC İnverter  Teknolojisi

VRF sistemleri DC İnverter  teknolojisi, enerji tasarrufu sağlamak üzere programlanmıştır. Doğru ve alternatif akım arasında dönüşüm kabiliyeti bulunmaktadır. Düşük voltajlı bir elektrik akımından yüksek enerji üretimi gerçekleştirir. Böylece harcanan enerji düşük seyrederken sergilenen performans üst düzey olmaktadır.

Vrf Sistemleri ‘nin özellikleri nelerdir?

• Enerji tasarrufu sağlarlar.
• Kalkışta enerji tüketimi gerçekleştirmezler.
• Şebekeye zarar vermezler.
• Dur/kalk mantığıyla çalışmazlar
• Geniş bir çalışma aralığında yüksek verim sağlarlar.
• Bireysel konfor düzeyi yüksektir.
• Aşırı ısı değerlerini engellerler.

VRF sistem maliyeti nedir?

VRF sistemleri ‘nin  kurulum ve satın alım maliyeti ‘inverter’ özellikleri nedeniyle daha yüksek olmaktadır. Bu ilk maliyetteki fark, işletme maliyetinde pozitif bir tablo yaratır. Diğer sistemlerden çok daha düşük güçlerle aktif olabildikleri için tüketim programları da düşük bütçeli olmaktadır.

Vrf sistemleri fiyat  , bireysel konfor arayışının ve yüksek teknolojiye olan ilginin arttığı bu süreçte, çeşitli taleplere hitap ediyor. Nitelikli yaşam alanları ve hijyen kriterlerine uygun iş yerleri için, geliştirilmiş sistemler üretiyor. Özellikle güvenlik adına atılan güçlü adımlar sayesinde, bireysel ve toplumsal refah düzeyi de sağlanmış oluyor.

Fluo vrf sistemleri

Bugün pek çok iş yerinde hava şartları standartlara uygun olmak zorunda. Ayrıca ev ve konutlarda da fresh alanlar yaratma duygusu, daha gelişmiş sistemleri mecburi kılıyor. Bu kriterleri sağlayabilen markalar, pazarda daha büyük bir paya sahip. Fluo da uzun yılların deneyimiyle, oldukça üst düzey bir yapılanma sergiliyor.

Markanın model ve serilerinde, yapısal ayrıklıklara cevap veren bir çeşitlilik hâkim. Montaj karakterine göre iç ünite modelleri şu şekilde sırlanabilir:

• Duvar tipi: Geleneksel beyaz duvar tipi sistemler, elegan bir tasarımla ele alınmış. Çeşitli programlar ve uzaktan kumanda ile kullanıcı deneyimi arttırılmış. Portatif panel ve hafif gövde, daha pratik bir kurulum alanı yaratıyor.

• Kaset tipi: Dış ortam değişimlerinde en az etkiyi alan bu ürün grubunda, görsel estetik ön planda. Yapı uyumluluk değeri ile dikkat çekiyor. Lüks konutlardan mağaza ve ofislere kadar birçok yapıya entegrasyon sağlanabiliyor. Taze hava koruması ve sessiz çalışma özellikleri de oldukça dikkat çekici.

• Salon tipi: Geniş tek bölme hacimlerde, eşit hava atış özelliğinden dolayı tercih ediliyor. İnce zarif gövdesi ve ön yüzde yer alan dijital göstergesi dekoratif uyum sağlıyor. Bu tip ünitelerde kurulum ve montaj süreci de oldukça basit

• Döşeme tipi: 3 farklı montaj kabiliyetiyle, değişen yüzey şartlarına yüksek bir uyumluluk gösteriyor. Farklı hava yönlendirme ile bireysel tercihler cihaza dikte edilebiliyor.

• Kanallı tip: Gittikçe kullanımı artan kanallı tip modeller gizli montaj özelliklerine sahip. Düşük enerji sarfiyatı ve kolay kullanım pratiği ile üst düzey bir deneyim sağlıyor.

Fluo vrf sistemleri iç ünite modelleri nelerdir?

Erzurum Fluo klima vrf sistemleri fiyat , yaz ve kış ayları değerlerine daha dengeli bir cevap vermektedir. Ayrıca ani sıcaklık değişimleri karşısında daha dengeli bir çalışma prensibine sahip. Markanın klima üretimlerinde geniş çalışma aralığı büyük avantaj sağlıyor. Ayrıca alternatif modlar ve operasyonlar, bireysel tercihlere daha net bir karşılık veriyor.

Multi split, çoklu sistem anlamına gelen hafif ticarî klimaları niteleyen bir tanımlama. Fluo vrf klima bu ürün grubunda da inverter teknolojisinin avntajlarından faydalanıyor. Geniş çaplı dış üniteler, 4-5 iç üniteye kadar bağlantı imkânı sunmaktadır. Böylece tek bir ünite ile farklı odaların iklim değerleri sağlanabiliyor.

Erzurum Fluo Klima vrf  Sistemi Servisi

Erzurum Fluo klima vrf sistemi servisi, kurulum aşamasından sonra gerekli tüm uygulamalarda hizmet sağlamaktadır. Fluo’nun kurumsal niteliğini arttıran servis yapılanması, hızlı ve garantili bir müdahale sağlıyor.

Bu sayede kullanıcılar açısından daha süreğen bir sistem istifadesi yaratılmış oluyor. Fluo vrf sistemleri fiyat konusunda servisler, çeşitli il ve bölgelerde ihtiyaca yetecek personel ağıyla sizden gelen talepleri karşılayacaktır. Klimanızın gerekli bakımlarını yaptırarak, daha uzun süreli bir performans grafiği sağlamak mümkün.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır…